Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Звернення до громадян України, які не задоволені умовами свого життя...
23.11.2010, 22:08

     Звернення  до громадян України, які не задоволені умовами свого життя та мають бажання і волю змінити ці умови на краще.

 

Головною причиною всіх негараздів в нашій країні є наявність сьогоднішньої хибної системи управління Держава – Суспільство, в якій відсутній зворотній зв’язок Суспільство – Держава, тобто механізм впливу народу на владу. Сьогодні в країні відсутні громадський контроль за діяльністю влади, а також механізм відповідальності посадових осіб органів державної влади перед суспільством за результатами своєї діяльності по висновкам цього контролю. Відомо, що Держава в тій мірі управляє Суспільством (працює на його користь), в якій Суспільство управляє Державою (контролює її, притягає до відповідальності, вимушує працювати на себе). Сьогодні наше українське Суспільство Державою не управляє, тому і Держава на його користь не працює! Запорукою такої хибної системи управління є нинішня ненародна конституція України – акт урочистого відсторонення народу країни від влади, в якій затверджено такий порядок речей.

Тому протягом усього періоду української державності влада в Україні і де-факто, і де-юре  є:

нелегітимною

народові не підзвітною і не підконтрольною

перед народом за результати своєї діяльності не відповідальною

а відтак    від народу не залежною !!!

 

Усе інше: корупція, беззаконня, безгосподарність, інфляція, крадіжки, знущання над підприємництвом – головним чинником економічного зростання країни, неефективна робота органів влади та інше – лише слідство вище зазначеного. І поки ми ці головні причини не усунемо – буде свавілля влади і ситуація в країні збереже статус – кво.

Змінити ситуацію в країні на краще може лише сам її народ в особі своїх кращих представників, яким для цього потрібно лише ОБ`ЄДНАТИСЬ!!! В усі часи світової історії сам народ ніколи, нічого і ніде не вирішував. Це завжди робила найкраща частина його представників, яка сама себе такими проголошувала і діяла від імені цього народу. Події помаранчевої революції взимку 2004 – 2005 років є тому переконливе підтвердження, коли біля 500.000 громадян України зібрались в столиці на майдані Незалежності і від імені українського суспільства змінили керівників української Держави і її курс розвитку. Подальші негаразди в розвитку нашої країни з новим керівництвом – це вже інша історія.

Чим визначається ця найкраща частина суспільства?

Тільки за однієї ознаки: здатністю до об’єднання в одну організацію! Силою цієї організації здійснюється вплив на дії влади, або заміна її на якісно іншу. Якщо ж влада заблоковує демократичні механізми своєї заміни, то організація їх розблоковує методом масової протестної акції і міняє владу за рахунок правового насилля. Для цього члени організації повинні вміти зібратись в великій кількості в визначеному місці, в визначений час і перемогти! А на це спроможні лише розумні і сміливі люди.

Питання тільки в тому, наскільки велика ця найкраща частина в нашому українському суспільстві сьогодні і чи достатня її якість.

Досвід історичного розвитку світового суспільства свідчить, що робітники та селянство вже давно не є рушійною силою в суспільних перетвореннях, як це було на початку XX століття. Сьогодні у цієї частини нашого українського суспільства люмпенізована свідомість, низький рівень освіти і культури та паралізована воля. Вони хочуть жити краще, але ніколи не будуть за це боротись. Вони здатні лише стати на бік  переможця, коли він остаточно визначиться.

Сьогодні авангардною частиною нашого народу є підприємливі люди, які знають свої права і готові їх захищати. Це люди різних професій і соціального стану з достатньо високими розумовими здібностями та вольовими якостями, передовим загоном яких є підприємці малого та середнього бізнесу!!! Події 16 листопада 2010 року цей висновок підтверджують! Розумні та сміливі люди ніколи не будуть бідними! Сьогодні їм в Україні влада заважає стати заможними, бо втратить можливість особисто збагачуватись за їх рахунок.

Джерело нашого членства: розумні, сміливі, ініціативні, небайдужі громадяни, здатні працювати на перспективу, які знають свої права і готові їх захищати. Люди, які не бажають жити за нинішніх умов і хочуть їх змінити на краще.

Інакше кажучи, люди –  не такі, як усі!!!

     Однією з ознак цих людей є їх присутність в Інтернеті.

     

Закликаємо всіх громадян України, не залежно від національності, фаху та соціального стану, тих, хто незадоволений сьогоднішнім станом речей в країні та своїми умовами життя і хоче їх змінити на краще, хто відчуває в собі здатність до боротьби за свої права і готовий не просити, а  вимусити владу:

1.Працювати на народ України і бути залежною від нього.

2.Регулярно звітувати за свою діяльність перед суспільством.

3.Бути під постійним громадським контролем та відповідальною перед громадою країни своїми: службовими посадами, особистим матеріальним майном та свободою

 

об’єднатися в Інтернет – організацію «Солідарність»!

 

Інтернавти всієї України єднайтесь!

 

          Послідовність будівництва організації:

1.Необхідно заявити про таке своє бажання електронним повідомленням! Публікувати на сайті організації свої ідеї, думки, пропозиції та відозви на аналогічні публікації інших. Знайомство всіх з усіма. Накопичення членів Інтернет – Організації «Солідарність». Всі будуть спостерігати зростання «Солідарності». Коло зацікавлених осіб в реалізації цієї ідеї повинне постійно розширятись.

2.Формування регіональних осередків та проведення зборів членів організації в регіонах з метою висунення вимог до влади по вирішенню нагальних питань «Солідарності». Перехід від теоретично – накопичувальної діяльності до нарощування мобілізаційної спроможності організації. Вступ в безпосередній контакт з представниками влади (вони на це підуть самі, якщо зафіксують нашу масовість).

3.Вирішальний збір всієї «Солідарності» в столиці з рішучими намірами остаточного вирішення програмного питання організації. Місце збору – біля адміністративних будівель адміністрації Президента, які розташовані на 1 квадратному кілометрі українського державотворення.

Світовий досвід свідчить, що масовий рух громадян за свої права завжди завершується їх перемогою. Підкреслюємо – МАСОВИЙ!

Задамось питанням: Чи є у нас в Україні ознаки наявності достатньої кількості таких людей?

Відповідаємо:   Є!

Це члени Асамблеї ГО малого та середнього бізнесу та інших професійних та громадських об’єднань підприємців які в жовтні – листопаді 2010 року активно протестували проти прийняття Верховною Радою України податкового кодексу України, а 16 листопада масово виступили на захист своїх прав і вивели на вулиці лише в столиці біля 50.000 своїх членів. В цілому по країні до органів регіональної влади вийшло біля 700.000 чоловік. По даним статистичного управління сьогодні в Україні на підприємствах малого та середнього бізнесу працює біля 6 мільйонів чоловік!!!

Це 4% виборців, які проголосували на останніх виборах Президента України взимку 2010 року «не підтримую жодного кандидата». Це 4% громадян, які на відміну від 20 мільйонів, тих хто голосував «За» когось із майбутніх «обманщиків», прийняли рішення не таке, як всі. Це 800.000 громадян, які в день практичного голосування вийшли з теплого помешкання на холодну вулицю, подолали не короткий шлях до виборчої дільниці, щоб заявити про свій протест, проголосувати за «нікого». Цей вчинок заслуговує уваги і пошани. На виборах до місцевих органів влади 31.10.2010 року 12 % харків’ян проголосували проти всіх. Всі вище зазначені громадяни здійснили в ці дні протестне голосування і більшість з них шукає можливість свій протестний настрій перетворити в протестну дію. А це можливо лише через організацію! Але ж були ще й такі, які за своїх таких же принципових поглядів відмовились брати участь у виборах взагалі. Так що потенційних членів організації достатньо.

Колись К.Маркс казав: «Ідея тільки тоді стає матеріальною силою, коли вона оволодіває масами». Ці безсмертні слова актуальні і на сьогодні. Можна лише їх осучаснити: «Ідея тільки тоді стає матеріальною силою, коли вона оволодіває масами та втілюється в протестні практичні дії в столиці держави хоча б 100.000 найкращих представників цих мас!» Ці тисячі повинні знайти себе в організації і потиснути руки одне одному спочатку б в Інтернеті.

Щоб нам об’єднатись сьогодні потрібно лише бажання кожного. Для цього потрібно лише сприйняти цю ідею і натиснути на клавіші комп’ютера. Можна і не сприймати таку методику будівництва організації. Тоді розглянемо інші погляди на це. Закликаємо всіх до Інтернет – дискусії! Це також буде початком створення Інтернет – об’єднання. «Початок містить у згорнутому вигляді усі подальші тенденції і перспективи» Гегель, німецька класична філософія.

            Національна трагедія українців в їх нездатності для об’єднання. Тому вся історія України – це зовнішня окупація. Сьогодні ми в окупації внутрішній. Тому маємо те, що маємо. Більш як 19 років влада знущається над своїми громадянами саме з цієї причини. Але 2010 рік став переломним і вже склалися умови для зміни ситуації на краще!       

Якщо Ви поділяєте цю точку зору, то напишіть електронного листа про це, та зареєструйтеся як член нашої організації. З цього часу нас стане на одного більше. Через певний час ми підведемо підсумки і зробимо висновки.

Усі пояснення до цього Звернення знаходяться в статтях: «Что делать», «Как народу Украины правильно управлять своей страной», «Чотирнадцятій річниці ненародної конституції України та 19 річниці державності України присвячується», що прикладаються.

Просимо у всіх допомоги поширити це «Звернення», розмістити його на різних сайтах, переслати на електронні адреси знайомих.                        

         

          Прочитай та передай товаришу!

 

P. S. Якщо в визначні часи свого історичного розвитку народ не здатний об’єднатися для того, щоб відвернути загрозу своєму існуванню, то він не настільки великий, щоб існувати на цій землі.

 

 

                                                                  Організаційний комітет

                                                  Email:   aaa77748@mail.ru

                                                                             hurnyak@kpl.org.ua

                                                                                         aislusar@yandex.ru

                                                       телефони: 095-3578739, 067-3891937

                                                                                0663550878

                                                        

20.11.2010 року

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 738 | Завантажень: 0 | Коментарі: 2 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
2 mastermag  
0
Поэтому они его и двигали в попыхах . Я думаю только из за этого необходимо браться за оружие друзья (Если оно у вас есть)
20.1.4.Проводити перевірки платників податків (крім Національного банку Украіни) в порядку встановленим цим Кодексом.
На теле Украины процветает опухоль (Нацбанк не принадлежит Государству), но бороться с ней нам ЗАПРЕЩЕНО . О чём ещё можно рассуждать? Лично я не понимаю. Может кто из Жидов попытается мне объяснить.

1 Степан  
0
Согласен, со всем. Только на каждом углу говорят про единщиков, а про транспортный сбор - 2 л двигатель 15000 км в год (кто-то и больше допустим маршрутка), транспортный налог был 400 грн за два года, теперь он получится 1800 грн в пять раз!!!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]