Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

ЗВЕРНЕННЯ ДО УКРАЇНЦІВ. Правління Українського клубу 5 лютого 2011
06.02.2011, 19:03

ЗВЕРНЕННЯ ДО УКРАЇНЦІВ

Зважаючи на політичну ситуацію, що склалася в країні, пам’ятаючи визначення Tарасом Шевченком вичерпної формули української НАЦІЇ як єдності мертвих, живих і ненароджених, не обмеженої в часі і просторі, та базуючись на вичерпній системі українських цінностей:

         Нація.

         Держава.

         Земля.

         Духовна тяглість (минуле).

         Віра.

         Життя.

         Безпека.

         Мова (язик).

         Свобода вибору.

         Сім’я.

         Майбутнє.

за підсумками 210 засідання Українського клубу
на тему: "Україна у контексті наступних виборів (парламентських, президентських): відповідальність (політична, кримінальна) політиків, чиновників, правоохоронців, суддів за знищення в Україні громадянських свобод протягом 2004-2011 рр.»
та у зв’язку з ухваленням Верховною Радою України рішення про визначення термінів наступних парламентських та президентських виборів, Правління  Українського клубу звертається до:

 1. Українців – членів та прихильників національно-демократичних партій. Просимо вас проаналізувати діяльність вашої партії протягом всього часу її існування і з’ясувати для себе причини її політичних поразок. Експерти Українського клубу переконані: безвідповідальним лідерам та партапаратникам, які будують партійне життя за стандартами лідерських фан-клубів, що непрозоро фінансується і в якому відсутня внутріпартійна демократія, не місце в сучасній українській політиці. Всі свідомі, досвічені, амбітні, україноцентричні громадяни, для яких політика стала частиною їх життя, мають нагоду влитися в нову політичну силу, яка формує реальну українську альтернативу двадцятирічній безперспективній політичній консерві.
 2. Українців, що займаються підприємницькою діяльністю – власників, виробників якісних товарів і послуг. Практика останніх 20 років показує, що економічну політику держави формують ті, що інвестують в механізми громадянського суспільства: громадські організації, ЗМІ, політичні партії. Кожен власник, виробник якісних товарів і послуг, що є свідомим носієм українських цінностей, покликаний інвестувати необхідний відсоток від своїх прибутків в українську альтернативу – реально діючі українські громадські організації, цілодобові та щоденні українські ЗМІ, реальну впливову масову політичну силу (партію).
 3. Українців, що працюють в органах внутрішніх справ. Ми свідомі того, що міліцейська робота важка, складна і небезпечна, особливо в сучасних українських умовах. Разом з тим, звертаємось до кожного міліціонера, який є носієм українських цінностей і пов’язує своє майбутнє з Україною та з українською НАЦІЄЮ, з пересторогою: добре подумайте перед тим, як чинити несправедливість, вдаватися до незаконних дій та репресій до носіїв українських цінностей. Згідно статті 60 чинної Конституції України «Ніхто не зобов’язаний виконувати явно злочинні розпорядження чи накази. За віддання і виконання явно злочинного наказу настає юридична відповідальність». Кожен, хто порушить статтю 60 чинної Конституції України, рано чи пізно нестиме юридичну відповідальність в умовах української альтернативи.
 4. Українців, що працюють у Службі безпеки України. Ми свідомі того, що робота співробітника СБУ важка, складна і небезпечна, особливо в сучасних українських умовах. Разом з тим, звертаємось до кожного співробітника СБУ, який є носієм українських цінностей і пов’язує своє майбутнє з Україною та з українською НАЦІЄЮ, з пересторогою: добре подумайте перед тим, як чинити несправедливість, вдаватися до незаконних дій та репресій до носіїв українських цінностей. Згідно статті 60 чинної Конституції України «Ніхто не зобов’язаний виконувати явно злочинні розпорядження чи накази. За віддання і виконання явно злочинного наказу настає юридична відповідальність». Кожен, хто порушить статтю 60 чинної Конституції України, рано чи пізно нестиме юридичну відповідальність в умовах української альтернативи.
 5. Українців, що працюють в органах прокуратури. Звертаємось до кожного працівника органів прокуратури, який є носієм українських цінностей і пов’язує своє майбутнє з Україною та з українською НАЦІЄЮ, з пересторогою: добре подумайте перед тим, як чинити несправедливість, вдаватися до незаконних дій та репресій до носіїв українських цінностей. Згідно статті 60 чинної Конституції України «Ніхто не зобов’язаний виконувати явно злочинні розпорядження чи накази. За віддання і виконання явно злочинного наказу настає юридична відповідальність». Кожен, хто порушить статтю 60 чинної Конституції України, рано чи пізно нестиме юридичну відповідальність в умовах української альтернативи.
 6. Українців, що працюють в судах. Звертаємось до кожного судді, який є носієм українських цінностей і пов’язує своє майбутнє з Україною та з українською НАЦІЄЮ, з пересторогою: добре подумайте перед тим, як чинити несправедливість та вдаватися до незаконних судових рішень стосовно носіїв українських цінностей. Згідно статті 60 чинної Конституції України «Ніхто не зобов’язаний виконувати явно злочинні розпорядження чи накази. За віддання і виконання явно злочинного наказу настає юридична відповідальність». Кожен, хто порушить статтю 60 чинної Конституції України, рано чи пізно нестиме юридичну відповідальність в умовах української альтернативи.

Український клуб долучається до нової політичної сили, яка реалізує стратегічну програму формування української альтернативи політичній консерві, яка діє в країні протягом останніх 20 років.

Згідно цієї програми реалізується:

 1. Формування нової політичної еліти, відповідальної за українське майбутнє.
 2. Забезпечення відкритого, якісного, постійного суспільного діалогу на всі без винятку теми українського буття.
 3. Політична інвентаризація країни за останні 20 років.
 4. Забезпечення політичними методами приходу до влади української альтернативи на виборах 2012 та 2015 років.
 5. Впровадження в життя кардинальних реформ українського суспільства:

а) адміністративна реформа,

б) реформа пенітенциарної системи (гуманізація системи покарань, введення довічного ув’язнення за антидержавну, антиукраїнську діяльність),

в) реформа адміністративної системи,

г) реформа виборчої системи,

д) реформа міністерства внутрішніх справ (з включенням до його складу міністерств і відомств, які відповідають за всю внутрішню політику),

є) реформа податкової системи (підпорядкування ДПА Міністерству фінансів),

ж) реформа судової системи (введення прецедентного права та суду присяжних),

з) реформа інформаційно-культурного простору (формування національних ринків інформації, освіти, культури, мистецтва та захист цих ринків на митному кордоні країни; введення кримінальної відповідальності за джинсу),

і) реформа антикорупційної системи (запровадження Національного бюро розслідувань з обов’язковим декларуванням кожним громадянином своїх доходів і видатків).

Реалізація програми розрахована на наступні 50 років, базується на українських цінностях, впроваджується у життя свідомими носіями українських цінностей з триєдиною метою: побудова Української національної демократичної держави, формування Україноцентричного громадянського суспільства, забезпечення надійного, гідного носіїв українських цінностей українського майбутнього.

 

Правління Українського клубу
5 лютого 2011

Попереднє звернення ДО УКРАЇНЦІВ, на жаль, не втратило актуальности:


http://litforum.org/index.php?r=59&a=4286
Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 1171 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]