Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Звернення з приводу конфлікту між органами державної влади та підприємцями м. Хмельницькому.
24.11.2010, 23:20

Асамблея громадських організацій малого та середнього бізнесу України
звертається до учасників Асамблеї та всіх небайдужих людей з приводу конфлікту між органами державної влади та підприємцями м. Хмельницькому.

Комісія Асамблеї в складі Супрунюка О.- члена координаційної ради Асамблеї (Хмельницька обл.), Запрудського І. - члена координаційної ради Асамблеї (Луганської обл.) Білоцерківської Р, - голови ГО «Правовий Простір» (м. Сєверодонецьк), Зільберта Є. - ГО «Софія» (м. Вінниця) шляхом опитування підприємців м. Хмельницького та участі у судовому засіданні  отримала наступну інформацію:

16 листопада 2010 р. під час мітингу на площі біля Хмельницької облдержадміністрації мітингуючими підприємцями була прийнята резолюція з вимогами до органів державної влади. При спробі вручити цю резолюцію голові Хмельницької облдержадміністрації представники мітингу наштовхнулися на зачинені двері ОДА, за якими перебували невстановлені особи к формі працівників УМВС. Оскільки події відбулися у робочий час (близько 12 години дня), підприємці зробили спробу увійти до приміщення облдержадміністрації, реалізуючи свої законні права. При цій спробі були пошкоджені вхідні двері.

Зі слів підприємців м. Хмельницкого голова Хмельницької облдержадміністрації Ядуха В. неодноразово в публічних виступах здійснював діффамацію підприємців області шляхом розповсюдження завідомо неправдивої інформації. 

Голова Хмельницької облдержадміністрації не реагує на письмові та усні звернення від підприємців та громадських організацій.

 Така поведінка високопосадовця викликала справедливе обурення бізнесу в області. В місті та районах за останні півроку пройшли десятки мітингів, направлені резолюції з вимогами, на жодне з яких голова облдержадміністрації не відреагував. Такі дії Ядухи В.   спричинили події, що сталися 16 листопада 2010 р., під час яких було пошкоджене державне майно.  

Міліція не вжила заходів щодо підтримання правопорядку на майдані  натомість фактично захопила та утримувала вхід до будівлі, що викликало тісняву біля цього входу та конфліктну ситуацію,  результатом якої були пошкодження вхідних дверей.  Звинувачення підприємців у злочинних, не дістали підтвердження, так як після того, як вони змогли увійти в будівлю і не знайшли на  робочих місцях чиновників, спокійно без примусу покинули будівлю, не спричинивши жодних пошкоджень державного майна.

Правоохоронці затримали трьох осіб, що приймали участь у мітингу та порушили проти них кримінальні справи, тобто звинуватили у злочинних намірах. 22 листопада слідчий УМВС за підтримки прокуратури здійснив подання щодо обрання відносно цих осіб запобіжного заходу у вигляді перебування під вартою. Однак суд, розглянувши матеріали справи, не задовольнив цю вимогу, обравши в якості запобіжного заходу підписку про невиїзд. На часі судове слідство.    

Маючи надію на справедливу ухвалу суду по цій справі, просимо всіх небайдужих проявити солідарність з Хмельницькими підприємцями:

1. Направити звернення на ім’я Президента України та генпрокурора з вимогою надати правову оцінку діям посадових осіб Хмельницької ОДА та Хмельницького міськвідділу  УМВС України у Хмельницькій області та притягнути до відповідальності винних у виникненні конфліктної ситуації.

2. Всіма передбаченими законом засобами висловити підтримку підприємцям Хмельниччини.
            3. По можливості направити своїх представників  до Хмельницького під час суду над підприємцями. 

4. Підтримати клопотання до суду щодо надання можливості громадського захисту звинувачених підприємців.

5. В разі необхідності просимо бути готовими до участі в акціях громадської  непокори.
Просимо направляти свої повідомлення та пропозиції, що стосуються даних подій   на електронні адреси <kulyk15@gmail.com>, sankrai@ukr.net

 

Координаційна рада Асамблеї ГОМСБ України.

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 563 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]