Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Звернення Асамблеї до Президента України (по І. Запрудському)
[ Викачати з сервера (29.5 Kb) ] 29.12.2010, 03:04

Президенту України

Генеральному прокурору України

Кабінету  Міністрів України

 

Голові Луганської облдержадміністрації

Голові Луганської обласної ради

Головам обласних рад та рад депутатів усіх рівнів України

 

Відкритий лист координаційної ради

Асамблеї громадських організацій малого і середнього бізнесу України

щодо продовження репресій проти учасників Майдану

 

Репресивна машина України, схоже, поступово набирає своїх обертів. Стає очевидним, що розкручений маховик беззаконня та розправ над інакомисленням поступово переноситься у регіони.

Саме під таким кутом ми розглядаємо навалу позапланових перевірок з боку податкової міліції, податкової інспекції, управління у справах захисту прав споживачів, Держспоживстандарту, прокуратури, інших органів, включно з службою пожежної охорони, яка буквально живцем поглинає бізнес представника у Координаційній раді Асамблеї від Луганської області, підприємця-інваліда Ігора Запрудського. Неважко здогадатися, звідки настільки непропорційна увага до малого бізнесу, представником якого є наш колега і товариш.

Ми розуміємо, що гарантій дотримання наших конституційних прав у сьогоднішній Україні фактично немає, як немає і державних органів, що мали б опікуватися нашим захистом.

Тому ми звертаємося до щойно обраного депутатського корпусу у місцевих органах влади з проханням прийняти на своїх засіданнях звернення до Президента України з вимогою припинити пресування керівників акцій підприємницького спротиву.

Насамперед, таке звернення ми адресуємо до рад Луганської області усіх рівнів.

Більшість депутатського корпусу має пряме або опосередковане відношення до бізнесу і повинна розуміти, що сьогоднішні репресії проти підприємця – учасника майдану завтра стануть буденною справою проти тих, хто активно підтакує кожній забаганці владної верхівки. Таке було уже у нашій історії щонайменше двічі, і уроки з пройденого мали б відкластися у людській пам’яті.

Ми працюємо над юридичним та депутатським захистом нашого колеги і попереджаємо, що кожен необґрунтований і незаконний крок контролюючих органів матиме продовження у суді. Про кожен такий крок будуть повідомлені міжнародні структури, про перебіг подій миттєво буде повідомлено центральні ЗМІ.

Ми вимагаємо у владних структур дотримуватися слова, яке давали їхні повноважні представники (зокрема міністр фінансів Ф. Ярошенко) щодо недопущення переслідування учасників протестів.

Ми вимагаємо дотримання державними органами вимог чинного законодавства України, зокрема, Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської  діяльності», інших законодавчих та нормативно-правових актів, якими регламентуються процедури перевірок господарської діяльності.

Ми вимагаємо від прокуратури Луганської області провести перевірки дотримання контролюючими органами, про які йдеться у цьому зверненні, вимог зазначеного вище законодавства і, у разі виявлення порушень, притягнути до відповідальності винних посадових осіб цих органів.

Асамблеєю громадських організацій малого та середнього бізнесу України планується проведення правового аналізу правомірності дій контролюючих органів по відношенню до підприємця Запрудського І.С. та ініціювання за результатами такого аналізу звернення до Генеральної прокуратури України та органів державного нагляду, до компетенції яких входить вжиття заходів щодо усунення виявлених порушень. 

    

Голова Координаційної ради Асамблеї ГО МСБ України

Ігор Гурняк


Див. матеріали: http://pidprukr.ucoz.ua/load/igor_zaprudskij_khronologija_podij/1-1-0-891

а також:  http://pidprukr.ucoz.ua/load/zajava_pro_zlochin_igor_zaprudskij/1-1-0-890


Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 858 | Завантажень: 95 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]