Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

ЗВЕРНЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОМІТЕТУ ЗАХИСТУ РІДНОЇ ЗЕМЛІ ДО УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ, ПРЕЗИДЕНТА, УРЯДУ ТА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ
05.09.2011, 23:08

ЗВЕРНЕННЯ

ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОМІТЕТУ  ЗАХИСТУ РІДНОЇ ЗЕМЛІ

ДО УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ, ПРЕЗИДЕНТА, УРЯДУ ТА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

           Ми, Всеукраїнський комітет захисту рідної землі, в якому об'єдналися організації та громадяни України, чиї діяльність і життя нерозривно пов'язані з селом, заявляємо про неприпустимість скасування мораторію на продаж сільськогосподарських земель.

           Держава не готова до рішення про розпродаж угідь, а суспільство його не прийме.

           Держава не готова тому, що проект земельної "реформи"  розроблено нашвидкуруч і абсолютно без врахування існуючої ситуації, національних інтересів та народного менталітету. Україна є лідером у Європі за рівнями монополізації економіки,  розгулу корупції, відсутність ефективної судової влади, розриву між доходами найбагатших і найбідніших, відсутності механізму і практики реальної підтримки свого сільгоспвиробника.

           Селяни не приймуть "реформу" бо розуміють, що істинною її метою є забрати у них і їхніх нащадків останнє, що у них залишилося – землю. Бо той, хто сьогодні її обробляє, не має ні коштів для її купівлі, ні гарантій її захисту від "судів" та рейдерів.

           Проект майбутнього розбазарювання української землі та
сценарій минулої "прихватизації" промислових об'єктів практично ідентичні. Але, якщо промисловість теоретично ще можна відродити, то з втратою землі українці втрачають будь-яку історичну перспективу.

 

           Пане Президенте України!

            Пане Прем’єр-міністр!

           Верховна Радо України!   

 

  Дійсне реформування на селі має полягати у наступному.

·        Формування селянина-господаря

Всебічного розвитку місцевих громад.

На цій основі відродження потенціалу країни, як агарної держави.

 

·        Держава має створити максимально сприятливі умови для всіх видів кооперації сільськогосподарських виробників: вирощування, переробка, кредитування, обладнання, добрив, гербіцидів, послуг тощо.

 

·        Мале та середнє підприємництво має отримати вичерпну підтримку у вигляді субсидій, пільг, безвідсоткових кредитів, звільнення від податків, скасування будь-яких обмежень на продаж продукції в Україні та за кордон.

 

·        Весь сільськогосподарський бізнес має бути нерозривно прив'язаний до сіл і сільських громад. Абсолютна більшість податкових платежів має залишатися на селі і розподілятися громадами на цілі підвищення народжуваності, підтримки багатодітних сімей, розвитку інфраструктури, соціальної сфери, культури, здоров'я.

 

·        Суспільство має підготувати, а держава затвердити "Кодекс землекористувача", який закріпить екологічні та етичні правила, що унеможливлюватимуть виснаження ґрунтів, зберігатимуть і примножуватимуть їх родючість.

 

           До вирішення названих проблем та реалізації зазначених вище завдань всі чинники: моральний, юридично-правовий, економічний, політичний, демографічний, екологічний та глобалізаційний унеможливлюють скасування мораторію на торгівлю українською землею сільськогосподарського призначення.

           Ми звертаємося до вас, кому народ на виборах дав мандат приймати державні рішення. Не допустіть розпродажу Землі  - бо це все одно, що продавати Матір. Не порушуйте цю заповідь, не прирікайте себе і всіх нащадків своїх на вічне Народне прокляття.

 

 

           Український народе!

 

           Ми закликаємо всіх селян, громадян України всіх тих, для кого земля – це не гроші, а життя, об'єднуватися у цей вирішальний для всіх нас час, створювати у своїх селах, районах, областях Комітети захисту рідної землі і повідомляти про це за адресами: 02042, Київ, вул. П.Лумумби, 21, оф. 411, komitetzemli@gmail.com.

 

Разом відстоїмо землю й право своє і наших нащадків берегти її, працювати на ній і жити на ній. Не допустимо, щоб було розбазарено останній засіб існування і джерело розвитку української нації!

 

НЕ ВІДДАМО СВОЮ ЗЕМЛЮ!!!

ОБ'ЄДНАЄМОСЬ – ВИСТОЇМО – ПЕРЕМОЖЕМО!!!

 

 

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 747 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]