Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Квітень » 14 » Анатолій Ковальов. Ніхто нам не допоможе, крім нас самих.
13:08
Анатолій Ковальов. Ніхто нам не допоможе, крім нас самих.

Результат пошуку зображень за запитом "картинки самозахист суспільства"

Ніхто нам не допоможе, крім нас самих.

Нашу неорганізованість, пасивність використовують паразити різними способами. Основний інструмент в них – це вплив на законодавчу ініціативу. Ми ж його не маємо. Тому слід мати свою потужну політичну силу – свою партію. Краще її назвати не партією середнього бізнесу, а ПАРТІЄЮ СЕРЕДНЬОГО КЛАСУ.

(Під Українським середнім класом розуміти представників соціальної групи нашого населення, які знаходяться між немічними (інвалідами, хворими, ін. по своїй природі обме6женими людьми, яких потрібно суспільством утримувати – їх в державі біля 4%) та паразитуючими олігархами (їх в державі також 3-4% і вони через велику кількість партій та створені ними законами використовують середній прошарок населення).

До Українського середнього класу віднесемо не лише підприємців малого і середнього бізнесу, а і інших активних людей України – вчителів, лікарів, військових, службовців, пенсіонерів, селян, фермерів, тощо.  

Ця соціальна група умовно конфліктує із немічними (тому, що потрібно їм допомагати) і серйозно конфліктує із олігархічною соціальною групою, так як олігархат присвоює собі працю і національне багатство середнього класу, присвоює собі всю владу.

В середньої групи населення, ми його назвали Українським середнім класом (може хтось для цієї групи придумає кращу назву), -  в цій групі є багато спільних соціальних, економічних, політичних інтересів. ЇЇ представники  хочуть достойно, вільно  жити в справедливо організованому суспільстві (відповідно чинної Конституції мати права і можливість ними користуватися, а також користуватися Національним багатством, бути справді владою, крім цього  суб’єктом владних повноважень і суб’єктом законодавчих ініціатив, а не так як зараз). Тому спільна справа повинна бути в середнього класу, а не лише в його частині – підприємницькому середовищі. Ніколи самі підприємці не переможуть монстра  самостійно. Не залучимо до своєї когорти інших представників середнього класу, то їх залучать до себе олігархи, що вони і роблять.  Тільки разом!

Самою потужною рушійною силою в Україні може бути лише  Український середній клас в наведеному вище визначенні. Але його потрібно згуртовувати навколо спільних інтересів, написати йому чітку Програму. В ній визначити мету -  в тому числі - повернути конституційні права на владу, на Національне багатство, отримати суб’єктність в законодавчій ініціативі та в управлінні державою, управляти часткою національного багатства через територіальні громади.  В Програмі описати як це зробити, як побудувати країну вільних людей. Викорінити із нашого лексикону та із нашого підсвідомого теперішнє наше поняття «влади», як влади не народу по Конституції, а тих органів, які по закону являються нашими з вами слугами. Яким надали частину повноважень. Ми їм не передали свою владу. Ми їх найняли, щоб вони утримували  владу народу, оберігали цю владу, створювали умови для забезпечення конституційних прав.  Олігархи ж перетягнули одіяло на себе, забезпечили служіння органів влади лише для них.

Той, хто підкреслює, що слід об’єднувати лише підприємців, свідомо чи несвідомо  працює на олігархат!

Переглядів: 212 | Додав: Правління | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]