Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

ЗВЕРНЕННЯ КИЇВСЬКО МІСЬКОГО ВІДДІЛЕННЯ Всеукраїнського об’єднання ветеранів
01.01.2011, 21:50

 

                     ЗВЕРНЕННЯ КИЇВСЬКО МІСЬКОГО  ВІДДІЛЕННЯ Всеукраїнського об’єднання ветеранів  /КМВ ВОВ/ щодо розгулу адміністративного   свавілля уряду М.Азарова під опікою Президента В.Ф.Януковича.

 

Шановне  нове керівництво  Україною, яке  прийшло до влади!

 Ми, ветерани війни і праці, висловлюємо рішучий протест  щодо розв’язання  безцеремонного свавілля влади, яке  на рівні кримінальних розбірок зводить рахунки з попереднім Урядом  України.

Сучасний Уряд має повне право звернутись до суду, якщо він  висуває обґрунтовані звинувачення своїх попередників. Але тримати  вчорашнього Міністра внутрішніх справ  в ув’язненні під приводом його можливого «зникнення» є взірцем  підлоти і нечистоплотності. Сучасна влада розуміє сміховинні власні звинувачення і  прагне, щоб хоч трохи потримати на нарах ненависного їм  Ю.Луценка і всіх, кого хоч трохи можна запроторити  до в’язниці, особливо вчорашнього  Прем’єр – міністра Ю. Тимошенко.

Ветерани висловлюють упевненість, що виборці, які своїм голосуванням «проти всіх» розчистили дорогу сучасним ґвалтівникам, зрозуміли, кого вони привели до державного керма. Ветерани попереджають  про негативні результати  похабних політичних «розбірок» і відповідальність перед народом за  нехтування його  довіри.

Пропонуємо схаменутись, якщо влада на це здатна, і негайно звільнити від перебування у камері Ю.Луценка та всіх,  чию людську гідність заманеться принижувати безкарним владним чиновництвом.

03.01.11.                                              КМВ ВОВ. 

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 601 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]