Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Звернення Асамблеї до громадян,громадських організацій та політичних течій
[ Викачати з сервера (31.5 Kb) ] 19.09.2010, 14:25

Відкрите звернення до громадських організацій та їх лідерів

 

Координаційна рада Асамблеї громадських організацій малого та середнього бізнесу України звертається до громадськості, та, зокрема, лідерів громадських організацій.

В Україні щоденно порушуються конституційні права громадян, як   місцевими, так і центральними органами влади. Виборчими новаціями фактично узурпується влада в руках окремих  політсил та окремих представників великого бізнесу.

 Неухильно зростають ціни на практично всі життєво необхідні товари та послуги,  невідворотно прогнозується збільшення   пенсійного  віку,  залишається високим рівень безробіття, відбуваються незрозумілі новації в сфері освіти, культури, в інших сферах, йде наступ на свободу слова, в хід іде свідоме маніпулювання громадською думкою.

Особливо нас турбує намагання законопроектами поставити на коліна, а то й просто знищити малий та середній бізнес, який працює в правовому полі. Для проштовхування, всупереч вимогам чинного законодавства, антинародного податкового кодексу використовуються різні єзуїтські  методи - так зване всенародне обговорення перетворене на фарс, коли запрошуються лише ті представники, які правильно говорять, коли податковий кодекс не оприлюднюють, а показують лише  рекламні ролики.

Ми звертаємося до всіх лідерів громадських об’єднань, особливо представників громадських організацій та профспілок, що захищають законні права та інтереси малого та середнього бізнесу та їх найманих працівників - забудьте про свої амбіції, взаємні образи та непорозуміння!  Нам необхідно негайно об’єднати свої сили, бо біда у нас одна - намагання узурпувати владу,  загроза фактичного знищення вітчизняного бізнесу,   а відтак - і підґрунтя для формування потужного середнього класу, який в розвинених країнах є основою стабільності та захисником національних інтересів. Звідси і загроза існуванню України як держави.

Ми звертаємось до політиків - забудьте за свої рейтинги та відсотки на виборах!

Координаційна рада Асамблеї ГОМСБ України звертається  з пропозицією створити об’єднаний оргкомітет з представників різних громадських об’єднань для організації  та проведення  заходів  громадського впливу для захисту законних прав та інтересів  українського народу. Всіх небайдужих просимо звертатися на електронні адреси aaa77748@mail.ru, zaprudskii@mail.ru або за телефонами 096-3891936,  097-70726369, 050 - 328 80 74

            Ми довіряємо представляти інтереси громадських організацій, що входять в Асамблею ГОМСБ України представникам найбільш дієвих профспілок підприємців, які за останні місяці провели по кілька потужних кількатисячних масових акцій протесту в регіонах —  

            Хмельницька профспілка  захисту підприємництва – Кулик Галина profspilka4@gmail.com, тел. 097-9355177

Запорізька ГО «Ніка» -Кривенко Лідія, nika2000.gsp@rambler.ru,  тел. 050 838 43 54

 

Черкаська профспілка "Солідарність”- Ракова Ольга, Ольга Ракова <rakova_olga@bk.ru>,

тел. 067 899 41 95

Координаційна рада готова в рамках компетенції всіляко допомагати в роботі пропонованого оргкомітету, надаючи інформаційну, організаційну та юридичну підтримку.

 

Від імені та за дорученням КР АГО МСБ України  Запрудський Ігор.

19.09.2010р.

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 792 | Завантажень: 158 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]