Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Звернення до людей
28.02.2011, 13:08

Пересічний українець став свідком демонстрації громадянської непокори малого й середнього бізнесу. Влада через ЗМІ брехливо формувала думку суспільства, що, мовляв, зажерливі підприємці не хочуть платити і, що ці страйки замовлені й оплачені директорами базарів та «втирала» інші нісенітниці. Для того, щоб прояснити ситуацію з перших вуст (як воно є насправді), ми і звертаємося до громадян України.

Насправді, на нашу думку, Податковий кодекс мав на меті не збільшити надходження до бюджету, а знищити конкурентів олігархів  - «дрібних» підприємців. Ухвалення цього Закону ставило хрест на конституційному праві  на працю та на праві займатися підприємницькою діяльністю взагалі, тому що нові податки ми просто неспроможні сплачувати, як і працювати по ньому. Окремим пунктом є запровадження податкового гестапо, коли підприємця можуть перевіряти будь-коли і забрати будь-що. А якщо вам щось не подобається – звертайтесь до нашого найсправедливішого  суду…

Одразу після інавгурації нинішнього Президента, ще задовго до розмов про Кодекс, підприємці відчули, як він діятиме в майбутньому - шалений тиск перевірок всіма службами і абсолютна безправність і беззахисність підприємця. Тобі пишуть «зі стелі» штраф і пропонують «вирішити по-доброму», тобто готівкою. При цьому піднімають очі вгору, мовляв, розпорядження – з верху, а ми просто виконуємо роботу…  Вибачте, але так наповнюється не бюджет, а «общак» і ніяким пенсіонерам та «бюджетникам» ці кошти не дійдуть. Це ганьба перед світовою спільнотою. Чи ми думаємо, що ніхто нічого не розуміє і не знає?

Масові протести  почалися ще на стадії голосування за проект цього кодексу у Верховній Раді. Але нас, як джерело влади, проігнорували. З огляду на те, що Податковий кодекс  є однією з вимог так званих економічних реформ в Україні, які проводить Міжнародний валютний фонд, виникає логічне запитання: можливо, це МВФ керує  нашою країною? Саме він ініціював підвищення цін на комунальні послуги, на газ, скорочення соціальних витрат, збільшення пенсійного віку і  багато іншого «добра» для українського народу. До речі, в країні, де МВФ проводив реформи, все закінчувалося або дефолтом, або затяжною кризою. Провідником цього ставала олігархічна еліта держави, яка продавала інтереси народу з бажанням прихопити щось і собі. 

Не є винятком і Україна, яку хочуть збанкрутувати, як зробили з колишніми заводами та колгоспами, а потім скупити її землі за копійки. Необхідний пакет законів уже готовий і може бути прийнятий наприкінці нинішнього – на початку наступного року. Таким чином в Україні хочуть встановити монополію на владу, на землю та, й узагалі, на право достойно жити і займатися улюбленою справою, чи хоча б просто заробляти на шматок хліба.

Мабуть, нашим можновладцям дуже сподобалася китайська модель управління державою. В цій країні економічний ріст досягнуто завдяки дешевій рабській праці: тарілка рису – за робочий день.  А голод – потужний інструмент керування людиною.  Як і в 32-33-х рр. голодомор починався з непу  (нової економічної політики), так і сучасні  кроки економічних реформ виглядають логічними і послідовними, якщо країну хочуть довести до голоду. Як і тоді, кожна людина сьогодні постає перед вибором: влитися у систему і грабувати власний народ, чи не стати «проданцем» і бути з народом. Що ми оберемо: тремтіти, віддавати останнє і нехай гинуть наші сім’ї, чи самоорганізуватися і захищати національні інтереси й один одного? Ми не проти сплати податків. Ми проти «грабіжництва в законі», закладеного в нинішньому Податковому кодексі.

Мовчання – знак згоди. Ми змовчали, коли розвалили наші підприємства і сільське господарство, коли  пограбували через валютні махінації і почали викидати нас із власних квартир і бізнесів. Залишилось іще втратити права і землю України. Тому ми, розуміючи, що безпека держави – справа всього українського народу, просимо розуміння і підтримки з боку всіх верств населення. Час стати на захист один одного! Адже «людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю» (Конституція України, ст.3). Купка олігархів із їхніми прихвоснями нічого не вдіють проти всього народу. Зупинимо терор проти нашої  нації разом! Ми сильні, коли ми єдині.

«Єдине, що потрібно для тріумфу зла – це те, щоб хороші люди нічого не робили» (Едмунд Берк)

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 899 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]