Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Звернення Оксани Продан до Асамблеї та підприємництва. Пропозиція КР Асамблеї
[ Викачати з сервера (36.0 Kb) ] 26.08.2010, 22:57

До Асамблеї  ГО МСБ звернулася  Оксана Продан:

 Шановні колеги!

Дякую Вам за зауваження та пропозиції, які Ви надали до проекту Податкового кодексу, опублікованого в Урядовому кур’єрі, вони озвучені при обговоренні проекту, передані в робочу групу та народним депутатам.

Багато хто із Вас звертав увагу на те, що прийняття такого Податкового кодексу, навіть із косметичними правками, нашкодить українському бізнесу, адже проект не передбачає умов для розвитку виробництва та залучення інвестицій простим бізнесом. Дехто з Вас просто писав: «Я категорично проти прийняття такого проекту Податкового кодексу. Що робити?».

Зважаючи на те, що влада категорично налаштована на прийняття свого проекту Податкового кодексу без реального врахування наших пропозицій, противникам цього Кодексу необхідно знову об’єднати  свої зусилля.

Саме тому я пропоную усім, хто проти проекту Податкового кодексу, поданого Урядом на громадське обговорення, направити  листи про те, що Ви проти прийняття цього проекту.

В листі (заяві)  зазначте, будь-ласка:

-         свої прізвище, ім’я і по-батькові;

-         ким Ви є: підприємцем, працівником чи власником підприємства чи об’єднання;

-         регіон, в якому Ви працюєте;

-         на якій системі оподаткування Ви працюєте;

-         контактні телефони.

Наявність великої кількості наших заяв про те, що ми проти прийняття цього Кодексу стане  реальним результатом громадського обговорення проекту і буде передано до Верховної Ради України та Президенту.

Проінформуйте, будь-ласка, своїх колег та учасників  Ваших об’єднань про  таку можливість  спільно виступити проти запропонованого нам  проекту Податкового кодексу.

Чекаю Ваших листів до 01 вересня 2010 року, усі вони будуть об’єднані та узагальнені для передачі  законодавцям 

З повагою,

Оксана Продан

25.08.10р

 

Ми цілком погоджуємося із пропозицією Оксани Петрівни.  Громадськість веде велику роботу  по недопущенні прийняття  Податкового кодексу в   запропонованій редакції. По Україні проведені обласні конференції, круглі столи, де одностайно визнано, що запропонований варіант являється шкідливим як для підприємництва, так і в цілому для Українського  народу, його не можливо косметично підправити. Про це  однозначно висловилися  учасники Асамблеї   18.08.10р.

Запропонований Проект Податкового кодексу слід зняти із розгляду  та розпочати складати новий, досконалий варіант із залученням  громади підприємців та фахівців.

Поряд  із боротьбою за зняття із розгляду у ВР проекту Податкового кодексу, потрібно ставити вимогу  про  переголосування та відміну Постанови № 6673 з приводу внесків до Пенсійного фонду.

Для вирішення цих важливих завдань нам слід об’єднати всі сили, тому  підтримуємо Оксану Петрівну Продан з питань, висловлених  в її листі.

Просимо, лідерів громадських організацій, окремих підприємців терміново направити свої листи на електронні адреси:

-          адресу Асамблеї    aaa77748@mail.ru

-          а також О.П. Продан  prodanop@ukr.net

Листи будуть роздруковані, копії для доказів будуть залишені в архіві Асамблеї, а також узагальнені та вручені Народним депутатам, Президенту України, направлені в комітети при ВР з метою недопущення прийняття Податкового кодексу в запропонованій редакції  та з  вимогою переголосування проблеми пенсійних внесків.

Голова  КР  Асамблеї                                                                        Андрій     Панаетов.

26.08.2010р.

 

В  тему:

-  Анатолій Ковальов. Запропоновану редакцію Податкового кодексу слід відмінити http://pidprukr.ucoz.ua/load/anatolij_kovalov_v_zaproponovanij_redakciji_podatkovij_kodeks_prijmati_ne_mozhna/1-1-0-360

- Ігор Гурняк.  Бізнес вимагає: Податковий кодекс у запропонованих редакціях приймати не можна http://pidprukr.ucoz.ua/load/igor_gurnjak_biznes_vimagae_podatkovij_kodeks_u_zaproponovanikh_redakcijakh_prijmati_ne_mozhna/1-1-0-365

- Володимир Сергієнко Проект Податкового кодкксу суперечить чинному законодавству http://pidprukr.ucoz.ua/load/volodimir_sergienko_proekt_podatkovogo_kodeksu_superechit_chinnomu_zakonodavstvu/1-1-0-373

- Заява вчених відносно проекту Податкового кодексу        http://vsve.ho.ua/

- Ігор Запрудський. Кодекс погіршення рівня життя більшості людей  http://pidprukr.ucoz.ua/load/igor_zaprudskij_kodeks_pogirshennja_rivnja_zhittja_bilshosti_ljudej/1-1-0-337

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 846 | Завантажень: 96 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]