Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Січень » 4 » Анатолій Ковальов Країна, яка нам потрібна
15:04
Анатолій Ковальов Країна, яка нам потрібна

Результат пошуку зображень за запитом "картинки діти і країна, яка нам потрібна"Результат пошуку зображень за запитом "картинки діти і країна, яка нам потрібна"Друзі. Вітаю всіх з Новим роком, Прийміть мої самі найкращі побажання!

Самий великий респект Ользі Федорівні, Зої Максимчук – за їх наполегливу боротьбу за справедливість, і не лише за справедливість, а за покращення економічного, суспільного життя населення України.

На мою думку, ми часто лише частково підходимо до вирішення проблем розвитку країни та не «дивимося в корінь».

  1. Настирливо та аргументовано слід вимагати не створення робочих місць, а створення умов для розвитку товарного виробництва.  Розпочинати і закінчувати розмови про захист бізнесу, захист середнього класу, малого підприємництва потрібно із того, як забезпечити умови для функціонування товарного виробництва.  Лише при цьому будуть гроші, буде що продавати та будуть потенційні покупці.  Іншої умови покращення життя людей країни, існування малого підприємництва  – немає!
  2. Що ж мішає товарному виробництву?  Чому в Україні воно знищене? Чому від кепки до шнурків все китайське, польське, турецьке? Чому я, маючи пусті приміщення, не можу щось виробляти? Чому маса людей не виробляє, а перепродує товари чужих країн, підтримуючи цим чужого виробника і гублячи свого. Молодь перебігає в ті країни, де виробництво і тікає із тих, де виробництво занедбане. І чому лідери громадських об’єднань, громадські активісти  не звертають уваги на цей корінь зла, та із року в рік впусту вимолюють якісь незначні поступки від уряду, ці поступки кидають у вигляді насмішки, у вигляді кістки, яку ковтає суспільство та громадські діячі. А віз котися все дальше в прірву. Давайте його негайно зупиняти!  Ми не повинні вимолювати кращі умови життя окремим категоріям, а зразу всім.
  3. Наприклад мені. Єдиною причиною неможливості  мною здійснювати розширене товарне виробництво – це непомірне оподаткування виробничої діяльності.  Виробництво, а також послуги можуть в нас процвітати лише в тіньових умовах. Доводити не потрібно, що завжди можна накласти такий податок, при якому  діяльність стає нерентабельною.  Чи є в Україні теоретично підрахована межа податків і зборів, після якої буде виробництво відсутнім? Ні, немає таких розрахунків. Не зацікавлені наші можновладці в тому, щоб взагалі розвивалося виробництво. Зразу ж вкоротяться їхні доходи, що отримують вони, в переважній більшості, від соціального напруження. Нам  спільно слід заставити встановити  теоретичну межу, за яку ніхто не матиме права виходити, інакше перестає розвиватися країна.
  4. При визначенні верхньої, граничної  точки цього процесу слід врахувати як прямі податки, так і податки сховані.  До схованих слід віднести ті, які «тиснуть» на виробництво – це енергоносії, це штучні послуги приватних фірм по виконанню тих обов’язків, які повинна надавати держава (виготовлення різних сертифікатів, дозволів, оцінок, ключів, паспортів та ін.).
  5. Основне завдання громадських активістів – повернути суспільство до розвитку товарного виробництва, що можливе лише при збалансованому податковому навантаженню. Більш важливого і благородного завдання не існує!

Див.   http://www.seredniy-klas.org/news/anatolij_kovalov_vidkritij_list_premer_ministru/2016-08-16-271

 

Переглядів: 566 | Додав: Правління | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]