Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Січень » 20 » Анатолій Ковальов. Володимиру Яворівському. Відзив на колективне звернення до керівництва держави (січень 2018р)
13:45
Анатолій Ковальов. Володимиру Яворівському. Відзив на колективне звернення до керівництва держави (січень 2018р)

Результат пошуку зображень за запитом "Картинки навмисне задурювання народу"Володимиру Яворівському. Відзив на Колективне звернення до Петра Порошенка, Володимира ...  (січень 2018р)

На мою думку дане колективне звернення настільки важливе, що його доцільно оформити у вигляді петиції. Я також його підтримую і бажаю приєднатися.

Вважаю. Що ми спільно громадськими організаціями, через масові заклики та організацію вимог збоку населення, повинні вирішити в Україні:

  1. Головне дати поштовх розвитку економіки. А це можливо вирішити лише через розширене товарне виробництво! Для цього не проголошувати пусті  лозунги - «створювати робочі місця», та ін. Цей вислів політики повторюють або від нерозуміння, або для того, щоб задурити народ.  Уявимо, створимо робоче місце токаря. Навіть паспортизуємо його. Будуть токареві всі необхідні інструменти, побутові умови. Але токар тут не буде працювати, тому, що не буде зарплати, не будуть замовлення. Слід говорити: «створити умови для виробничого процесу». Тоді робочі місця будуть створюватися автоматично. Необхідна і достатня умова розвитку виробництва – це щоб сума податків і зборів не зашкалювала, а була дещо менша граничної межі, при якій товарне виробництво стає не рентабельним. В Україні сума податків та зборів така, що «по білому» товарне виробництво не можливе. Не можна скласти бізнес-план ніякого прибуткового товарного виробництва в Україні, яке б працювало із прибутками без порушення законодавства, або без використання офшорів. Я поставлю могорич тому, хто мені надішле бізнес-план будь-якого прибуткового виробництва. Зверніть увагу, Трамп на третину знизив податок. В Китаї податок втричі менший від нашого, тому в нас від шнурків і до кепки – все китайське.

Грузія прийняла закон «Акт економічної свободи», яким зобов’язала визначити критичну межу, а також заборонила дану межу переходити. Тому там почало розвиватися виробництво і всі наслідки від цього.   Див. детально:  http://www.seredniy-klas.org/load/anatolij_kovalov_polemika_iz_o_p_prodan_ta_formula_rentabelnosti/1-1-0-2579, а в нас бізнес, практично лише торгівля чужим товаром.  Ще говорять, що дайте дешеві кредити, тоді виробництво запрацює. Ні, не запрацює, тому, що все рівно вогно буде не рентабельним. Якби в когось появився багатий дядько в Канаді і від переписав би 10млн доларів, то їх в нас не раціонально вкладати в бізнес пов'язаний із виробництвом, адже «по білому» будь-яке виробництво «з’їсть» ці кошти. Тому гроші, що появляються, люди вкладають в нерухомість, або кладуть на депозит, або організовують спекулятивну систему «купи-продай», а вона користі суспільству не дає, економіка від цього не розвивається, навпаки відбувається «знекровлення» національного багатства через опосередковану втрату сировини, яка вимивається із країни автоматично, тому що виникає потреба у вільних грошах. Гроші, як рідина в сполучених посудинах перетікає у дефіцитні місця.

  1. Відчувається, що навмисне тексти  законів, офіційних документів державного рівня пишуться так, щоб підсвідомо вони сприймалися як такі, що нічого не означають, нікого не зобов’язують, ні до чого не закликають. Тобто вони фактично не сприяють прогресивним змінам в країні. Я вище вже згадував вислів «створюймо робочі місця».  В переважній більшості Законів України не визначена мета цього закону та не вказана місія суб’єктів яким належить організовувати впровадження цих законів.  Наприклад, якщо подивимося чинний Закон  «Про Національний банк України», то тут взагалі не визначено мету його дільності: «…є центральним банком України, особливим центральним органом державного управління, … повноваження і принципи організації визначаються Конституцією України (немає в Конституції), … основною функцією … є забезеченя стабільності грошової одиниці, … підтримки цінової стабільності в державі, …сприяє фінансовій стабільності,… стійких темпів економічного зростання та підтримує економічну політику Кабінету Міністрів…». … 

Мені стало цікаво таблично систематизувти законодавче визначення мети в основних напрямках розвитку суспільства.

 

Закон

Сформульовано  в законі

Як повинно бути

ЗУ Про культуру. Відомості ВР №24, 2011р.

ЗУ … має на меті забезпечення реалізації і захист прав громадян у сфері культури…

ЗУ має забезпечити моральне, естетичне виховання громадян на основі надбань національних та світових культурних цінностей.

ЗУ Основи законодавства України про охорону здоровя Відомості ВР №4, 1993р.

В ЗУ не вказана мета системи охорони здоровя.

Організація в Україні профілактичної та лікувальної роботи по підтриманні здоровя та довголіття громадян.

Указ Президента. Про положення про Державну сан-епідеміологічну службу України. 06.04.2011р.

Основними завданнями є: внесення пропозицій щодо формування державної політики у сфері …

Організція в Україні системи попередження та захисту населенні від епідемій та санітарних заражень та забруднень.

ЗУ Про оборону України. ВідомостіВР №91992р.

Відсутнє визначення мети оборони України

Організація системи попередження  та захисту території держави від зовнішнього вторгнення. Організація навчання захисту держави, формування системи захисту, патріотичне виховання. Розвиток матеріальної бази системи захисту.

ЗУ Про підприємництво. ВВР №14, 1991р.

Відсутня суспільна мета (місія) підприємництва. Вітсутня вона і в Господарському кодексу, який із 2004року підмінив ЗУ Про підприємництво.

Через організацію національного виробництва забезпечити  товарами та послугами як для внутрішніх потреб, так і для експорту з метою економічного зростання держави.

ЗУ Про охорону дитинства. ВВР №30 2001р.

Не виписана мета системи охорони дитинства в Україні.

Система охорони дитинства в Україні повинна забезпечити всіх дітей до рівного доступу щодо медичного, освітнього, фізично-спортивного, культурного, морального виховання, здобування улюбленої професії, отримання житла, роботи відповідно отриманої професії та бажання.  

ЗУ Про державну службу. ВВР №4 2016р.

… практичного виконання завдань держави щодо: аналізу державної політики, … забезпечення державної політики…, здійснення державного нагляду…

Державний службовець – це слуга народові, який утримується народом для організації всіх необхідних суспільству життєдіяльних фуккцій.

У всьому часто вбачається насадження зла, спрямування до знищення нашого народу. Критерієм кожного кроку наших «керманичів» повинна бути оцінка: 1) чи сприяє ця дія збереженню членів нації; 2) чи сприяє зміцненню економічної потужності; 3) чи сприяє культурному, освітньому, духовному, фізичному, патріотичному   розвитку громадян; 4) чи зміцнює обороноздатність країни.  Див. АНАТОЛІЙ КОВАЛЬОВ. ВІДКРИТИЙ ЛИСТ ПРЕМЄР-МІНІСТРУ  http://www.seredniy-klas.org/news/anatolij_kovalov_vidkritij_list_premer_ministru/2016-08-16-271

Переглядів: 319 | Додав: Правління | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1 LG  
Доброго дня Анатолію! Перепостила матеріал на свою сторінку у Фейсбук, але таблиця не перенеслась, дала посилання сюди. хочеться щоб більше людей це прочитало.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]