Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Серпень » 28 » анатолій Ковальов. Боргова голка
12:35
анатолій Ковальов. Боргова голка

 

 

 http://www.unn.com.ua/uk/exclusive/1495007-o-ustenko-ukrayini-dovedetsya-viddavati-chastinu-vvp-kreditoram-protyagom-19-rokiv

Прочитавши попередню публікацію (див. зсилку на початку тексту)  складається таке враження, що Україну штучно стараються посадити на "кредитну голку". На цій голці будемо віками сидіти не лише ми, а і наші діти, онуки та правнуки.

 

Ми живемо в країні, яка потенціально найбагатша в світі. Ми повинні кредитувати інших, і ніколи  не брати в борг. 

 

Подивіться на своїх сусідів по будинку, по роботі - один уміє розпоряджатися своєю зарплатою і має все. А інший стільки ж отримує і живе в  борг із постійним напруженням та скрутою.  

 

Коли ми будемо вже мати керівників держави - господарів, патріотів, грамотних економістів?

 

Вже надоїла політична брехня, паразитична нажива кланів та пряме знищення українців різноманітними способами.

 

Політикам потрібно орієнтуватися на внутрішні резерви, а не втравлювати український народ в економічну кабалу, у фізичну залежність від МВФ та інших структур.  Давайте не допускати, щоб зґвалтували нашу Батьківщину. Не допустимо, щоб настали незворотні процеси економічної та політичної залежності!

 

Схема така:

1.     Всеукраїнський референдум 1991 року — загальнонаціональний референдум на території колишньої УРСР -  проголосив незалежності України, це відбулося 1 грудня 1991 року. На референдум було винесено одне питання: «Чи підтверджуєте Ви Акт проголошення незалежності України?». Текст Акту проголошення незалежності України, прийнятий Верховною Радою 24 серпня1991 року, було наведено у виборчому бюлетені. Громадяни України висловились на підтримку незалежності. У референдумі взяли участь 31 891 742 особи — 84,18% населення України. З них28 804 071 особа (90,32%) проголосувала «За».

В Акті проголошення незалежності України вказано, що він діє на основі Декларації про державний суверенітет України, де підкреслено:

«Народ України має виключне право на володіння, користування і
розпорядження національним багатством України.

Земля, її надра, повітряний простір, водні та  інші  природні
ресурси,  які  знаходяться  в  межах  території  Української  РСР,
природні  ресурси  її  континентального  шельфу    та    виключної
(морської) економічної зони, весь економічний і  науково-технічний
потенціал, що створений  на  території  України,  є  власністю 
її
народу,  матеріальною   основою    суверенітету    Республіки    і
використовуються з  метою  забезпечення  матеріальних  і  духовних
потреб її громадян
».

 

Це все велетенський потенціал,  економічна та життєва база, що належить Українському народу.  Оціночно – все це в сотні разів більше величини зовнішніх боргів. На жаль Український народ ще не розпочав користуватися належними йому велетенськими матеріальними благами. (http://www.seredniy-klas.org/publ/rosso_volodimir_vidkrite_zvernennja_do_nebajduzhogo/1-1-0-122 )

А зараз як внутрішні,так і зовнішні зацікавлені паразити, штучно створюючи боргову яму,  хочуть заволодіти  життєвим ресурсом Українського народу.

2.      Завищуючи податки та збори в Україні, завищуючи ціни на енергоносії,  олігархічні політики штучно створюють  умови при яких в нашій державі стає нерентабельним виробництво. Наслідком цього є безробіття, бідність населення, економічна залежність від інших держав. Україна стала сировинним придатком через експорт не готової продукції, а сировини. Продаємо не борошно і крупи, а зерно; не металовироби, а металолом, не бурштинові прикраси, а сирець-бурштин, та ще й контрабандним способом…   (Див. http://www.seredniy-klas.org/load/anatolij_kovalov_propoziciji_po_reformuvanni_podatkovoji_sistemi/1-1-0-2524 ).

3.    Ми не маємо в Україні нормальної - народної як політичної, так і економічної стратегії, а життєва стратегія  навпаки направлена на шкоду населення – спостерігається фізичне знищення населення різними способами ( через погіршення продуктів харчування,через наводнення шкідливих медикаментів, через пропаганду шкідливих звичок, через знищення системи захисту природи, знищення оздоровчих інституцій, санітарно-контрольних служб та ін., що сприяє прискореному вимиранню населення, хворобливому стану його індивідуумів, стається так,що переважна більшість осіб не здатна створювати потужне потомство, не здатна захищати країну, вони розумово та фізично деградовані, а держава цим зовсім не переймається).  Всі політичні програми розвитку створені олігархами, які направлені проти суспільного прогресу.  І  немає жодної програми розвитку основної ланки населення в Україні – прошарку між самими бідними і самими багатими – тобто тих, яким  формально належить по Конституції України оте багатство, що було зазначене в Декларації про державний суверенітет України.

То ж національною ідеєю є  необхідність цим прошарком населення (понад 95%) між самими бідними, які не можуть себе обійти (біля 2,5%) і самими багатими, які злочинним шляхом приватизували народні багатства (цих біля 2%) взяти повноту влади та відповідальність за Україну, щоб створити економічно сильну, обороноздатну, із справедливими суспільними відносинами державу. Для цього давайте разом складаємо Програму життя, розвитку та перемог цих 95% жителів України. Для прикладу початок див. тут: http://www.seredniy-klas.org/news/rozrobljaemo_programu_serednogo_klasu_doluchajtesja/2015-03-22-255

 

Разом із цим перегляньте досвід Грузії:  http://www.inliberty.ru/library/573-akt-ekonomicheskoy-svobody

 

Переглядів: 1075 | Додав: Правління | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 Правління   [Матеріал]
Не треба бути наївним!
В чиїх руках влада в Україні , була і є?
Кожна владабоїться перш за все свого народу і робить все можливе, щоб народ був слабким завжди, бо це є головною гарантією їїперебувангняпри владі і збагачення  провладних і правлячих верств.
Або народ сильний і влада є слугою його, або навпаки.
Згадайте, коли в Україні була єдина незалежна держава?
Кожна справді незалежна держава має свою державну ідеологію, яка спрямована на  всебічний захист і розвиток держави, на зростання  її сили.
Історія свідчить, що це можливо лише тоді, коли при владі справжні захисники нації. Перше трактування  термінів "націоналіст" і "націоналізм"(2-а пол. 19 ст. а в англійській газеті в статті про ірландський національно-визвольний рух) - "захисник нації", "захист нації". Кому вигідно перекручення термінів і історії, думаю, не т реба пояснювати.

Valentyn Kolyadynsky <trident2007@ukr.net>

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]