Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

ЗАЯВА ПРО ЗЛОЧИН. Ігор Запрудський
[ Викачати з сервера (58.5 Kb) ] 29.12.2010, 02:56

Прокуратуру м. Луганська

 (у порядку нагляду за виконання законів

органами дізнання і досудового слідства

 відповідно до ст.227 КПК України)

____________________________________________

 

               

                                                                Запрудського Ігоря Сьомовича

                                                                 який мешкає за адресою:

                                                                 вул. Совхозна, 172 , м. Луганська ,9100

 

ЗАЯВА     ПРО     ЗЛОЧИН

(в порядку глави 8 КПК України)

скоєний проти мене, громадянина України,  Запрудського Ігоря Сьомовича, що носить ознаки складу злочину, передбаченого ст. 365 КК України ( перевищення повноважень ) ,  ст.370 КК України (  провокація хабара ) , ст. 206 КК України  ( незаконне перешкоджання законній підприємницькій діяльності, ст. 396 (приховування злочину )  посадовими особами органів державної влади м. Луганська.

Я працюю приватним підприємцем та здійснюю законну підприємницьку діяльність за адресою вул. Радянська, 20 б,  м. Луганська у магазині «Світло Луганщини».

25 жовтня  2010 р.   в нежитлове приміщення, розташоване за адресою вул. Радянська, 20 б  м. Луганська, яке  я  використовую для здійснення законної підприємницької діяльності,  було здійснено   проникнення  без  направлення та повідомлення на перевірку,  рішення  про це суду  представниками  державного органу   службовою особою  державного пожежного нагляду України - старшим інспектором Артемівської пожежної частини - Бичковою Юлією Сергіївною та капітаном Сьомкіним Максимом Сергійовичем .

Про що мною до прокуратури  Артемівського району  м. Луганська  25.10.2010 р. було написано заяву про злочин, скоєний  цими службовими особами.

10.12.2010 р. мною отримано відповідь №4609 від 18.11.2010 р. прокурора  Артемівського району м. Луганська Бесіди С.В. про те, що ним дійсно встановлено, що робітниками СДПЧ-3 ЛМУ ГУ МНС України в Луганській області  проводилась перевірка іншого підприємства ТОВ «Новое время», але у перевищення повноважень встановлених перевіряти тільки того субєкта господарювання, який вказаний  у повідомленні та направленні, у нашому випадку, ТОВ «Новое время». Перевірили іншого суб’єкта господарювання – Запрудського Ігоря Сьомовича, чим втручались у діяльність іншого суб’єкта, ніж написано у  документах, підтверджуючих повноваження в порушення  абз. 3 п.3 ст.7 та 8 ЗУ «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності». Але в порушення своїх повноважень, встановивши ознаки складу злочину, не було порушено кримінальної справи і фактично її приховано  посадовою  особою прокуратури Артемівського району -  прокурором   Бесідою С.В.

Таким чином, проти мене скоєно злочин, що носить ознаки складу злочину,  передбаченого 365 КК України ( перевищення повноважень ) ,  ст. 370 КК України (  провокація хабара ) , ст. 206 КК України  (незаконне перешкоджання законній підприємницькій діяльності) старшим інспектором  Артемівської пожежної частини - Бичковою Юлією Сергіївною та  капітаном Сьомкіним Максимом Сергійовичем Артемівської пожежної частини м. Луганська та за ст. 396 ( приховування злочину ) - прокурором  Артемівського району м. Луганська   Бесідою С.В. 

З заявою про злочин, скоєний проти мене старшим інспектором  Артемівської пожежної частини Бичковою Юлією Сергіївною та капітаном Сьомкіним Максимом Сергійовичем Артемівської пожежної частиною м. Луганська  прокурором  Артемівського району м. Луганська   Бесідою С.В., я звернувся до прокуратури міста  Луганська  8 грудня 2010 р. вхід.  № 512.

Після чого проти мене продовжились  протиправні дії прокуратури Артемівського району м. Луганська, які 20.12.2010 р. за №4507 вих.10, виданого прокурором Артемівського району Бесідою С.В.,  надали вимогу про проведення перевірки моєї підприємницької діяльності, яка складена у перевищення повноважень встановлених ст.8 та 20 ЗУ «Про прокуратуру», де передбачено право п.2 ст.20 лише «2) вимагати для перевірки рішення, розпорядження, інструкції, накази та інші акти і документи, одержувати інформацію про стан законності і заходи щодо її забезпечення». Крім того, прокуратура відповідно до ЗУ «Про державний нагляд контроль у господарській діяльності» не є контролюючим органом і, таким чином, не було у  наявності законодавством встановлених підстав звертатися з вимогою провести перевірку моєї підприємницької діяльності  державним метрологічним  наглядом.  На виконання незаконної вимоги  прокурора  головним  державним інспектором Луганської області з державного нагляду  за якістю продукції, додержання стандартів, норм і правил Шаховим В.М. Державного підприємства  «Луганський  регіональний науково - виробничий центр  стандартизації, метрології та сертифікації»  було видано  направлення на проведення позапланової перевірки  №558 від 21.12.2010 р.  з завданням №143/31 від 22.12.2010р.  про проведення державного метрологічного нагляду ПП Запрудського І.С.

Такі дії Шахова В.М., здійснені в перевищення повноважень та носять ознаки складу злочину, встановленого ст. 365 КК України ( перевищення повноважень ) ,  ст.370 КК України (  провокація хабара ) , ст. 206 КК України  ( незаконне перешкоджання законній підприємницькій діяльності) та порушують  мораторій на проведення позапланових перевірок Постановою КМ України  від 21.05.2009 р. N 502 «Про тимчасові обмеження щодо здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності на період до 31 грудня 2010 року», яким встановлено, що органам і посадовим особам, уповноваженим законами здійснювати державний нагляд (контроль) у сфері господарської діяльності:

1) до 31 грудня 2010 р.:

- тимчасово припинити проведення планових перевірок суб'єктів господарювання, крім перевірок суб'єктів господарювання, що відповідно до затверджених Кабінетом Міністрів України критеріїв оцінки ступеня ризику від провадження господарської діяльності віднесені до суб'єктів господарювання з високим ступенем ризику».

Моя діяльність віднесена до суб’єктів господарювання з незначним  ступенем ризику  п.7 Постанови КМУ  від 27 грудня 2008 р. N 1164 «Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності, пов'язаної з виробництвом, випуском і реалізацією продукції (виконанням робіт, наданням послуг)», якою визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю)  .

Протиправні дії проти мене продовжувались і надалі: так  23.12.2010 р. на підставі незаконного направлення  №940 від 23.12.2010р. ( далі Направлення №940 ) ДПІ у  Артемівському районі  м. Луганська,  підписаного  першим заступником  начальника Н.В. Святохою, було проведено контроль моєї підприємницької діяльності  за своєчасністю, достовірністю, повнотою нарахування та сплати податків та зборів (обов'язкових платежів)  до бюджетів та державних цільових фондів, як вказано у Направленні №940.

Відповідно до  п. 3.2  Наказу  від 27 травня 2008 року N 355  ДПА України «Про затвердження методичних рекомендацій щодо порядку взаємодії між підрозділами органів державної податкової служби України при організації та проведенні перевірок платників податків»

«3.2. Перевірки щодо контролю за здійсненням суб'єктами господарювання розрахункових та касових операцій, наявністю свідоцтв про державну реєстрацію, патентів і ліцензій проводяться групою у складі не менше двох посадових осіб органів ДПС за наявності у них службових посвідчень та направлення на перевірку (примірна форма направлення наведена в додатку 8 до Методичних рекомендацій). Направлення виписується окремо на перевірку кожного суб'єкта господарювання у 2-х примірниках (один з яких оформлюється на бланку органу ДПС), що скріплюються гербовою печаткою і підписуються керівником органу ДПС».

Форма Додатку 8  до Методичних рекомендацій щодо порядку взаємодії між підрозділами органів державної податкової служби України при організації та проведенні перевірок платників податків  передбачає вибірку  із законодавства України: надано  повноваження державній податковій інспекції, з яких проводиться   такий  контроль  та вказано, що такий контроль проводиться: «з питань дотримання вимог законів України від 6 липня 1995 року N 265/95-ВР "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" ( який мене не стосується як платника єдиного податку,  так як мені надано право не застосовувати РРО ) від 23 березня 1996 року N 98/96-ВР "Про патентування деяких видів підприємницької діяльності"  (  який мене також не стосується, бо я не маю ніяких патентів  ), від 19 грудня 1995 року N 481/95-ВР "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів", (тютюном та алкоголем не торгую, бо маю свідоцтво про сплату єдиного податку з роздрібної торгівлі   промисловими товарами ), постанови Правління Національного банку України від 15 грудня 2004 року N 637 "Про затвердження Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні" (мене також не стосується так ,як я взагалі не маю розрахункового рахунку у жодному банку України і тому під дію  постанов Національного банку України моя діяльність взагалі не підпадає ).

Складаючи Направлення №940, перший  заступник  начальника  Святоха Н.В.    ДПІ у  Артемівському районі  м. Луганська  вважаю навмисно  прибрав питання, з яких мали би повноваження проводити контроль  представники ДПІ у Артемівському районі м. Луганська, бо з жодного з цих питань неможливо  перевірити  платника єдиного податку, який не має розрахункового рахунку, яким я і є.

Тому перший  заступник  начальника  Святоха Н.В.    ДПІ у  Артемівському районі м. Луганська  такими діями перевищив свої повноваження та склав направлення по відношенню до мене платника єдиного податку, ПП Запрудського І.С., відповідно до додатку №8 Методичних рекомендацій щодо порядку взаємодії між підрозділами органів державної податкової служби України при організації та проведенні перевірок платників податків, яким  не передбачено контроль з  таких питань  платника єдиного податку .

Таким чином, по відношенню до мене продовжуються кримінальні  дії тепер вже першим  заступником  начальника  Святохою Н.В.   ДПІ у  Артемівському районі  м. Луганська,  що носять ознаки складу злочину, передбаченого 365 КК України ( перевищення повноважень ) ,  ст.370 КК України (  провокація хабара ) , ст. 206 КК України  ( незаконне перешкоджання законній підприємницькій діяльності).

Під час проведення контролю моєї підприємницької діяльності  на підставі Направлення №940  в порушення заборони встановленої п.16 та 17  ст.11-1    ЗУ «Про державну податкову службу»  контроль проводився у присутності  представника  податкової  міліції СДПЗГВПМ м. Луганська - Орлова Дениса Сергійовича УЛГ 060994, який під №5 зробив запис у моєму журналі перевірок  СПД Запрудського І.С.  і написав у стовпчику те, що не передбачено жодним законодавчим актом  України  робітника податкової міліції, мету перевірки - «обстеження місцевості»!

Таким чином, 23.12.2010 р.  робітником  податкової  міліції СДПЗГВПМ   м. Луганська  Орловим Денисом Сергійович УЛГ 060994, проти мене скоєно злочин, що носить ознаки складу злочину, передбаченого 365 КК України ( перевищення повноважень ) ,  ст.370 КК України (  провокація хабара ) , ст. 206 КК України  ( незаконне перешкоджання законній підприємницькій діяльності).

Враховуючи викладене вище, з метою запобігання злочинним проявам в органах державної влади, а саме: прокуратури та  державної пожежної інспекції та забезпечення завдань кримінального судочинства, визначених статтею 2 КПК України, щоб кожний, хто вчинив злочин, був притягнутий до відповідальності і жоден невинний не був покараний, на підставі  ч.5 статті 55 Конституції України, ст. ст. 94, 95 КПК України звертаюсь з цією заявою про злочин, відповідно з якою

 

П Р О Ш У:

 

1. Виконати свій обов’язок, покладений на суд ч.1 статті 97 КПК України і прийняти від мене заяву про злочин, встановити особу прокуратури Артемівського району м. Луганська, яка склала лист від  20.12.2010 р.  за №4507 вих.10 про вимогу провести перевірку  ПП Запрудського І.С.

2. Прийнявши від мене цю заяву про злочин, виконати наступний обов’язок ст.4 та ч.2 ст.97 КПК України і порушити  кримінальну справу проти старшого інспектора Артемівської пожежної частини Бичкової Юлії Сергіївни та  капітана Сьомкіна Максима Сергійовича Артемівської пожежної частини м. Луганська та  головного  державного інспектора Луганської області з державного нагляду  за якістю продукції, додержання стандартів, норм і правил Шахова В.М. ,  першого   заступника  начальника  Святохи Н.В.  ДПІ у  Артемівському районі  м. Луганська,  працівника податкової  міліції СДПЗГВПМ   м. Луганська Орлова Дениса Сергійовича, що носить ознаки складу злочину, передбаченого 365 КК України ( перевищення повноважень ) ,  ст.370 КК України (  провокація хабара ) , ст. 206 КК України  ( незаконне перешкоджання законній підприємницькій діяльності) та проти  прокурора  Артемівського району м. Луганська   Бесіди С.В.  за ст. 396 ( приховування злочину ) ,365 КК України ( перевищення повноважень),  ст.370 КК України (  провокація хабара ) , ст. 206 КК України  ( незаконне перешкоджання законній підприємницькій діяльності);

  3. Визнати мене потерпілим від злочину, скоєного старшим інспектором  Артемівської пожежної частини Бичковою Юлією Сергіївною та  капітаном Сьомкіним Максимом Сергійовичем Артемівської пожежної частини м. Луганська та  головним  державним інспектором Луганської області з державного нагляду  за якістю продукції, додержання стандартів, норм і правил Шаховим В.М., яким складено лист від  20.12.2010 р.  за №4507 вих. 10 про вимогу провести перевірку ПП Запрудського І.С. , першим   заступником  начальника  Святохою Н.В.    ДПІ у  Артемівському районі  м. Луганська , працівником податкової  міліції СДПЗГВПМ   м. Луганська Орловим Денисом Сергійовичем, що носить ознаки складу злочину, передбаченого 365 КК України ( перевищення повноважень ) ,  ст.370 КК України (  провокація хабара ) , ст. 206 КК України  ( незаконне перешкоджання законній підприємницькій діяльності) та  від  злочину скоєного     за ст. 396 ( приховування злочину ) 365 КК України ( перевищення повноважень ) ,  ст.370 КК України (  провокація хабара ) , ст. 206 КК України  ( незаконне перешкоджання законній підприємницькій діяльності);

   4. Про рішення та вжиті на відновлення законності заходи  інформувати нас письмово у встановлений законом строк.

Розгляд  цієї заяви про злочин  в інший спосіб, ніж передбачений ст.97 КПК України, а так само і тяганину з її розглядом,  буду  вважати свідомим і умисним приховуванням злочину.

Якщо після подання мною цієї заяви про злочин  я буду  знайдений  мертвим  чи буду скаліченим, або постраждають члени моєї   родин, то в цьому прошу звинуватити пом. прок. Івашко Сергія Олександровича  та  пом. прокурора  Прозорова  Дмитра Миколайовича прокуратури Артемівського району м. Луганська та старшого інспектора  Артемівської пожежної частини Бичкову Юлію Сергіївну,  капітана Сьомкіна Максима Сергійовича Артемівської пожежної частини м. Луганська ,  головного  державного інспектора Луганської області з державного нагляду  за якістю продукції, додержання стандартів, норм і правил Шахова В.М. , першого   заступника  начальника  ДПІ у  Артемівському районі  м. Луганська Святоху Н.В. , працівника податкової  міліції СДПЗГВПМ м. Луганська Орлова Дениса Сергійовича та прокурора   Артемівського району м. Луганська   Бесіду С.В.

 

28  грудня .2010р .                               І.С. Запрудський

 

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 1579 | Завантажень: 98 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]