Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Заява за результатами наради щодо координації дій по проведенню акції протесту 4 листопада 2010 р.
30.10.2010, 08:05

Заява за результатами наради щодо координації дій  

по проведенню акції протесту 4 листопада 2010 р.

 

Асамблея громадських організацій малого та середнього бізнесу України виступає завжди за об’єднання малого та середнього бізнесу, як незалежної самодостатньої та потужної  сили, що самостійно здатна відстоювати свої інтереси. Ми вітаємо намагання об’єднати розрізнені центри по підготовці акції протесту проти прийняття ПК, що було заплановано орієнтовно на 4 листопада. Ми категорично  проти поступок в питанні можливості внесення змін в існуючу редакцію Податкового кодексу та будь-яких обговорень з цього приводу. Спроби торгу окремих категорій підприємців  щодо внесення змін в ПК призведуть до нашого роз’єднання та поетапного знищення нас як класу.  Ми також виступаємо за відміну законопроектів, що регламентують додаткові сплати до Пенсійного фонду, які прийняті з грубими порушеннями законодавства України.

Представники Асамблеї громадських організацій малого та середнього бізнесу вирішили координувати свої дії з іншими організаціями-не членами асамблеї  по підготовці до акції протесту в Києві та на місцях, для чого делегували свого представника в оргкомітет -Жовніренка Павла. Це рішення приймалося шляхом опитування присутніх на нараді у м.Києві 28 жовтня членів Координаційної ради та учасників Асамблеї.

Асамблея громадських організацій продовжує підготовку до акцій протесту згідно з планом, затвердженим рішенням Асамблеї від 20 жовтня поточного року, погоджуючи його з іншими учасниками. Ми також готові взяти на себе частину роботи згідно з домовленістю з іншими учасниками-не членами асамблеї.

Ми пропонуємо в роботі оргкомітету керуватись принципами колегіальності, рівноправності, позапартійності, що дасть змогу уникнути в подальшому непорозумінь. Питання щодо подальшого об’єднання наших зусиль буде залежати від успішно проведених заходів по відстоюванню спільних інтересів. Ми закликаємо всіх до виваженості та відповідальності  за свої дії по  відношенню до всіх учасників. Пропонуємо під час прес-конференції та мітингу забезпечити вільний доступ всіх бажаючих до участі в цих заходах. Критерієм нашої роботи повинна слугувати сама робота, а не виголошені промови та пропаганда власних заслуг.

На жаль, списки членів оргкомітету, оприлюднені на деяких сайтах 29 жовтня не відповідають досягнутим 28 жовтня домовленостям кількісно і особисто, відсутні  наші представники, яких ми делегували в оргкомітет і координаторами в регіони.    Сподіваємось, що це є виключно випадковим збігом обставин і звертаємо увагу  на те, що такі кроки повинні бути виваженими та обгрунтованими.

Ми наголошуємо, що готові співпрацювати зі всіма на вищезазначених засадах.

Отже, незалежно від дій спілок і організацій підприємців, які не є учасниками Асамблеї, ми заявляємо про проведення акції протесту з метою відкликання проекту Податкового кодексу з розгляду та накладення мораторію на законодавство щодо додаткових сплат до Пенсійного фонду 4 листопада поточного року біля будинку Верховної Ради України.

Запрошуємо всіх небайдужих до подальшої долі українського підприємництва приєднатися до оголошеної акції протесту.  

 

 

Координаційна рада АГО МСБ України.     

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 669 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]