Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Звернення Координаційної ради Асамблеї від 08.08.11р.
[ Викачати з сервера (6.88 Mb) ] 09.08.2011, 01:12
Звернення Координаційної ради Асамблеї від 08.08.11р.

Шановні колеги!

 

Нещодавно сталася очікувана багатьма подія – арешт лідера БЮТ Юлії Тимошенко. Разом із справою Юрія Луценка - це лише один з десятків тисяч випадків політичних переслідувань, нехтувань правами людини, систематичних порушень законодавства, судилищ за межами права та випадків злочинної бездіяльності правоохоронних органів, що вже давно стало звичною практикою для держави Україна.

 

Це дійство відбулось на фоні невідворотності нових економічних провалів уряду за рахунок невдалої податкової політики, розбалансування фінансової сфери та маніпуляцій з бюджетом.

 

Сьогодні ми спостерігаємо абсолютну неадекватність державних структур, зокрема правоохоронних та судових органів, тим інституціям, які очікує отримати за свої податки їх працедавець – український народ.

Розкішні резиденції, авто та вертолітні площадки з одного боку та відсутність мінімальних необхідних коштів для чорнобильців та відпочинку дітей багатодітних сімей з іншого – до чого іншого може привести така політика, як не до економічного та політичного колапсу.

 

Очевидно, що літній період відпусток найкраще підходить для випускання пару, організованого та керованого обурення суспільства псевдо – реформами. Що для цього потрібно зробити? Заарештувати людину, чий арешт викличе найбільше обурення та розголос.

 

За таких умов або має місце абсолютне нерозуміння керівництвом держави втрати як внутрішньо - , так і зовнішньоекономічних, зовнішньополітичних перспектив держави, або відбувається систематична робота з підриву тих самих перспектив в умовах слабкості такого керівництва.

 

Виходячи з ситуації, ми розуміємо, що ховається за сценою таких подій. Незаконний другий пенсійний фонд, про існування якого більшість населення навіть не здогадується, фактична відсутність гарантованої Конституцією безкоштовної медицини, активна підготовка відмови від мораторію продажу землі сільськогосподарського призначення з тим, щоб усю Україну вкрити мульти - маєтками вітчизняних мажорів, нові розцінки за газ, світло, воду, електроенергію, комунальні послуги, поступове перетворення державного апарату у кишенькову іграшку купки мультимільйонерів. Однією фразою це називається узурпація влади у державі.

 

23 вересня 2010 р. в м. Києві  під стінами парламенту розпочався ініційований нами Податковий майдан. У березні поточного року ми провели Автомайдан, провівши сотні зустрічей та мітингів по території всієї України.

Сьогодні ми розуміємо, що зібрати навіть сотні тисяч наших прихильників та партнерів у Києві на Майдані Незалежності уже недостатньо. Держава потребує системних та тривалих змін, її очікує болючий та складний перехідний період.

Майданом має стати вся країна, найменше містечко чи селище має пробудитись від летаргічного сну корупції, злочинності, всеохоплюючої бюрократії та людського егоїзму.

Ми оголошуємо Україну Майданом 3!

 

Сьогодні цей Майдан проходить у Луганську, де підприємець на зважаючи на підпал та побиття протистоїть злочинцям при владі, в Умані, де громадськість міста захищається від незаконного відчуження їхньої землі, у Нетішині, де інваліди добиваються прав на житло, оголосивши голодування, у Львові, де підприємці ринків згуртовано захищаються від найрізноманітніших схем рейдерства.

 

Коли він розпочнеться у вашому місті, залежить від кожного з вас.

Ми закликаємо вас до згуртування, активізації та координації наших спільних дій із захисту конституційних прав і свобод громадян.

 

 

Рада громадського руху «Вільний простір»

Координаційна рада Асамблеї малого і середнього бізнесу України
Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 867 | Завантажень: 64 | Коментарі: 3 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 3
3 Валерій  
0
Шановні колеги!

Дозвольте поділитись з Вами як з громадською організацією кількома коментараями щодо подій, які відбуваються.

Про суд та Тимошенко.
Отже, на скільки володію інформацією, інремінується перевищення повноважень, бе не було дано прем’єру директив, які передбачені законодавством.

Що є метою. цього судового процесу? Як сказав керівник МЗС – показати посадовцям, що закон при прийнятті рішень має виконуватись.

Добре. А хто у державі згідно діючого законодавства має забезпечувати виконання Конституції, зокрема ст. 1 Конституції, про зміст якої Ви згадуєте (в частині того, що Україна є соціальна держава)? Виконується!?

А багато регуляторних органів в Україні при прийнятті регуляторних актів дотримується законодавства про регуляторну політику!?

Немає вищої мудрості переданої людству Ісусом Христом! Зокрема до ситуації з судом міг би нагадати одну з цих мудростей: «Перш ніж витягти скалку з ока брата, вийми колоду з власного ока».

Прошу розповсюдити інформацію серед людей!

З повагою

2 Наталя  
0
А на чий млин Ви, Невiдомий автор, льєте воду?

1 Невiдомий автор  
0
теперь стало понятно на чью мельницу вы льёте воду

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]