Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Зло в тому, що відсутнє в Україні виробництво. Продуктивність праці – похідна.
04.04.2011, 01:36

Які причини занепаду нашої економіки, і як наслідок зменшення обігу грошей, а значить і обігу товарів?  Це приводить до погіршення прибутків малого бізнесу і зубожіння народу.

Дуже слабо розвинуте  в  Україні товарне виробництво, особливо малого підприємництва. Тому про  продуктивність праці  нові технології  тяжко щось говорити.

Також не завжди підвищення продуктивності праці  відіграє позитивну роль. В Україні, де високоврожайні землі зараз поширюється рух укрупнення сільськогосподарських  земель. Уявіть собі, що було п’ять окремих сіл, які працювали самостійно на 10000га  землі, паралельно вирощували якесь тваринництво та на кожних 1000га землі працювало с/г більше 40 осіб, а в цих п’яти селах – мали роботу понад 400осіб, платили лише прибуткового податку біля 0,5 мільйона грн.

Що відбулося, коли всі ці 10000га забрав один магнат. Він почав засівати площі лише вигідними для себе культурами, але це не основне. Він використовує широкорядні сівалки, які за зміну засівають понад 100га землі  і,  маючи 10 комплексних агрегатів, за 10 нормозмін засіє всю площу, а працюватиме в конкретному селі всього 20-40 осіб приїжджих.  Продуктивність праці збільшилася в 10 разів, але вал виявляється такий самий. Велетенська шкода, що вивільнених понад 300 осіб залишилися без роботи та засобів для існування. Місцевий бюджет  отримає  на 300тис. грн.  менше. Місцеві підприємці також «потухнуть». Раніше місцеві люди отримували зарплату і купляли щось в місцевого бізнесу. Тепер гроші зникли. Тому місцевим підприємцям слід робити бізнес в інших селах, а людям, які мали раніше роботу, приходиться їхати на  заробітки.

Дай Бог, щоб ми закидали ринок, навіть неякісними товарами так як китайці. І не лише вони, поляки частину виробництва неякісних товарів направляли в Україну, також турки. В цих країнах на основі розширеного товарного виробництва піднялася економіка, значно збільшилася зайнятість населення зріс добробут населення.  На основі цього швидкими темпами розвивається малий і середній бізнес, а в структурі виробництва  він займає  понад 60%  (в Японії – 95%, в Китаї  - понад 90%).

Саме  виробництву ні уряд,  ні Президент не придає зовсім ніякого значення,  навіть навпаки, стараються всіма силами не допустити розширення процесу виробництва, особливо представників малого та середнього бізнесу.  Подивіться що робиться в наших магазинах. Тут 90% імпорту. Навіть сало, гречку, часник та цукор завозимо при наших суперродючих землях. Завозиться весь трикотаж, всі металеві вироби, що зроблені  із вивезеного з України металолому, пластмасові вироби, навіть проста електроніка та ін. Там ми створили робочі місця.

Чому немає виробництва,  якого вагомого фактору в нас немає?  В нас відібраний матеріальний ресурс виробництва - гроші у вигляді податків та пенсійного збору.  Проаналізуйте будь-яке виробництво. Якщо не сховатися від податків, то воно стає нерентабельним.

Якщо, наприклад, в літак залити  пального менше норми, то він може злетить, але не приземлиться.  Або контрприклад: в 1932 відібрали в українців ресурс життя і розпочався страшний голод, а відібравши насіння, цим самим  не дали змоги наступного року засіяти поля, голод продовжувався наступні роки.

Є підозра, що забирається матеріальний ресурс виробництва  правлячими колами навмисне. Вони цілеспрямовано гублять всі  виробничі спроби малого бізнесу для того, щоб не допустити його масовістю бути конкурентом для великого бізнесу.

Але є ще страшніша мета  та злий умисел. Правлячі кола  цим фізично знищують чисельність народу України. Подивіться статистику на скільки  населення зникло за попередніх 20 років. Зникли села.  Підрахунки аналітиків показують, що якщо новий Податковий кодекс проіснує 5 років, то за цей час населення України зменшиться на 7 мільйонів осіб. Крім цього виїде в пошуках роботи понад 4 мільйони репродуктивних осіб, які не народять та не сприятимуть народжуваності. Ті, що залишаться також не народять.

Злий умисел і втому, що знищуючи виробництво, не даючи займатися виробництвом представникам  малого та середнього бізнесу, цим самим досягаючи зубожіння населення,  владні структури  прагнуть перетворити  населення в покірних рабів (в т.ч. і представників середнього та малого бізнесу).

Проглядається,  що процес знищення виробництва в малому та середньому бізнесі являється збоку владних структур високоорганізованим та  послідовно – планомірним процесом.  Можна підозрювати що діє мафія в повному розумінні цього солова.

Ще одне міркування. Допустимо, що держава Україна, для прикладу, складається із двох осіб, які нічого не виробляють, але в «заначці» мають по 1000 доларів. От вони поїхали в Польщу, купили одягу, їжі. При цьому витратили,  наприклад, половину грошей. Через деякий час одяг зноситься, харчі – використають.  Якщо вони не розпочнуть  внутрішнє виробництво та не повезуть власний товар на продаж до Польщі, то  після ще одного «бізнес-турне» вони почнуть бідувати та голодувати.  Хіба,що позичать пару раз гроші в МВФ , заклавши землю  та себе. Так і в цілому по країні. Лише розвиток виробництва дасть вирішення питання економіки, пенсійного фонду, добробуту.

Наші ж правителі, знаючи про те, що від’ємний  баланс експорту над імпортом шкідливий для малого бізнесу та Українського народу (але сприяє збагаченню олігархів)  утримують законами експорт сільськогосподарських товарів та закупляють навіть гречку, сало, цукор, не говорячи про інші товари. 

Запозичання в МВФ використовується не для розширення виробництва, а для закупки тієї ж гречки та закупки інших товарів, які продаються народу по завищених цінах та ставлячи в міжнародну та внутрішню кабалу власний народ. Самі ж при цьому різко збагачуються.

Питання про розвиток виробництва, особливо представниками малого та середнього бізнесу, повинно не сходити з наших вуст. Заставити, щоб про це говорили ЗМІ – це наше основне завдання. Обов’язково заставити владні структури  повернути свою політику – не  мішати розвитку виробництва, виробити таку тактику, щоб заставити органи влади сприяти виробництву і в першу чергу дати ресурс  у вигляді зменшення податків та зборів у Пенсійний фонд.

На залишок ресурсу для розширеного виробництва звертали увагу всі вчені, що брали участь в обговоренні ПК, зокрема  О.В. Кендюхов пропонував віддати в бюджет і фонди 4-5% з продажу, а все інше залишити для розширення виробництва.

Поки немає в нас виробництва, то рано говорити про продуктивність праці, праці, якої взагалі ще не існує, праці, відібраної в народу.

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 1134 | Завантажень: 0 | Коментарі: 3 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 3
3 Володимир Щербина  
0
Країна, де ресурс "праця" зв"язаний до міри недоцільності його легального функціонування НЕ МОЖЕ БУТИ ЕФЕКТИВНОЮ ЕКОНОМІЧНО. А зв"язування цього ресурсу до такої міри здійснюється через нагромадження податків і внесків та податків на внески. Легально зароблене цією системою вилучається не лише повністю, а й з дефіцитом поточного джерела і з додаванням квазізобов"язань в економічний оборот. Та гривня ЛЕГАЛЬНОЇ зарплати, яка опиняється в кишенях працівників протистоїть в обороті орієнтовно 1,3 грн податків та внесків. А де в реальному часі можна купити 1,3 грн за 1,0 грн? Це- якщо коротко. Бо насправді за цього перекосу виникає ще маса негативних явищ в економіці, починаючи від зарплати в конвертах і закінчуючи здешевленням грошових знаків. Виробництва теж не буде, бо не може бути.
Існуюча сьогодні в Україні податкова система історично сформувалася з нереформованої ще з радянських часів системи зрощення податків з соціальною сферою, що супроводжувалося значною експансією держави у сферу функціонування найманої праці. А введення ПДВ у систему оподаткування лише поглибило цю експансію.
Оцінковий розрахунок показує, що наше сьогоднішнє законодавство спричиняє відсутність поточного джерела для фінансування зобов’язань, які виникають у зв’язку з легальним функціонуванням праці і зарплати. Для виплати кожної гривні заробітної плати роботодавець повинен врахувати в ціні товару чи послуги ще й ті податкові та соціальні зобов’язання, які слід виконати у зв’язку з її виплатою на руки в очищеному вигляді. Неважко порахувати, що для виплати найманому працівникові однієї гривні чистої зарплати (яка складе платоспроможний попит) вона повинна бути врахована в ціні товару (робіт, послуг) як ((1/0,8)*1,4*1,2)-1=1,1. Це якщо не враховувати особливості оподаткування ПДВ, який вперше "накручується" на ВСІ складові доданої вартості на стороні роботодавця, а другий раз - коли робітники і пенсіонери купують товари, послуги і сплачують по тарифах. І це - без урахування акцизів, мит та інших податків. Нажаль, єдиний прецедент — Указ Президента №727/98 про спрощену систему..., - який відкривав шлях до забезпечення прозорості у цій сфері, вже є історією. Він “успішно” “похований” законом про єдиний соціальний внесок.
А чим є насправді оті соціальні внески? Не тільки пенсійні, але їх приклад дуже показовий. Якщо людина-працівник до пенсії не дожила, або нетривалий час скористалася "державними" пенсійними нагромадженнями, то для неї ці "нагромадження" - це втрачені кошти, а для її родини - втрачені можливості отримати і самі ці нагромадження, і проценти, які об’єктивно на них наростають. Адже їх можна ще за життя працівника капіталізувати на користь родини: вкласти у здоров’я, в освіту, в активи... Тож ця "соціалка" є інструментом постійного утримання родин у стані "пролетаріату". А в економіці при цьому виникає великий масив квазізобов’язань, які крім того, що для них не існує джерела фінансування, ще й свою мету втрачають. Але вони існують "де-юре", а тому - є засобом тиску на суспільство. Щоб щось комусь дати від імені держави, його треба у когось іншого її ж іменем відібрати "вже сьогодні" зі значною дельтою "на державу". Про це – ні слова! І це непросто непрозорість. Це обман. І він називається СОЦІАЛІЗМОМ. А підтримується він ПОПУЛІЗМОМ. І саме З ЦИМ доведеться боротися українському народу.

2 сайт СОЮЗ ПРОГРЕССИВНЫХ СИЛ  
0
Власть и Христианство - это одно паразитарное кубло! Только власть угнетает материальную составляющую жизни Человека, а христианство - духовную!!! Рано или поздно, но многие из нас поймут, что причины нашего сегодняшнего хаоса, деградации и вымирания уходят корнями в доминирующую в нашем государстве религию! Именно искаженное христианство выращивает из нас духовных рабов и является тем АБСОЛЮТНЫМ ЗЛОМ, которое пришло к нам 1000 лет назад в маске добра!!! И с того момента, когда мы приняли за эталон Божественности чужеродного бога, мы изменили высшую точку своих устремлений! Поэтому и Солнышка в нашей жизни заметно поубавилось, а мучения и страдания стали повсеместны! Ну что поделаешь, к чему устремились то и получаем!Альтернатива на сайте СОЮЗ ПРОГРЕССИВНЫХ СИЛ!

1 сайт СОЮЗ ПРОГРЕССИВНЫХ СИЛ  
0
Законы пишут под себя те силы, которые захватили власть! А у нас в стране с1917 года власть захватили аферисты и воры и удерживают её до настоящего времени, меняются только вывески, то есть названия-коммунисты, демократы. Но важно помнить, что у этих якобы разных системах государственного устройства заложен в основу ОДИН экономический принцип их жизнеобеспечения- силовое изъятие и перераспределение отобранного! Меняются только методы изъятия и способы перераспределения, а элита в обществе остаётся одна и та же- ПАРАЗИТАРНАЯ! Только при коммунистах она называлась- партийной, а при демократах она называется- олигархичная!!!
Альтернатива коммунизму и демократии это прогрессивная структура государственного устройства! Её основы изложены на сайте СОЮЗ ПРОГРЕССИВНЫХ СИЛ

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]