Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Заява-протест щодо підвищення плати за теплоенергію
28.02.2011, 19:24

Голові Черкаської обласної

державної адміністрації

Тулубу С.Б.

Міському голові м. Черкаси

Одаричу С.Б.

жителів м. Черкаси , які проживають

в будинку №2 по вул.Смілянська

 

 

ЗАЯВА           

    Висловлюємо свій протест проти чергового підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги з утримання будинку та прибудинкової території в зв’язку з тим, що під час проведення регуляторної процедури, незважаючи на чисельні письмові заяви згідно ст 20 ЗУ «Про житлово-комунальні послуги» з вимогою надати розрахунки складових тарифів, мешканцям будинку не надані жодні розрахунки.

    Використовуючи своє право на отримання інформації, гарантоване ч.2.Ст.20 Закону України "Про житлово – комунальні послуги», ч.1., ч.2. Ст.6 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Ст.302 Цивільного кодексу України, Указу Президента України №.109/2008, Ст.40 Конституції України, Ст.9 та Ст.29 Закону України «Про інформацію», Закону України «Про звернення громадян», П.1. СТ.4 З А К О НУ У К Р А Ї Н И «Про захист прав споживачів» вимагаємо забезпечити в письмовій формі завірені відповідним чином копії наступних документів:

1.      Повну калькуляцію складових запланованих тарифів .

2.      Розрахунки по кожній статті витрат, закладених в тариф

3.      Розрахунки накладних витрат із економічним обґрунтуванням.

4.      Розрахунок нормативної чисельності персоналу та штатний розклад.

5.      Всі накладні витрати по Соснівському СУБ.

       6. Вимагаємо надати перелік кількості всіх підтверджуючих документів по кожній статті витрат нашого будинку, вказавши дату складання розрахунків, підпис керівника на самих розрахунках по видах послуг із печаткою на кожному документі .

      7. Надати всі копії господарських угод між Соснівським СУБ та іншими суб’єктами господарської діяльності.

      8. Міському голові С. Одаричу забезпечити надання копій всіх договорів оренди приміщень в буд.№2 по вул. Смілянській між орендаторами та управлінням власності Черкаського міськвиконкому.

     9. Міському голові С. Одаричу забезпечити надання копії прибудинкової території буд №2 по вул. Смілянська ( викопіювання із БТІ).

    10. Міському голові С. Одаричу на виконання Постанови Черкаського окружного адмінсуду № 2а-2583\09\2370 від 15.06.09р. забезпечити в термін до 1 березня 2011року перерахунок тарифів та повернення коштів (в рахунок майбутніх платежів) у зв’язку з безпідставним збільшення тарифів за період з 01.12.2008 по 1.03.2011року.

    11. Міському голові С. Одаричу в термін до 31 березня зобов’язати Соснівський СУБ заключити договір про надання послуг з кожним жителем будинку.

     12. Міському голові С. Одаричу на виконання ЗУ «Про теплопостачання», Постанови КМУ  1198, Постанови КМУ від 17.02.2010 N 151 про «Порядок проведення перерахунків розміру плати за надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення в разі ненадання їх або надання не в повному обсязі, зниження якості» в термін до 31 березня 2011року забезпечити перерахунок сплачених (за тарифом) сум за фактично (а не планово) спожиту теплоенергію за опалювальні сезони 2007-2008 рр., 2008-2009рр., 2009-2010рр., 2010-2011рр. по сумі та за кількістю.

   Здійснення перерахунків підтвердити відповідною звітністю , аналітичним обліком, письмово затвердженими і підписаними керівником розрахунками на перерахування. Крім того, щодо правильності здійсненних перерахунків надати Акти перевірок та   приписи контролюючих державних органів та незалежного аудиту. Всі вказані документи надати мешканцям будинку 2 по вул. Смілянській, м. Черкаси.

Черкаські теплопостачальні підприємства продовжують рахувати борги споживачам без відповідних перерахунків, тим самим обраховуються всі категорії споживачів, що заборонено Законами України. Такі дії надавачів послуг носять ознаки злочину , передбаченого Кримінальним кодексом України – «ШАХРАЙСТВО»,

   Ми - споживачі – не зобов’язані виконувати незаконні вимоги надавачів послуг: сплачувати за послугу без перерахунків по факту.

   Тому борг КП «Черкаситеплокомуненерго», який виставляється споживачам - незрозумілого (непідтвердженого) обсягу та суми споживання теплоенергії на опалення,  вважається по законодавству агресивною , нечесною підприємницькою діяльністю.

Тим самим надавач послуг порушує ст.19 ЗАКОНУ УКРАЇНИ «Про захист прав споживачів», яка забороняє нечесну підприємницьку практику.
  У випадку невиконання наших вимог, ми маємо намір звернутись до
правоохоронних органів ПРО ПРИТЯГНЕННЯ Вас до відповідальності за бездіяльність та вдатися до акцій масової непокори в конституційний спосіб.

 

Підписи:
 

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 786 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]