Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Збережи свою землю!. Продавати - шкідливо, злочинно!
[ Викачати з сервера (50.5 Kb) ] 10.04.2011, 02:00

Прочитав листа, автором якого є А. Ось цей лист:

Погоджуватися шкідливо  для країни: «Продажу земли необходимо узаконить, знаю это по собственному опыту. Я арендую землю, вложил деньги, а потом придется все отдать так как кончится срок аренды. И второе куплю-продажу не могут проводить обычные люди, при этом все земли с/хоз назначения в радиусе 40 км от Киева - проданы! Так по всей стране. Мораторий на продажу земли выгоден только тем, кто при власти и может проводить такие операции. Может ветераны и вправду хотят сделать хорошее дело, но они либо не в теме, либо.....»

 

 

А., це ти зовсім на в темі. Чи можна продавати сук, на якому сидиш? Чи можна продавати дерево, на якому звите твоє гніздо? Чому ні японці, ні німці, ... не продають землю, крім тієї, що під будівлею?  Земля - це Вища духовна цінність! Ніколи в історії незалежних Аратти-Оріяни-Скіфії-Русі-України Землю не продавали. Вона була безцінна, бо оцінити її неможливо. Продавали її, як правило разом з людьми, лише завойовники та правителі-чужинці. 

На цій землі поховані мої батьки, кормляться із неї діти. Земля є основою нашого народу. Народ ослаблений економічно до такого ступеня, що не зможе конкурувати в купівлі землі, тому вона автоматично перейде чужинцям. Наш народ цим самим перетвориться в рабів.  Земля має дуже чудову властивість - родючість її щоразу відновлюється і вона нескінченно довго може кормити людей. Не можна продавати курку, що несе золоті яйця. Нині вартість землі в Україні в 4 рази нижча, ніж в країнах Східної Європи, і в 10 разів менша, ніж в Західній!.

 

Кому вигідний продаж землі?  Я працюю в селі, я - фермер. Також орендую більшу частину земель. Кожного року сію та збираю врожай. Думаю, що розбираюся із ситуацією. Знаю, що селянам, що працюють на землі та від землі кормляться,  продаж землі не вигідний, це однозначно. Продаж ініціюють владні структури та олігархи.

При продажу порушується конституційне право (ст.13), згідно якому "Земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об’єктами права власності Українського народу». 

Наступним після продажу землі - буде продаж повітря.

Навіть наші олігархи не самого вищого статку, нехай не надіються, вони також  не виграють від продажу землі, хоча саме вони ініціюють продаж, не селяни, не власники земельних паїв, а політики, щоб ще кусок вкрасти.

 

Згадайте, що було як по 1000 грн. видали вкладів.  При цьому всі зразу ж відчули сплеск інфляції. Це тому,  що гроші мають властивість переливатися як рідина в сполучених посудинах.

При продажі землі закордонні папірці викличуть суперінфляційні процеси. Власники паїв втратять землю, а за знецінені гроші  не зможуть реалізувати свої  бажання, а  жителі міст не витримають значного подорожання продуктів харчування та товарів.

 

Ми маємо приклади, коли ваучери  скупили олігархи та забрали цим за безцінь заводи  і фабрики. Що тепер ми маємо супер-виробництво в Україні та достаток? Ні, ми маємо супер - безробіття та все більшу кількість біднішого населення. Але завод можна побудувати, продаж  землі приведе до незворотних негативних процесів.

 

Вільний продаж землі - це зникнення держави - Україна, різкого зникнення народу України. Це можуть робити лише люди, що вороже налаштовані до свого народу. Продаж загрожує національній безпеці - нація буде сильно пошкоджена! Продаж землі ініціюють лише  люди інших націй, їм це дуже вигідно. Вигідно також Міжнародному валютному фонду, перед яким ми вже у великому боргу. Він Землю забере одним махом і безкоштовно - дайте лише привід.

 

За державні кошти вже кілька років проводять в Україні аналіз ґрунтів та роблять карту, визначають, де краще земля родить, а де  - дещо гірше. І цей процес вже завершений. Ви думаєте, що дали цей аналіз фермерам, щоб знати, яких елементів не вистачає і щоб додавати їх для підвищення врожайності? А - зузки!  Вже між собою поділені землі, придумують лише як цей поділ узаконити.  Адже вже є приклад - через ваучери узаконили відібрані підприємства, так планують і відібрати землю. Але це спричинить значно болючіші  наслідки і вже незворотні.

 

Пропоную членам Асамблеї на всіх рівнях підняти питання про заборону  продавати землі сільськогосподарського призначення.

Цим самим сприятимемо зміцненню економіки країни, сприятимемо покращенню життя нашому народу, не допустимо масового безробіття як в селах, так і в містах.

 

Пропоную ініціювати збір підписів по недопущенні продажу, цим до Асамблеї  підтягнемо багато однодумців.

 

Це питання настільки важливе, що всі інші являються мілкими та  другорядними. 

  

 

А.:

«Все что ты Толя пишешь на мой взгляд чистый популизм, повторяю все земли которые имеют хоть какую-то ценность уже проданы, куплены с помощью и при непосредственном участии власти всех цветов. Лесик Довгий к примеру назван латифундистом 2008 года. Куплены действительно за копейки, но именно потому за копейки, что нет возможности владельцу продать законным образом. Чем человек отдавший тебе пай в аренду и работающий у тебя-же в качестве наемного работника отличается от "раба" продавшего свою землю. Потенциальной возможностью не давать тебе на следующий срок? А куда он ее даст если вокруг другие паи будут по прежнему у тебя? Именно поэтому арендаторы платят копейки землевладельцам за пай, тем просто некуда деваться, либо им снова нужно организовывать колхозы и идти в рабство туда. Ты отлично знаешь что 2-3 гектара земли никто не будет обрабатывать т.к.  невыгодно использовать технику, необходимо иметь хотя-бы 50-100 гектар и тогда с соседом можно обьединиться т.е к его трактору прилепить свой плуг. Ты кричишь, что иноземцы купят всю землю! И что? вывезут ее в иноземщину? Или доведут ее до истощения? Так ее твои братья коммунисты уже угробили по всей Украине. Необходим закон, где просто и понятно будет расписан порядок и правила продажи, а также использование после продажи, например жесткий запрет на перевод земли с/хоз. назначения в другую категорию. И не ври про то, что землю раньше не продавали, мораторий на продажу введен на Украине в 2001 году, после распаевки 1999 года когда поняли, что лакомые кусочки ускользают из рук. И напоследок справка лично для тебя
 Сколько стоит земля сельскохозяйственного назначения за рубежом?

Приведем ниже средние цены на земельные участки по странам ЕС:

* в Польше гектар стоит около 2300 евро
* во Франции 1 га земли сельхозназначения стоит порядка 2200 евро;
* в Германии за гектар придется отдать около 2000 евро;
* в Италии за гектар придется заплатить 1800 евро
* в Испании же один гектар земли стоит порядка 1500 евро
»

 

 

Ну, що робити?

 

Давай буду доказувати тобі від супротивного. Допустимо землю скупив латифундист. Скажи, чим на селі будуть займатися люди? Зараз вони хоч і здають землю в оренду, але ця земля належить пайщикам, які можуть впливати  на процес оренди, щорічно міняють і щорічно отримують еквівалент орендної плати,  при цьому один член сімї вже забезпечений, щоб прожити пів року на умові мінімальної заробітної плати. А якщо при цьому даний власник ще й має можливість підробляти, то це має велике значення. І він не раб, тому, що він власник землі. Має змогу в оренду дати іншому, якщо не влаштовуватимуть умови. Тут людина може активно впливати на взаємовідносини та через це на своє життя в селі. Вони разом із орендарем беруть участь у формуванні ставки орендної плати, бо вони власники паю.
Припустимо всі в селі продали свою землю. Чому я входжу в крайність і роблю припущення, що всі продали. Якщо буде землевласник латифундист, то йому буде вигідніше скупити всю землю села, ніж надавати іншим дрібним землевласникам послуги технікою, сівалкою, очисткою насіння та ін. Він поставить в такі умови, що хоч-не-хоч, а землю продаси.  Як наслідок - на селі безробіття зросте, умови буде диктувати лише одна сторона - латифундист, в іншої більше не будуть запитувати. Іншого виробництва на селі немає, що залишиться робити селянам? Іти в місто, де міським жителям самим нічого робити? 

Давайте порахуємо, продасть селянин своїх 2 га землі, припустимо, навіть отримає 4тис. євро.  На скільки їх вистачить? Арифметично - неначе легко підрахувати:40000грн поділимо на мінімальну , приблизно 1000грн в місяць, буде 40 місяців, або три із лишнім роки. Але, врахувавши інфляційні процеси, та фокуси влади по використанні чужих грошей, можна із впевненістю сказати, що їх більше, ніж на 2 роки не вистачить. А далі що? Де дітися сільському жителеві? Чи можливо в місті йому дадуть квартиру   і (дуже важливо) роботу? Я із Черкащини, тут самі родючі землі в Україні, тут не продані паї латифундистам, так як ти завіряєш. Селяни не спішать землю продавати. Могли б деякі і продавати, якби була альтернатива для життя, щоб була робота, соціальний захист, можливість створити якесь своє виробництво. Зараз викормити селянинові порося чи домашню птицю зовсім не вигідно, а чим ще займатися? Щось вирощувати в себе на присадибній ділянці для продажу на ринку також не вигідно, якщо село не розміщено біля великого міста. Селянам, хто молодший, прийдеться шукати роботу в іншій країні. Чому так? Хіба це справедливо? А ті, хто залишиться, латифундист тричі даватиме по мисці супу - в понеділок, середу та п’ятницю? А може і зовсім не даватиме, адже це його і тільки його воля. Можливо більш-менш совісний так і робитиме. Це що, -  для нашої країни із чудовими чорноземами вихід?

 

Закон на продаж прагнуть ввести не для захисту селянина, це прагне зробити латифундист і, особливо,  зарубіжний. Ти пишеш, що не слід боятися зарубіжного пана, я думаю, що навпаки, прийде і буде знущатися із наших юнаків та дівчат із усієї нашої нації. Не слід цього допускати. Кращий варіант розробляти програми розвитку національного виробництва на основі потенціалу землі, корисних копалин та трудових ресурсів. 

 

Я тобі приведу приклад, в Ізраїлі може керувати якимось виробництвом, керувати підприємством, або бути в уряді лише представник своєї національності. Така ж картина  в Туреччині, в поляків, французів, японців та в багатьох інших. Звичайно, бувають виключення, але це поодинокі випадки. Ти скажеш, що яскравий приклад, що прийшов до влади представник іншої національності - це США?   Але подивимося на США, туди прийшли загарбники із усього світу, знищили корінне населення, тому там своєї якоїсь нації немає, це вони і нам пропонують. Ти знаєш, що програма організації продажу землі створена не в нас, вона запропонована США, там написані методичні поради про те, як це нам зробити?  І чому вони за нас так печуться? Може хтять для нас створити робочі місця? Чи хочуть, щоб ми були економічно незалежними ні від кого?

 

В нас же відбудеться глобальний обвал через неконкурентну здатність нашого населення брати участь в ринку землі. В першу чергу МВФ забере багато землі.

 

Продаж землі буде останнім нашим акордом, і дійсно після цього всім молодим людям по швидше прийдеться їхати в Італію, Португалію, Польщу,  наймитувати там, обслуговуючи пристарілих та заможних,  та не мати майбутнього.

 

Земля в Україні повинна належати лише українцям, працювати лише на Український народ. Земля наша – це жива істота і рідна нам, наша годувальниця. ЇЇ слід берегти. Так як не можна продавати рідну дитину чи матір, так і свою землю. Гроші – тимчасовий елемент, земля – вічна.  Звернись до Біблії: «А земля не буде продаватись назавжди, бо Моя та земля, бо  ви приходьки та осілі в Мене». (Книга Левіт, розділ 25).

 

 

Анатолій Ковальов. aaa77748@mail.ru

Див. ЗВЕРНЕННЯ. ЧИ ЗБЕРЕЖЕМО МИ РІДНУ ЗЕМЛЮ ДЛЯ НАЩАДКІВ?

 

Закликаю всіх до обговорення проблеми та відповідних дій!

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 1336 | Завантажень: 129 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]