Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Запрошуємо. Регіональна конференція «Бізнес від Дністра до Дунаю»
04.09.2010, 00:46

Регіональна конференція «Бізнес від Дністра до Дунаю»

 

«Роль і місце малого і середнього підприємництва в економічному розвитку південного регіону Одеської області в сучасних умовах. Перспективи розвитку і досягнення балансу інтересів держави, населення і бізнесу»:

Такою є тема 2-ї регіональної конференції для представників малого та середнього бізнесу, яка відбудеться 15 вересня цього року в Болграді. Координаційний центр громадської організації «Бізнес від Дністра до Дунаю» вже розробив дорожню карту проведення цього заходу, визначив основні аспекти доповіді, розподілив тематику виступів для представників восьми районів Одещини.

На конференцію планується запросити по 30 делегатів з кожного району Бессарабії, представників всеукраїнської Асамблеї громадських організацій малого та середнього бізнесу України, а також  віце-прем’єр-міністра України С. Тігіпка; голову комітету Верховної Ради України з питань промисловості, регуляторної політики і підприємництва Н. Королевську; голову Державного комітету з питань регуляторної політики і підприємництва М. Бродського; голову Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України Л. Козаченка; голову Одеської обласної державної адміністрації Е. Матвійчука; голову Одеської обласної ради М. Скорика, голів районних державних адміністрацій і районних рад південного регіону Одещини. Запрошені будуть і представники столичних, обласних та районних  засобів масової інформації.

Сподіваємось, результати регіональної конференції стануть визначальними і позитивними для розвитку не лише малого та середнього підприємництва, а й для всіх мешканців нашого регіону і всієї України.

Запрошуємо всіх зацікавлених громадян приєднуватися до підготовки та участі в регіональній конференції.

 

Сергій Мойсеєнко,

голова секретаріату Координаційного центру

«Бізнес від Дністра до Дунаю»

м. Болград

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 772 | Завантажень: 0 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]