Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Вересень » 14

Результат пошуку зображень за запитом "картинки форум підприємців"

19.09.2019р. із 9-00 - 10-30  в Черкасах на площі біля обласної державної адміністрації  - відбувся мітинг за участю  громадських організацій та підприємців малого та середнього бізнесу України: «Зупинити знущання над підприємцем!» (Приклади негативних проявів, нереагування збоку правоохоронних та владних структур, внесення ряду законопроектів, що погіршують умови роботи МСБ та  без обговорення із підприємницьким середовищем, тиск міської влади на черкаських підприємців, відкрите Звернення до Президента, пропозиції Черкаській ОДА розробити пілотні заходи підтримки МСБ та на основі цього  поліпшити економічне становище області –позитивний приклад  поширити на інші області України.

Прийнята Резолюція мітингу: http://www.seredniy-klas.org/load/rezoljucija_mitingu_pidpriemciv_ukrajini_cherkasi_19_09_2019r/1-1-0-2719

Відео мітингу: https://www.facebook.com/samozahist/videos/468479607078957/

Із 12-00  по  14-30 в Черкаському будинку Федерації профспілок, Черкаси, вул.Б.Вишневецького,18 - відбувся Форум лідерів громадських організацій підприємців малого та середнього бізнесу України.

Розглянуто питання:

1.           Про кричущі випадки порушення прав підприємців та приклади перешкоджання їх діяльності. Аналіз причин  негативного відношення збоку місцевих та республіканських органів влади до підприємницького середовища та усунення цих причин - Доп. Лідія Кривенко, Віктор Боровінський.

2.           Чому покидають трудові ресурси України свою Батьківщину. Як зупинити падіння економіки?- Анатолій Ковальов

3.           Методи впливу громадських організацій на недопущення в прийнятті законів, указів, розпоряджень, які шкодять розвитку МСБ. Організація примушення відповідних органів, щоб були створені підприємницькі комітети при Президентові, у ВР, в КМ, а також при всіх обласних та районних   адміністраціях - Борис Емельдеш.

4.           Про необхідність створення республіканської структури самозахисту МСБ, а також необхідність у створенні (відновленні) республіканської громадської організації МСБ - Леонід Запорожець.

5.           Плани на 4 кв 2019р. та на 1 кв 2020р. щодо організації згуртованої діяльності підприємництва - Едуард Курганський.

Запрошені представники малого та середнього бізнесу із різних областей України, журналісти, профспілкові діячі,  представники офісу Президента України, представники Кабінету Міністрів, народні депутати, представники законодавчої та виконавчої влади, науковці, політики, голови ОДА, РДА…

Резолюція Форуму: http://www.seredniy-klas.org/load/rezoljucija_forumu_msb_ukrajini_cherkasi_19_09_2019r/1-1-0-2721

Відкритий лист Президенту, Прем’єру, Голові ВР http://www.seredniy-klas.org/load....-0-2720

Переглядів: 497 | Додав: Правління | Дата: 14.09.2019 | Коментарі (7)