Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Звернення страйкового комітету
[ Викачати з сервера (34.5 Kb) ] 26.04.2010, 15:09
Звернення до підприємців, громадських організацій та до всіх небайдужих громадян України.
 
Вітчизняний бізнес в небезпеці!
 
Немає такого підприємця, якого б не штрафували, від якого не вимагали б хабара. В Україні на всіх рівнях створена система, яка не дозволяє середньому та малому бізнесу працювати чесно та прозоро. Нові закони, що хоче прийняти влада на додаток до вже існуючих, замість обіцяних спрощення податкового законодавства та зменшення податків, фактично остаточно розв’язує руки чиновникам та заганяє бізнес в тінь або просто знищує. Ми готові платити податки! Але ми не хочемо платити штрафи і хабарі! Без вітчизняного малого та середнього бізнесу, без потужного середнього класу, не буде самостійної, багатої та демократичної України. Буде колонія, в якій нам, народу України, в черговий раз дістанеться гірка доля кріпака, раба, але не господаря власної землі!
Ми звертаємося до всіх, хто чесною працею заробляє на життя собі, своїй сім'ї та створює робочі місця для інших, до всіх, хто поділяє нашу тривогу та є справжніми патріотами України - досить терпіти!!!
Ми віримо лише в себе, народ України і силу солідарності. Ми звертаємося до всіх небайдужих - ми не віримо жодним політикам, бо вони про нас згадують лише перед виборами. Жодної обіцянки ніхто з них, прийшовши до влади, не виконував і виконувати не збирається.
Ми звертаємося до простих чиновників, міліціонерів, податківців, інших державних службовців - ми не злочинці, а ви не окупанти. Не виконуйте злочинних наказів, не дозволяйте перетворювати вас в карателів власного народу. Давайте разом розбудовувати справедливу державу, де буде главенствувати не олігарх, а закон, де кожен зможе реалізувати себе та отримати справедливу винагороду за свою працю. Час показати владі, хто є єдиним джерелом та справжнім носієм влади в Україні!
11 травня в м. Хмельницькому пройдуть Всеукраїнські збори громадських організацій підприємців, на яких буде остаточно затверджено перелік наших вимог до влади. В разі їх невиконання в 7-денний термін, ми негайно розпочинаємо безстрокову акцію громадського спротиву.
Разом ми зможемо зламати злочинну систему корупції, беззаконня та безкарності купки олігархів, які торгують національними багатствами, інтересами держави та знущаються з українського народу.
Долучайтеся до нашої спільної боротьби!
 
Страйковий комітет
totalstrike@gmail.com    26 квітня 2010р.
 
 Перелік Громадських Організацій, що вже підписали Звернення:
1. ВГО «Наш захист», м. Київ
2. ГОТП «Край», м. Нетішин
3. Профспілка таксистів України, м. Київ
4. ГО «Спілка підприємців Тальнівщини»
5. ПО «Інформаційно – аналітичний Центр проблем підприємництва», м. Вінниця
6. Тернопільська обласна громадська організація «Підприємці Тернопілля».
7. Чернігівська профспілка підприємців "Єдність"
8. ГО «Полтавський Центральний продуктовий ринок»
9. Асоціація «Підприємці ринків м. Миргорода"
10. Хмельницька обласна профспілка захисту підприємництва
11. Хмельницька обласна спілка перевізників
12. Рівненська ГО ТП "Край"
13. Волинська обласна асоціація вантажних автомобільних перевізників
14. ГО «Ліга підприємців м.Умані»
15. ГО «Луганськ – мій дім»
Ще 59 організацій
Прохання при повідомленні про приєднання – вказуйте, будь ласка, правильно назву своєї організації, а також вказуйте, чи можна назву вашої організації вписувати в список для загального оприлюднення
Страйковий комітет
totalstrike@gmail.com                                   26 квітня 2010р.
Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 747 | Завантажень: 107 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]