Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Грудень » 11 » Анатолій Ковальов. Про програму КМ Арсенія Яценюка
22:45
Анатолій Ковальов. Про програму КМ Арсенія Яценюка

В цілому прогресивна програма КМ. Проте, упущено ряд ключових моментів, які можливо  не помістилися в представлений об’єм. На мою думку, ще слід звернути на такі напрями:

  1. Щоб запрацювала економіка, слід, крім зменшення ЄСВ, ще й ліквідувати ПДВ для товаровиробника, як це зроблено в сільському господарстві.
  2. Потрібно звернути увагу на розвиток села, збільшення валу та якості сільськогосподарської продукції, а також на збільшення в рази її переробки. Для цього запровадити правило, що в землекористуванні не повинно бути в одних руках більше 300га орної землі. Крім цього землекористувач повинен жити біля цієї землі та безпосередньо на ній працювати. Якщо не виконується хоча б одна із цих трьох умов, то такого землекористувача переводити на загальну систему оподаткування.
  3.  Для усунення цілого ряду корупційних схем та зменшення поборів у фізичних та юридичних осіб, заборонити комерційним структурам займатися оцінкою землі, майна, обмірами та виготовленням державних документів, вчиненням нотаріальних дій і т.п. Це функції лише державних органів за плату в межах одного неоподаткованого мінімуму, або взагалі безкоштовно.

Для децентралізації влади передати цілий ряд функцій  територіальним громадам, оформивши їх статус як юридичних осіб публічного права, закріпити за ними громадську (комунальну)   власність, вернути їм право розпоряджатися земельними,  водними, лісовими ресурсами своєї території, відібравши ці функції в Держземагентства. Ніхто так справедливо не вирішить, як територіальна громада.

Переглядів: 1199 | Додав: Правління | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]