Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Звернення до лідерів підприємницького Майдану.
05.05.2011, 21:51

Звернення до лідерів підприємницького Майдану.

У грудні 2010 року, не зважаючи на свою недосконалість, був прийнятий Податковий кодекс. Цей документ викликав суттєві ускладнення у суб'єктів господарської діяльності. Так звані реформи (податкова, житлова, пенсійна та інші), що сьогодні проводяться владою, насправді реформами не є. А задекларована адміністративна реформа взагалі більше схожа на метушню мишей у хазяйській бочці після їх збурення палкою. Наче відбувається щось дуже активне та важливе, але мишей не меншає, а стає ще більше. У цілому, створюється враження, що Влада має на меті максимально зменшити населення України, створивши нестерпні умови для існування пересічного українця.

Туніс, Єгипет, Лівія ... Чи буде в цьому списку Україна? Це залежить зараз за великим рахунком вже тільки від нас. НАРОДУ. Влада, підкоряючись інстинкту самозбереження, зобов'язана нарешті зупиниться і згадати, що на борту корабля під назвою Україна є окрім неї ще й народ.

Підприємницький анти податковий майдан, всупереч прогнозам, показав здатність маленького українця на реальний непроплачений неполітичний протест. Спочатку нас не сприймали всерйоз, але не помічати процес стало просто не можливо. Особливо показовим стало 16 листопада, коли у Харкові на площу Свободи, вперше після 2004 року, вийшло близько 20 000 людей. Але при цьому, на відміну від 2004 року на площі була відсутня демаркаційна лінія між прихильниками різних кольорів. Людей, можливо вперше, об'єднало одне спільне бажання, бажання жити по людські. Реально: Схід та Захід стали разом, а разом з ними Північ, Центр та Південь включаючи Крим.

Ми (учасники податкового майдану) неодноразово наголошували і наголошуємо на можливість публічного діалогу та співпраці з політичними силами, громадськими організаціями або окремими особами але тільки за однієї умови. В основі таких дії беззаперечно повинно бути лобіювання інтересів підприємництва, середнього класу. Саме він повинен стати основою демократичного громадянського суспільства. Так як це є у розвинутих демократичних країнах.

Останнім часом підприємницький рух проти антинародних реформ розділився на декілька напрямків,  які з однієї сторони начебто ставлять на меті досягнення схожих цілей,  але фактично суттєво послабили потужність спротиву. Це насамперед зумовлено як неузгодженістю дій та вимог, так і банальним не спів падінням термінів виконання поставлених цілей та проведення заходів. Ми вважаємо неприпустимим відсутність єдиного центру узгодження та прийняття рішень. Ми впевнені у неприпустимості проведення у різні терміни (12, 14 та 19 –го) травневих заходів спротиву, оскільки це буде фактично тільки випуском пари.  Хоча ми докладемо максимум зусиль для підтримки вище зазначених ініціатив.

Ми не можемо залишатися байдужими до негативних процесів, які відбуваються та виходячи із ситуації, що склалася в країні, лідери громадських організацій наполягають на необхідності об’єднання зусиль усіх сил, що підтримують наші вимоги та вимагаємо лідерів усіх сил, що зараз переймаються долею підприємців, а саме Асамблею громадських організацій малого та середнього бізнесу, всеукраїнську громадську акцію «Вперед», громадянський рух «Спільна справа» та інших високоповажних не вказаних тут рухів, об’єднати зусилля для виголошення спільних вимог, проведення спільної протестної акції у один узгоджений організаціями день задля досягнення єдиної кінцевої мети та створення єдиного потужного підприємницького фронту, який стане основою для об’єднання усіх небайдужих громадян України.

Лідери анти податкового майдану Харкова готові виступити ініціаторами такого об’єднання та запрошують лідерів розрізнених на сьогодні підприємницьких сил до об’єднавчої конференції у Першій столиці.

Координаційна Рада Підприємницьких організацій Харківської області.

(057)75-655-41

kharkovchp@gmail.com

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 671 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]