Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Звернення до підприємців та громадських лідерів
[ Викачати з сервера (32.0 Kb) ] 14.10.2010, 18:46

 

  ЗВЕРНЕННЯ

 

Координаційна рада Асамблеї громадських організацій малого  та середнього бізнесу України  звертається до підприємців та громадських лідерів з приводу    конфліктної ситуації, яка склалася між урядом та бізнесом щодо економічної політики держави та проекту Податкового кодексу зокрема.

В Україні чи не щодня відбуваються масові акції потесту проти прийняття запропонованого варіанту податкого кодексу та  інших законопроектів, зокрема по відрахуваннях  до Пенсійного фонду.

З кожним днем акції стають все багатолюднішими.

МОЖНА ЗРОБИТИ РЯД ВИСНОВКІВ:

- акції проходять без вказівки «згори», чи під керівництвом якоїсь політичної сили. Акції проходять за ініціативою самих підприємців;

- бізнес є самостійною силою   і  може виступати  без участі політичних сил;

Щодо небезпек, які виникають  в ході  підприємницького  руху  можна назвати:

-                  недостатню  координацію  зусиль;

-                  невизначеність єдиного розуміння кінцевої мети таких акцій.

            теперішню ситуацію ускладнює виборча кампанія, в ході якої простежується намагання окремих лідерів використати  Асамблею для власної передвиборчої агітації.

Насторожує також те, що, за звичкою, деякі лідери виступають в ролі прохачів - просять зняти окремі положення Податкового кодексу наприклад, касові апарати для окремих категорій підприємці, інші преференції.

Позиція Асамблеї ГО МСБ України, підкріплена висновками економістів та інших експертів, - такий кодекс  веде до краху економіки України та знищує малий і середній бізнес як клас. Тому косметичні правки  його не покращать, але за рахунок таких ніби поступок нас намагаються  розєднати  та дезорієнтувати.   

Наші вимоги, які ми просимо підтримати всім громадським організаціям та мітингуючим:

1.ПК в запропонованому варіанті не приймати - розпочати розробку «з нуля» із залученням спеціалістів та представників від реальних громадських організацій бізнесу. Приймати постатейно та поетапно.

2.Так як цей  склад уряду вичерпав кредит довіри в підприємницькому середовищі - вимагати його відставку.

Щоб вирішити вищеперераховані проблеми та зкоординувати зусилля, щоб виробити план дій на 2010-11 р. просимо надсилати пропозиції на адресу: aaa77748@mail.ru,  а також по можливості прибути на 5 Всеукраїнську Асамблею ГО МСБ України, яка відбудеться 20 жовтня цього  року в м.Луганську, в конференц-залі готелю "Ініціал" за адресою м.Луганськ, вул.Оборонна, 118-а (район автовокзалу).

Координаційна Рада  закликає продовжувати безстрокову акцію протесту, оголошену 23 вересня 2010 р. в  регіонах  та в м. Києві,  проводити розяснювальну роботу серед підприємців та інших категорій населення. Координаційна рада завжди допоможе в організації та проведенні таких акцій.

Закликаємо всіх формуватися в громадські обєднання.

Просимо також усвідомити, що відстояти свої права одним кавалерійським наскоком не вдасться.

Нас очікує довготривала і системна робота по забезпеченні  своїх інтересів.

Тому потрібно виважено ставитись до підготовки і проведення масових акцій та використовувати ефективно наявні можливості.

Гуртуватися та накопичувати сили.

14.10.2010р.

Координаційна Рада Асамблеї громадських організацій

малого та середнього бізнесу України

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 926 | Завантажень: 161 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]