Вітаю Вас, Гість
Головна » Файли » Наши файлы

Звернення до народу. Народний контроль України
[ Викачати з сервера (138.8 Kb) ] 31.10.2017, 10:17

Результат пошуку зображень за запитом "народний контроль україни картинки"

Звернення до народу України
В зв’язку з системним погіршенням якості життя людей протягом останніх десятиліть а також тим, що:
- влада немає концептуального бачення рішення проблем, які створила своєю діяльністю та бездіяльністю;
- проведена системна, цілеспрямована, повна ліквідація кадрового складу;
- система державного управління не ефективна, люди зубожіють, покида-ють країну, вимирають, йде війна, методично ведеться геноцид народу України;
- не забезпечено верховенство права, а управлінські рішення всіх рівнів ведуть до тотального пограбування та прямого знищення України, -
громадська спілка «ОБ’ЄДНАННЯ НАРОДНОГО КОНТРОЛЮ УКРАЇНИ» бере на себе ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ за забезпечення і захист конституційних прав та свобод людини та створення гідних умов для її розвитку, ЗА МАЙБУТНЄ КРАЇНИ.
НАША ПОЗИЦІЯ.
1. ДЕРЖАВА /група чиновників, найнятих на роботу народом/ НЕ ВОЛОДІЄ БЮДЖЕТОМ, вона є його РОЗПОРЯДНИКОМ за дорученням народу.
Народ своєю працею створює бюджет: заробляє гроші, створює додану вартість, платить податки. Чиновники доданої вартості не створюють і не несуть ніякої відповідальності за його цільове використання.
ВИМАГАЄМО: Державний бюджет перейменувати в НАРОДНИЙ БЮДЖЕТ. Для контролю за цільовим використанням народного бюджету ініціюємо: створення НАРОДНОЇ РАХУНКОВОЇ ПАЛАТИ яка має проводити контроль та аудит за цільовим використанням народних коштів чиновниками всіх рівнів ВИКЛЮЧНО для цілей покращення якості життя людей.
2. ДЕРЖАВА /група чиновників, найнятих на роботу народом/ НЕ МАЄ СВОЇХ ПІДПРИЄМСТВ. Підприємства - це власність народу.
Держава – як апарат чиновників, які ніякого відношення не мають до того, щоб розпоряджатись народним майном. Вони своєю працею не створили жодного підприємства, їх створював народ України. За всі роки незалежності України ними не розроблено механізму сприяння розвитку інвестиціям.
ВИМАГАЄМО: Державні підприємства перейменувати в НАРОДНІ. В наглядових радах за роботою народних підприємств мають бути виключно представники народу, а не чиновників.
3. ДЕРЖАВА /група чиновників, найнятих на роботу народом/ НЕ МАЄ СВОЇХ ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ.
Ст. 13 Конституції. Земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони Є ОБ'ЄКТАМИ ПРАВА ВЛАСНОСТІ Українського народу. Всі землі належать народові України і тільки він має виключне право розпоряджатись нею. Земля – це спадщина для наших внуків та правнуків. А ті землі, які сьогодні знаходяться в державному користуванні і якими управляють чиновники, мають бути підконтрольні народові з точки зору їх цільового та ефективного використання, а також контролю за використанням коштів (від такого використання).
ВИМАГАЄМО: Заборонити чиновникам спекулювати питанням продажу землі і винести це питання на всенародний референдум, і тільки в тому випадку, коли цей референдум ініціює сам народ, а не чиновники. Власник має сам визначитись, як він буде обходитись зі своєю власністю.
4. НАДРА НАЛЕЖАТЬ НАРОДУ УКРАЇНИ,
СТ. 13 КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ.
Добувати газ та інші природні копалини мають народні підприємства, а не приватні, як це самостійно вирішили та вчинили чиновники від імені народу, попутно цинічно піднявши ціни на енергоносії до 8 разів, ніж їх собівартість. НКРЄ – антиконституційна комісія, яка не визначена Конституцією і не входить в склад Кабінету Міністрів, її рішення безпідставні і не мають юридичної сили.
ВИМАГАЄМО: Повернути народу його власність, ліквідувати приватні під-приємства, реорганізувавши в НАРОДНІ ДОБУВАЮЧІ ПІДПРИЄМСТВА. Встано-вити народний контроль за ціноутворенням на природні ресурси. Держава має продавати енергоносії – газ, нафтопродукти, електроенергію його споживачу і одночасно власнику – народу ЗА СОБІВАРТІСТЮ видобутку плюс 10% рентабельності, яка має направлятись на модернізацію, та розвиток добуваючих народних підприємств. Народ має установити нагляд за економним та цільовим використанням природних ресурсів. Встановити кримінальну відповідальність чиновникам різних рівнів за спекулятивну ціну на продаж корисних копалень.
5. ВІДМІНИТИ СЛОВОСПОЛУЧЕННЯ - Народний депутат України.
Відповідно до ст. 8 Конституції в Україні визнається принцип верховенства права. Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй. Норми Конституції України є нормами прямої дії.
Рішенням Конституційного Суду України від 5.10.2005 р Справа N 1-5/2005 N 6-рп/2005 - Положення "НОСІЄМ СУВЕРЕНІТЕТУ...Є НАРОД" закріплює принцип народного суверенітету, згідно з яким влада Українського народу є первинною, єдиною і невідчужуваною, тобто органи державної влади та органи місцевого самоврядування здійснюють діяльність в Україні, що походить від народу. Суверен — особа, якій без яких-небудь обмежувальних умов і протягом невиз-наченого терміну повністю належить верховна влада в державі. Кому належить верховна влада і вся власність той вирішує долю України - тобто, сам народ України. Що відбувається? Особи, які напівлегітимно 25 років приходили до Верховної Ради від імені народу, маючи депутатську недоторканість - не захищали його права, не працювали на нього. Обранці, лобіювавши та проводивши антиконституційні закони, зрощуючи у корупційних схемах так звану законодавчу та виконавчу владу для грабування країни в особливо великих розмірах, не заслужили народної довіри. Чому?
Ст. 75 Конституції визначає, що: «Єдиним органом законодавчої влади в Україні є парламент - Верховна Рада України." В той же час відповідно до ч.1 ст. 80 Конституції Народні депутати, НЕ НЕСУТЬ юридичної відповідальності за результати голосування або висловлювання у парламенті та його органах"
ВИСНОВОК. Особи, наділені вищою законодавчою владою, не несуть НІЯКОЇ відповідальності за свої дії перед народом! ЦЕ ЗРОБЛЕНО НАВМИСНО щоб мати можливість для ТОТАЛЬНОГО ГРАБУВАННЯ КРАЇНИ. Що і відбувається? Виборці ненавидять своїх обранців.
ПРОПОНУЄМО: За невиконання обранцями ПРИСЯГИ відповідно до ст. 79 Конституції, словосполучення НАРОДНІ ДЕПУТАТИ УКРАЇНИ змінити, залишивши назву – ДЕПУТАТИ УКРАЇНИ. Змінити ч.1 ст. 80 в такій редакції: «Кожен депутат України, парламентські партії НЕСУТЬ ВСЮ ПОВНОТУ ОСОБИСТОЇ ЮРИДИЧНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ за результати свого голосування при прийнятті законів, і виконання передвиборчих програм перед народом України». Прийняти один виборчий закон. Заборонити підтасовувати його під кожного нового Президента. Тільки через 10 років, якщо Верховна Рада діяльністю докаже, що працює ВИКЛЮЧНО на народ, повернути обранцям назву Народного депутата України.
6. ПРОВЕСТИ ПЕРЕПИС НАСЕЛЕННЯ
Згідно рекомендацій ООН, перепис населення проводять раз в 10 років. У жовтні 2000 року прийнято Закон України №2058-III "Про Всеукраїнський перепис населення" – основний нормативний документ, де визначено правові,
економічні та організаційні основи його проведення. Це періодичне суцільне державне статистичне спостереження, що включає в себе збирання демогра-фічних і соціально-економічних даних, які на встановлену дату характеризують чисельність та склад населення а також оброблення, узагальнення, поширення та використання його результатів. Останній і єдиний загальний перепис в неза-лежній Україні був проведений у 2001 році. Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 9 квітня 2008 р. № 581 він мав відбутись в 2010 році. Постійними Розпорядженнями КМУ перепис не проводиться 17 років і відтерміновується до 2020. Українців залишилось 25 мільйонів з 52!!! Смертність перевищує народ-жувальність на 80 000 людей в місяць, без урахування загиблих в АТО і тих, хто виїхав за кордон. Вибори перших осіб держави - фальсифіковані. Перепис дав би можливість скласти і справжні списки виборців і унеможливити грабування бюджетних коштів всіх рівнів.
ВИМАГАЄМО: В 2018 році провести всеукраїнський перепис населення.
7. ВІДМІНИТИ СЛОВОСПОЛУЧЕННЯ - Державна влада.
Відповідно до ст.ст. 5, 13 Конституції - носієм влади та власником багатств є його народ. Чиновництвом різного рівня від імені народу здійснюється керівниц-тво владою та народним майном. Воно ж приймає управлінські рішення які направлені на особисте збагачення, воно ж називається ДЕРЖАВНА ВЛАДА. Ця назва вносить велику плутанину в розуміння процесу управління. Не може бути одночасно владою народ, як головний суверен і носій влади і чиновництво, яке діє від імені народу. Не можуть сидіти два водія за одним кермом. Влада і влас-ність належить народові без варіантів. Чиновництво – це ВИКОНАВЧА СЛУЖБА
ПРОПОНУЄМО: Існуючу законодавчу, виконавчу та судову гілку влади перейменувати в законодавчу, виконавчу та судову ДЕРЖАВНУ СЛУЖБУ, яка діє ВИКЛЮЧНО в інтересах народу і від імені народу. Це зніме плутанину в розуміннях людей, і дасть роз’яснення, хто є дійсною владою в країні. Існуючу виконавчу службу судової гілки влади іменувати СУДОВА ВИКОНАВЧА СЛУЖБА.
ВИМАГАЄМО: Виключити з бюджету утримання апарату Президента, як неконституційний орган, довічне утримання колишніх президентів, які нічого корисного для розвитку держави крім її тотального пограбування та ліквідації системи захисту не зробили. Мають жити на звичайну пенсію держслужбовця за звичайними розрахунками та без привілеїв.
7. ПРИСТУПАЄМО ДО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗАХИСТУ КОНСТИТУЦІЙНИХ ПРАВ І СВОБОД ЛЮДИНИ ТА ГРОМАДЯНИНА.
Ст. 3 Конституції. Людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.
Права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави. Держава відповідає перед людиною за свою діяльність. Утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним її обов'язком. Народ є головний суверен, а не його чиновники – звичайні управлінці. Держава самоусунулась від виконання своїх прямих обов’язків. Корупція, рейдерство, колекторство – основа її роботи. Потрібно примусити осіб, що отримують народні кошти і діють від імені держави, виконувати покладені на них ДВІ ДЕРЖАВНІ ФУНКЦІЇ:
1. Створення умов, у яких кожна людина могла б розвиватися та задовольняти свої природні та соціальні потреби. /При цьому напрямок діяльності держави має бути націлений на створення таких умов, при яких українці зможуть реалізувати свої потреби без великих зусиль та перешкод/.
2. Захист Батьківщини, кордонів, екології, непрацездатних, малозабезпечених, літніх людей, жінок, дітей, сиріт, моралі, віри, забезпечення реальних прав та свобод людей, охорону їх здоров’я та виконання інших дій, які на неї покладено народом у Конституції.
Враховуючи те, що держава самоусунулась від покладених на неї Конституцією обов’язків, а перші особи держави є засновниками та організаторами схем тотальної корупції, а також те, що дійсною владою в Україні є народ, громадська спілка «Об’єднання народного контролю України» приступає до забезпечення захисту прав та свобод людини.
Кроки щодо покращення життя громадян України та оцінку його якості здійснюємо через:
 Організацію проведення народного аудиту щодо визначення фактичного стану соціально-економічного розвитку регіонів, опису проблем порушених конституційних прав та свобод людини з боку держави і прийняття мір;
 аналіз та виявлення прийнятих державою і органами місцевого самовря-дування управлінських рішень /діючих законів, указів, розпоряджень, рішень/, що привели до геноциду нації та повного занепаду народного господарства, розробку вимог та організацію реальних кроків щодо термінової їх відміни;
 підготовку управлінських кадрів для галузей народного господарства;
 розробку НАРОДНОЇ СТРАТЕГІЇ розвитку країни яка передбачає:
1. Створення системи захисту порушених прав та свобод людини через від-криття в регіонах громадських приймалень, та організацію галузевого контролю за діяльністю органів представницької та виконавчої влади, розпорядників дер-жавною /НАРОДНОЮ/ та комунальною /НАРОДНОЮ/ власністю, правоохоронних органів, щодо забезпечення захисту природних та конституційних прав та свобод громадянина. СТВОРЕННЯ НАРОДНОГО КАДРОВОГО РЕЗЕРВУ.
2. Формування ЗАГАЛЬНОНАЦІОГАЛЬНОГО ПРАВОЗАХИСНОГО РУХУ. Встанов-лення системного контролю за дотриманням державою, її органами, посадовими особами прав і свобод людини, ліквідації організованого насильства, здійснюва-ного державою, створення КОМІТЕТУ ГРОМАДСЬКОЇ БЕЗПЕКИ для захисту населених пунктів та територіальних громад від рейдерських захватів та ней-тралізації колекторських компаній, розслідувати фактів порушень прав людини.
Створення НАРОДНОГО ТРИБУНАЛУ ціллю якого є проведення всенарод-ного розслідування злочину і народного суду над злочинцями, що організували геноцид українського народу.
3. РОЗВИТОК САМООРГАНІЗАЦІЇ ТА САМОУПРАВЛІННЯ. Реалізації прав і сво-бод жителів, задоволення їх суспільних, економічних, екологічних, соціальних, культурних та інших інтересів, а також створення умов для участі у вирішенні питань місцевого значення в межах Конституції і законів України.
4. Формування СТРАТЕГІЇ ГУМАНІТАРНОГО, СОЦІАЛЬНОГО ТА ЕКОНОМІЧНО-ГО РОЗВИТКУ КРАЇНИ – «Україна – ТЕРИТОРІЯ ЗДОРОВ’Я», в основі якої лежить СТВОРЕННЯ УМОВ РОЗВИТОКУ КОЖНОГО села, селища, району, міста, області, країни через місцеві, регіональні та загальнодержавні програми соціального прогресу, шляхом ВПРОВАДЖЕННЯ ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ у сферах охорони здоров’я, освіти, охорони навколишнього середовища, культури, виробництва товарів та послуг, енергоефективності, модернізації інфраструктури життєзабезпечення.
За основу оцінки якості життя людей та індикатором для такої оцінки взято визнаний у всьому світі ІНДЕКС ЛЮДСЬКОГО РОЗВИТКУ.
Громадсько-політичні рухи знають ХТО винен і ЩО потрібно робити.
МИ ЗНАЄМО ЯК ЦЕ МОЖНА ЗРОБИТИ І МИ ЦЕ РОБИМО!
Пропонуємо небайдужим українцям, всім громадським формуванням

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 169 | Завантажень: 28 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]