Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Звернення до однодумців
28.02.2011, 13:14

ЗВЕРНЕННЯ  ПРО КООРДИНАЦІЮ ДІЙ.

Влада надалі провокує і затягує час. Ми надалі не можемо довіряти існуючій владі, тому що бачимо по справах їх мету. Мета колишніх «наперсточників», які дорвалися до управління  державою – «рекет в законі». Про це свідчать численні перевірки, які закінчуються типово: «вирішування питань»  за готівку, для того щоб не платити офіційно і чималі кошти…А найгірше, що дані кошти не попадуть ні медикам, ні вчителям, ні пенсіонерам, ні працівникам правоохоронних органів, не підуть на благодійність. Шкода, що і «офіційні» оплати часто не підкріплені ніякою законодавчою базою, а є просто ПОБОРАМИ купки людей при  владі. Це і є сьогоднішня політика – з грецької мови, уміння управляти.

   Настав час народу брати владу у свої руки шляхом самоуправління і самоорганізації. Згідно закону України  орган самоорганізації населення є однією з форм членів територіальних громад міст у вирішенні окремих питань місцевого значення.

    Основними завданнями органів самоорганізації населення є створення умов для участі жителів у вирішенні питань місцевого значення в межах Конституції і  законів України.

    Ми пропонуємо вам об’єднатися невеликими групами людей ( до 10 чоловік). Оберіть найбільш активну посеред вас людину «десятника», який буде доносити до вас певну інформацію корисну для подальшого «безпечного» ведення вашого бізнесу, чи просто суспільного життя. Для того, щоб ми всі разом діяли в межах законності – ми пропонуємо:

 1) самоорганізуватися шляхом створення Професійних спілок

 Це дасть нам змогу утримувати групу адвокатів, які зможуть представляти наші інтереси від імені профспілки. В роботу останньої буде входити вивчення чинного законодавства і роз’яснювальна робота серед підприємців. Захист і юридичний супровід при перевірках і ініціювання законів. Крім того, ми плануємо утворити систему оповіщення всіх підприємців для організованих дій. Утримання знімальної групи і випуск своєї телепередачі і газети для висвітлення беззаконних дій з боку перевіряючи органів і популяризації діяльності спілки. Документи по її створенню вже готуються і найближчим часом вам буде роздано бланки-заяви на вступ до профспілок .

2) Закон України «Про органи самоорганізації населення» та закон України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Цей Закон дозволяє само організуватися населенню і здійснювати владу безпосередньо. Те, що люди не можуть вирішити через міську раду, можна буде вирішити через цей орган. І це приєднає до нас велику кількість населення.

3) Звернення – ультиматум до органів виконавчої влади.

Ми звернемося до міліції, прокуратури та інших служб уповноважених здійснювати перевірки: з метою стабілізації політичної та економічної ситуації в Україні на час кризи запропонувати меморандум про спільні дії і заборону будь-яких перевірок направлених на вибивання коштів з підприємців. В разі відмови і продовження політики пограбування українського народу ми будемо розбивати наметові містечка біля житла грабіжників власного народу та інші дії по висвітлюванню того, що відбувається. Ми будемо стояти разом за кожного члена профспілки до кінця.

4) Фонд профспілки.

Фонд профспілки буде наповнюватися виключно на добровільних засадах. Кожному вкладнику буде присвоєний таємний код, щоб уникнути будь-яких негативних наслідків. Кожен підприємець визначає суму згідно своїх доходів, яку він готовий сплачувати, якщо його перестануть тероризувати з допомогою перевірок. Серед самих підприємців буде створений колегіальний орган, структура якого, завдання і повноваження будуть визначені самими членами профспілки. З даного фонду ми плануємо офіційно допомагати                                             ті й же міліції, прокуратурі, СБУ тощо. Так як ми знаємо, що часто в міліції немає навіть палива чи паперу для здійснення їхніх професійних обов’язків. Але це ми будемо робити офіційно, а не в кишеню і в тих межах, які будуть визначати самі підприємці. Це допоможе привернути на нашу сторону рядових службовців, які так само потерпають від не фінансування та безправності перед вищестоящим керівництвом.

Першим кроком має стати чітка структура із самих підприємців для подальших координованих дій, передачі і збору інформації. Для найбільш прозорого і демократичного процесу  створення і керування нашої організації вам потрібно: зібратися 10 чоловік і обрати серед себе десятника, скласти список в якому буде вказано прізвище, ім’я,  по-батькові, телефон, ринок чи магазин і район в якому проживає. Ця людина в подальшому буде доносити до вас конкретний план дій (заява на вступ в профспілку, інформацію про проведення мітингів, збирати у вас звернення про існуючі проблеми тощо)

                    Телефони для координації дій 067 382 33 56, 096-3891937  «…єдине джерело влади – народ…», «…народ здійснює владу безпосередньо…» - Конституція України.

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 877 | Завантажень: 0 | Коментарі: 4 | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 4
4 Віталій Лаврик  
0
Органи самоорганізації населення ( ОСН) ні в якому разі не повинні бути юридичні особи публічного права, адже останні створюються розпорядчим актом Президента України, органу державної влади, органу влади АРК або органу місцевого самоврядування, а тому їм безпосередньо підпорядковані. Ось у Черкасах настворювали уже стільки ОСН, що навіть є Черкаська міська Асоціація ОСН та її Голова, але наскільки краще стало жити і працювати підприємцям черкащини порівняно з іншими. ОСН - це принципово нове об'єднання громадян для їх самозахисту від очманілої влади з врахуванням того інформаційного простору, який у нас уже не відібрати.

2 Василь Миколенко  
0
Готовий консультувати!
Алдже ОСН - це юридична особа ПУБЛІЧНОГО права з надзвичайними повноваженнями!

Ел. адреса: 7993533@i.ua


1 Василь Миколенко  
0
Підтримую!
Адже органи самоорганізації населення - це, згідно ст.81 ЦКУ, юридичні особи публічного права, а це значить, що :
1. Рішення яких є ОБОВ"ЯЗКОВИМИ для органів влади!
2. ОСН наділені правом створювати та ліквідовувати на своїй території ЛЮБІ інші юридичні особи!
3. ОСН наділені правом забороняти дію чи перебування на своїй території будь-яких юридичних осіб (в т.ч. політичних партій)

От чому влада терміново знищує районні ради та ОСН!!!
Адже ОСН - основа конституційного ладу держави!
Знищення ОСН - це знищення ДЕРЖАВИ!!!

Потрібно ТЕРМІНОВО створювати та легалізувати ОСН та створювати галузеву профспілку !
Готовий консультувати !

Голова Черкаської міської Асоціації органів самоорганізації населення
Голова територіальної громади Соснівського району у м. Черкаси
Миколенко Василь Олександрович.


3 Правління  
0
Дякую п. Василю

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]