Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Заявление Валерия Семкина
[ Викачати з сервера (36.5 Kb) ] 23.10.2010, 04:23

Голові комітету самозахисту 

Олександру Супрунюку

тел. 067 382 33 56, 0382777109

sankrai@ukr.net

 

ФОП Сьомкін Віталій В’ячеславович

м.Рубіжне, Луганська область.

Тел..+38 050 620 09 82, +38 06 33 77 22 99

іndigo-style@ukr.net

 

Шановний Олесандр,  я приватний підприємець Сьомкін Віталій В’ячеславович, маю бажання приєднатися до мережі колективного самозахисту у місті Рубіжне, Луганської області. Маю вищу економічну освіту за фахом маркетинг підприємства та займаюсь власним ювелірним бізнесом з 2004 . 20 жовтня у Луганську був присутнім зі своїми колегами з міста Рубіжне на асамблеї малого та середнього бізнесу. Був дуже радий що в Україні ще є люди які мають волю, сили та можливості здійснити захист своїх прав та інтересів, а також намагаються впливати на органи державної влади шляхом створення об’єднань бізнесового колу малого та середнього бізнесу.

Сьогодні настав час коли жодний приватний підприємець не зможе вижити сам на сам з бюрократичною, олігархічною та репресивною машиною яким становиться наша країна в цей час, на чолі з теперішньою правлячою «елітою». Саме тому ставлю за головну мету об’єднання підприємців у громадські організації.

Цілком підтримую вас у цьому та маю бажання запропонувати свої думки та пропозиції для досягнення нашої загальної мети – об’єднання бізнесових кіл та громадян підприємців для створення єдиної потужної сили для відстоювання своїх прав.

Пропозиції прошу внести в порядок денний на розгляд до чергової асамблеї малого та середнього бізнесу.

1)      Створити на сайті(електронної сторінки) правила реєстрації учасників, прав та обов’язків членів асамблеї, делегувати членам асамблеї особливі права доступу до сайту для одержання інформації.  Для цього потрібно перевести сайт на платний хостинг.

Сайт Асамблеї малого та середнього бізнесу він повинен бути розбитий на 2 типу доступу до інформації (Відкритий та Закритий). Перший рівень доступу (відкритий) – загальнодоступний для кожної людини. На цьому рівні доступу буде розміщуватись відкрита інформація стосовно головних подій, новин, змін до законодавства, відкритих звернень громадян.

На другому (закритому) рівні доступу який буде доступний лише для учасників, буде надаватись інформація стосовно:  внутрішніх положень та регламентів, мобільних груп (відповідно до «Положення про мобільну групу оперативного реагування», іх складу та можливостей, діючих інструкцій, оперативних координаційних питань, місць проведень семінарів та зборів членів, списків членів асамблеї та регіональних координаторів, ступінь освіти чи фахова приналежність членів(юристи, адвокати, редактори газет), наявність матеріального ресурсу (відеокамера, фотоапарат, диктофон, транспортний засіб, наявність приміщення для зустріч), мобільні засоби зв’язку, поштові скриньки для масових розсилок, интернет-форум учасників асамблеї. Неповинні бути присутніми в базі даних членів відомості про сімейний стан, віросповідування, матеріальний стан, рівень доходу  належність до партій чи об’єднань.  Щоб доступ до цієї інформації не потрапив до непотрібних користувачів, наприклад до міліції, податкової, пфу, та інших органів, які зможуть виробити стратегію по перешкоджанню нашим діям. Цей рівень доступу дозволить захистити інформацію по координації дій членів та учасників акцій чи заходів. Також закритий тип доступу дозволить контактним даним не попасти до репресивних органів за для свідомого дискредитування самих ініціативних людей та координаторів міст. Таким чином це не дозволить органам влади зробити з них «хлопчиків для побиття».

 

2)      Створити на сайті загальної бази даних учасників асамблеї та іх особистих даних повинно здійснюватись шляхом реєстрації на сайті асамблеї чи поштовим засобом, та внесення до бази іх особистих. Доступ до бази даних телефонів повинні мати виключно учасники асамблеї. Доступ до бази повинен бути захищений паролями. Потрібно також розробити метод захищеної реєстрації учасників через інтернет. (Наприклад після введення особистих даних для отримання паролю майбутній учасник повинен також надати відсканьовану копію свого свідоцтва про реєстрацію, та свідоцтва про сплату єдиного податку чи патента, до адміністратора сайту. Після перевірки адміністратором даних, та після того як учасник погодиться з певними правами та обов’язками як члена асамблеї, він отримає пароль для доступу до бази.

 

3)      Розробити єдиний зразок посвідчення громадянського об’єдання для членів асамблеї малого та середнього бізнесу. Надати координаторам електронних шаблонів логотипів та символіки для виготовлення атрибутики асамблеї (прапори, значки, наклейки, футболки..)

 

 

 

Редакція пропозиції від 22.10.2010

 

З повагою Віталій Сьомкін

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 1093 | Завантажень: 134 | Коментарі: 4 | Рейтинг: 2.7/3
Всього коментарів: 4
4 Олександр  
0
козак еней-А ПІДПРИЄМЦЮ "НАСР,,,,,, НА "ДОЛЮ УКРАЇНИ"....... перш ніж розкидатись такими словами, прочитайте хоч трохи з того, над чим асамблея працює. Після таких слів вести з вами діалог ніяк не хочеться. Спочатку навчіться елементарно поважати свій народ, частиною якого є підприємці. В мене не раз було, коли до мене приходили такі дяді, які спочатку просили матеріальну допомогу і отримавши кричали, що мене треба розсріляти як непмана. Спочатку позбавтесь комплексу пролетаріату, який єдиний має право на диктатуру тільки через те, що нічого не має, а потім говоріть про обєднання.

3 КОЗАК ЕНЕЙ  
0
СЬОГОДНІ "КОЛЕКТИВНИМ РОЗУМОМ" ПІДПРИЄМЦІВ УПРАВЛЯЄ ЇХ ГОЛОДНА КИЦЯ ВДОМА, ЯКА ЗВИКЛА ЇСТИ М"ЯСО, А НЕ ЛУШПИННЯ ВІД КАРТОПЛІ, А ПІДПРИЄМЦЮ "НАСР,,,,,, НА "ДОЛЮ УКРАЇНИ".......

ВИВЕСТИ ДРУГУ (ТІНЬОВУ ЗАРПЛАТНЮ) ІЗ ТІНІ ЧЕРЕЗ "НАРОДНИЙ ПОДАТКОВИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ НОВОГО ОБРАЗУ"..... ЦЕ МОЖЕ БУТИ "СПІЛЬНОЮ МЕТОЮ" ПІДПРИЄМЦІВ ТА ВСІХ ТИХ, ХТО СЬОГОДНІ ЖИВЕ ВІД ЗАРПЛАТГІ ДЛ ЗАРПЛАТНІ"..... ЦІЛИМИ ГРОМАДАМИ ТРЕБА НА ВЛАДУ НАЇЗЖАТИ, А НЕ КЛАСАМИ ЧИ "КЛАНАМИ".... ХТО КОГО...
Я ВІДКПИТИЙ ДО ДІАЛОГУ (044)362-20-91 (096)580-22-59 (066)572-0-172 Володимир


1 mastermag  
0
Считаю предложение по реструкторизации сайта вполне дельным , что в свою очередь обеспечит массовость в его посещении. Уж без масс нам не обойтись.

2 mastermag  
0
Очень неудобный форум. Невозможно даже фотографию (документ) вставить . Срочно необходимо навести порядок.
Без полноценного общения грош цена вашим усилиям .Даже подозрения возникать начинают.Особенно это проявляется в масонском символе вашего герба.
Без обиды. biggrin

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]