Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Березень » 8 » Анатолій Ковальов Зїзд підприємців
09:41
Анатолій Ковальов Зїзд підприємців

alt

З’їзд пройшов на позитиві. Ми вдячні ініціаторам і організаторам з’їзду.

Виступаючі  на з’їзді  констатували  різке збільшення  тиску на мале та середнє підприємництво, що привело до закриття великої кількості підприємств. Збільшення податкового навантаження, подорожчання енергоносіїв, подорожчання обов’язкових, часто нікому не потрібних, послуг проводить до того, що підприємництвом стає не вигідно займатися. А виробництво розвивати не лише не вигідно, а й збитково.  Економіка країни в таких умовах ніколи не буде розвиватися і не спасуть зовнішні запозичення.

Хочу проаналізувати  пропозиції виступаючих.

  1. Скасувати діючий Податковий кодекс як такий що шкодить розвитку виробництва, розвитку економіки в країні та приводить до все зростаючого зубожінню населення. В Україні  навіть теоретично не встановлена межа податків та зборів, перейшовши яку виробництво стає не рентабельним.  Доцільно, після визначення цієї межі законодавчо заборонити її переходити.  Див. http://www.seredniy-klas.org/load/anatolij_kovalov_propoziciji_po_reformuvanni_podatkovoji_sistemi/1-1-0-2524
  2. Створити робочий орган  організації та згуртування підприємницького руху в боротьбі по захисту своїх законних прав. Це може бути Рада, в яку ввійдуть представники різних областей.
  3. Слід об’єднуватися не лише підприємцям, але  також і іншим верствам населення – вчителям, лікарям, військовим та іншим і відстоювати права один одного.  Лише спільними зусиллями  ми покращимо життя середнього класу України. Окремо кожен нічого не досягне.
  4. Для захисту своїх інтересів, для виведення країни із економічного, політичного і воєнного колапсу потрібно, щоб підприємництво і не лише воно, а весь середній клас мав із великою численною перевагою своїх активних представників у всіх органах влади – як в місцевих, так і в парламенті.  А прохід в парламент, на жаль, відповідного чинного законодавства можливий лише через політичну партію.  Ось тому на з’їзді заговорили про необхідність її створення. В Україні налічується вже понад 300 партій, але вони не мають ідеології. Необхідно створити Партію середнього класу, ідеологією якої буде захист самого численного прошарку населення. Адже, самих бідних і немічних в Україні, яким слід допомагати і їх утримувати  – біля 2,5%. Інша протилежність – самих багатих – олігархів – цих всього-навсього  2%. А ті. Що посередині – середній клас. То хіба він не зможе собі створити належні умови проживання?  Я підкреслю. – Партію середнього класу, а не якусь іншу, дрібнішу. Ми всі разом в одному дірявому кориті, спастися можливо лише разом.
  5. Припинити нав’язувати суспільству питання продажу земель сільськогосподарського призначення. Категорично заборонити це питання піднімати як антинародне.
  6. Перестати безмірно робити зовнішні запозичення. Вони не сприяють розвитку економіки та покращенню життя населення.
  7. Зобов’язати керівництво держави, Народних депутатів виконати вимоги Всенародного референдуму 16 квітня 2000 року. Див. https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D1%81%D0%B5%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D1%80%D0%B5%D1%84%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%BD%D0%B4%D1%83%D0%BC_2000

Див https://www.youtube.com/watch?v=dDjNaJHI5lA&t=2963s

Переглядів: 625 | Додав: Правління | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]