Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Звернення Координаційної ради Асамблеї громадських організацій малого та середнього бізнесу України до підприємців, усіх громадян України.
[ Викачати з сервера (37.0 Kb) ] 14.08.2011, 00:31

Звернення Координаційної ради

Асамблеї громадських організацій малого та середнього бізнесу України

до підприємців, усіх громадян України.

 

      Шановні співвітчизники!

 

     Асамблея громадських організацій малого та середнього бізнесу України звертається до вас з приводу чергового поглиблення кризи в усіх сферах життя України. Ми неодноразово заявляли про злочинні дії високопосадовців стосовно всіх верств населення, в тому числі вітчизняного малого та середнього бізнесу.   Податковий майдан об'єднав усю Україну, бо ми висували лозунги скасування олігархічно-урядового проекту Податкового кодексу, позапартійності (як відомо, справжніх потужних політичних партій в Україні немає, а існують проплачені проекти кількох олігархів)  і не допускали намагань партій та політиків попіаритись на наших проблемах. Ми оголосили про єдність України, бо нам нема що ділити. Ми звикли заробляти самі, а не розкрадати бюджет та народне добро в астрономічних розмірах. Ми організували та провели Автомайдан,  під час якого ми побачили, що вся Україна від Луганська до Львова у відчаї від того ярма, яке ми собі на свою голову обрали. Результатом Автомайдану був ультиматум можновладцям з чіткими вимогами, який підтримали окрім Асамблеї багато інших громадських організацій.

     Але  політики нас не підтримали. Навпаки, вони, маючи необмежений доступ до власних ЗМІ,  наші вимоги замовчували та намагались звузити виокремлені нами проблеми до проблем спрощеної системи оподаткування. Наші намагання налагодити рівноправну співпрацю з  окремими політиками показали, що нас розглядають виключно як обслуговуючий персонал для досягнення відсотків на виборах.

     Ми звертаємось до вас з переконанням, що середній клас, зокрема його значна частина - малий та середній бізнес, здатний самостійно формулювати вимоги, лобіювати цивілізованим шляхом свої інтереси, які є національно орієнтованими, тому що ми живемо, працюємо, відпочиваємо у цій державі і не маємо намір її покидати. Тут будуть жити наші діти і внуки. Нас не чекають ні в Ізраїлі, ні в Росії, ні у США, ні в будь – якій іншій країні.

     Закликаємо вас,  підприємці, до активної участі в розбудові Асамблеї, а  представників інших середовищ - ініційованого Асамблеєю громадського руху «Вільний Простір» . В рамках цього руху вже співпрацюють поряд з Асамблеєю гірники Луганщини, вчителі Миколаївщини, інваліди Хмельниччини, студенти та молодь Львівщини, пенсіонери Одещини, офіцери Києва, органи самоврядування Черкащини … Ми об’єднуємося не навколо вождя, ми об’єднались навколо цінностей, визначальними з яких є порядність, чесність, справедливість.   Кожен з вас може стати лідером, якщо вам вірять люди.

     Ми пропонуємо бажаючим приєднатися до нас направити свої координати на одну з електронних адрес: aaa77748@mail.ru, eduard.kurganskij@gmail.com.

     Додаткова інформація за тел. 067-3823356, 050-3308630

     У нас немає власних ЗМІ,  зовнішнього фінансового ресурсу. Все робиться виключно на громадських засадах або за кошти учасників Асамблеї та Вільного Простору.

Ми просимо всіх бажаючих на волонтерських засадах  активно підключитися до розбудови структур Асамблеї та Вільного Простору. Ми будемо вдячні за ініціативи та ідеї, за будь-яку посильну  участь у нашій роботі.

     Ми просимо бажаючих   взяти участь в:

а) мережі колективного самозахисту, яка вже діє в 12 областях України, а також має ідеї щодо нестандартних методів відстоювання своїх прав у сучасних умовах -   направити  свої дані на електронні адреси  zhi-natalya@yandex.ru, sankrai@ukr.net

б) розробці податкового, трудового,  антикорупційного законодавства, аграрної реформи (ag.kpl.lviv@gmail.com , peremoha2010@gmail.com)

в) створенні об’єднаного юридичного бюро - всіх, хто може працювати в сфері юридичного захисту (rima1962@i.ua, lusiuk22@mail.ru)

     Про відомі вам факти незаконних дій щодо підприємців (місто, дата, суть події, прізвища, посади та дії учасників, реакція правоохоронних органів – кого саме і яка саме) повідомляйте на peremoha2010@gmail.com, aaa77748@mail.ru

     Просимо підприємців, що поділяють наші принципи,  взяти активну участь в Асамблеї ГО МСБ України, яка відбудеться 4 вересня у м. Запоріжжя, на якій буде прийнято план дій щодо ефективної протидії намаганням олігархічно-чиновницьких кланів знищити вітчизняний бізнес (реєстрація  050-1349370, 050-8387354, kalyaka@і.ua).

 

Не будь байдужим, бо завтра прийдуть до тебе -  відібрати пенсію, квартиру, земельну ділянку чи бізнес.

 

Не шукай вождя - разом ми без будь-якого вождя вистоїмо, подолаємо і переможемо!

 

Голова Координаційної ради

Асамблеї громадських організацій

малого та середнього бізнесу України

Л.Кривенко

 

м. Запоріжжя, 11 серпня 2011р

 

Розішли це "Звернення" своїм друзям, колегам, родичам, постав на доступні тобі інтернет-ресурси. Дякуємо!

http://pidpr.com/load/zvernennja_koordinacijnoji_radi_asambleji_gromadskikh_organizacij_malogo_ta_serednogo_biznesu_ukrajini_do_pidpriemciv_usikh_gromadjan_ukrajini/1-1-0-1724


Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 623 | Завантажень: 65 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]