Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Звернення Асамблея ГО МСБ, Конфедерація незалежних профспілок України та Громадянський рух «Відсіч» заявляють:
[ Викачати з сервера (31.5 Kb) ] 11.11.2010, 23:54

 

Президенту України

Верховній Раді України

Прем’єр – міністру  України

 

Звернення

 

Асамблея громадських організацій малого та середнього бізнесу України, Конфедерація незалежних профспілок України та Громадянський рух «Відсіч» заявляють:


прийняття Податкового кодексу та Трудового кодексу України – непродуманих, нашвидкуруч підготованих документів в інтересах виключно великого бізнесу, неприпустиме, тому що позбавляє мільйони громадян можливості чесно й легально заробити собі на життя, ставить під загрозу свободу підприємницької діяльності, призводить до знищення середнього класу, як основи незалежної, демократичної і потужної держави, руйнує наше конституційне право на працю.

Некомпетентна влада, яка не в стані змінити на краще ситуацію в економіці країни, вирішила залатати свої прорахунки кредитами Міжнародного валютного фонду, загнавши у боргову кабалу нас і наших нащадків, а кошти для віддачі кредитів віднайти за рахунок пограбування підприємців, що в перспективі призведе до знищення вітчизняного бізнесу, зменшення конкуренції, підвищення цін та зростання безробіття.

Ми вважаємо, що суттєво покращити обидва кодекси шляхом мінімальних поправок неможливо, а тому виступаємо проти будь-яких угод з можновладцями, які передбачають вирішення лише окремих проблем, створюваних Податковим і Трудовим кодексами. Єдиною угодою між нами і владою може бути Меморандум про зняття з розгляду Верховною Радою  існуючих проектів Податкового і Трудового кодексів і розробку нових за участі малого і середнього вітчизняного бізнесу, незалежних спеціалістів та профспілок.

Досвід всіх успішних країн показує, що при сприятливій  економічній політиці, коли податки будуть адекватними і прозорими, їх зможуть платити всі, а вітчизняний бізнес буде здатний в короткий строк забезпечити достатні й стабільні надходження до бюджету, створення необхідної кількості робочих місць, достойну зарплату найманим працівникам та пенсії нашим батькам.

Ми вимагаємо відмінити додаткові платежі в пенсійний фонд, обмежити розрив між мінімальною та максимальною пенсією в 4-5 разів та перейти до реальної пенсійної реформи.

 

Ми вимагаємо непідписання Генеральної угоди між працедавцями, профспілками та урядом, неприйняття урядового проекту Закону України «Про соціальне партнерство» в існуючому на сьогодні вигляді, оскільки в разі їх проходження профспілки України позбуваються можливості адекватно впливати на процеси взаємодії уряду, працедавців та працівників.


Асамблея громадських організацій малого та середнього бізнесу, Конфедерація незалежних профспілок та Громадянський рух «Відсіч
» вирішили, продовжуючи безстрокову акцію протесту, започатковану 23 вересня 2010 р., спільно провести мітинг на Майдані Незалежності 16 листопада 2010 р. о 9-00 та прийняти резолюцію про неприпустимість прийняття законодавства, яке ставить на коліна український народ.

 

У випадку, якщо Податковий і Трудовий кодекс буде прийнятий Верховною Радою, ми готові розпочати громадський вплив на Президента України шляхом організації страйків та протестів з вимогою не підписувати ці документи, а також розпочати серед всього населення широку роз’яснювальну кампанію щодо політики тих, хто проголосує за ці кодекси та підпише їх.

 

Асамблея громадських організацій малого і середнього бізнесу,

Конфедерація незалежних профспілок України,

Громадянський рух «Відсіч»


 

 

 http://pidprukr.ucoz.ua/

 

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 1128 | Завантажень: 98 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]