Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Червень » 2 » Анатолій Ковальов.Громадські слухання щодо обігу земель
13:11
Анатолій Ковальов.Громадські слухання щодо обігу земель

Пов’язане зображення

Резолюція громадських слухань з питань розгляду пропозицій Уряду щодо запровадження в Україні обігу земель сільськогосподарського призначення.

м. Тальне                                                                                                                         02.06.2017р.

  1. Виконуючи застереження до людини, вказане в Біблії словами Бога: Левіт, розділ 25 вірш 23, де сказано: «Землю не можна продавати назавжди, адже то Моя земля, а ви прийдешні і поселенці в Мене»., потрібно запровадити назавжди, що землю сільськогосподарського призначення в Україні  продавати не можна.
  2. Виконуючи вимоги Конституції України, зокрема  ст.13. «Земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об'єктами права власності Українського народу. Від імені Українського народу права власника здійснюють органи державної влади та органи місцевого самоврядування в межах, визначених цією Конституцією», заборонити готувати пропозиції про продаж землі окремим фізичним чи юридичним особам. Права власності можуть набувати від імені Українського народу лише територіальні громади в адмінмежах місцевих рад яких знаходяться ці ділянки. Категорично заборонити управляти  земельними ділянками Держкомземам, Держгеокадастрам та іншим подібним організаціям.
  3. Дехто вказує, що порушуються приватне право на землю в тому питанні, що не може людина використати його в мірі продажу.  Але людина набула це право не придбавши землю, а отримавши її безкоштовно, тому не має права її і продавати, а лише користуватися довічно.
  4. Для збереження села законодавчо запровадити: Землекористувач не має права використовувати землю в населеному пункті, де він не проживає. Землекористувач повинен жити біля використовуваної ним землі і сам безпосередньо організовувати товарне виробництво на цій землі.
  5. Запровадити єдиний сукупний земельний  податок кожному землекористувачу із кожного використовуваного гектару, не залежно від  статусу землекористувача. В цей податок включити ПДВ, ПДФО, податок на прибуток, земельний податок, екологічні збори, за використання надр та всі інші можливі податки з тим, щоб  землекористувач крім єдиного сукупного земельного податку не платив більше жодного податку від своєї діяльності та від реалізації продукціє як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках. Накладається  єдиний сукупний земельний податок на всі землі, що розміщені в адмінмежах територіальної громади (господарські двори, інші землі). Частина цього податку залишається в громаді (для всіх громад сталий відсоток), а інша частина перераховується в бюджет. Від перерахованих сум бюджету держава перераховує необхідні суми в Пенсійний фонд, інші фонди та інші потреби.
  6. В Україні потрібно теоретично визначити межу податків і зборів при яких товарне виробництво ще може бути рентабельним як в сільському господарстві, так і в промисловості. Законодавчо заборонити встановлювати розмір податків і зборів, які приводять до нерентабельності товарного виробництва.
  7. Заборонити будь-кому, в тому числі територіальним громадам, державі, фізичним та юридичним особам землю ставити в заставу. Заборонити емфітевзис на земельні ділянки.

 

Прийнято одноголосно

Переглядів: 495 | Додав: Правління | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]