Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Заява КР Асамблеї про фільм-звинувачення Варнакової Олени.
20.05.2011, 21:12

Заява Координаційної Ради Асамблеї громадських організацій малого і середнього бізнесу України

щодо провокативних дій проти її члена Олени Варнакової

Адміністрація Президента України

Голові Чернігівської облдержадміністрації

п. Хоменко В.М.

Чернігівська обласна державна телерадіокомпанія

 

Нещодавно змонтований та винесений на загальний огляд фільм – звинувачення проти нашої колеги – члена Координаційної Ради Асамблеї Олени Варнакової, з яким кожен бажаючий може ознайомитись за адресою   http://webtv.net.ua/6166/ , у нас,  членів Асамблеї,  викликав ряд закономірних запитань:

Ким персонально прийняте рішення про оплату виготовлення продукції такого типу, зокрема роботи кваліфікованих журналістів, демонстрації, як мінімум, на трьох телевізійних каналах?  Адже на це пішли гроші платників податків, і, в умовах наявності в Україні зарплат на рівні прожиткового мінімуму і нижче,  такі «інвестиції» є очевидним фактом нецільового використання державних коштів,  здійсненим державним чиновником.

Чому розмови, які проводить журналіст з обуреними представниками підприємців ринку, проводяться на фактично порожньому ринку? Адже основне правило журналістики – неупереджений підхід, намагання почути думки протилежних сторін або хоча не ховати ці думки від сторін-учасників. Тому ще раз повторимо запитання: хто з державних чиновників буде нести відповідальність за демонстрацію цієї низькопробної продукції на телевізійних каналах Чернігівської області?

Невже громадська організація «Фортеця» взяла участь у замовній провокації проти людини – керівника профспілки підприємців, що провела разом з цією організацією не одну спільну акцію із захисту інтересів підприємництва?  Чи афішована особа має таке ж саме відношення до роботодавців області, як і до громадської організації «Фортеця»? Наскільки нам відомо, зазначена особа є і членом «Фортеці», і членом громадського об’єднання  «Спільна справа», а остання нещодавно проводила «День гніву», зокрема проти уряду Азарова. Тому контингент, залучений в якості  мовців цього сюжету, викликає саркастичну посмішку.

Виходячи із зазначеного, вимагаємо негайного  припинення провокативних дій проти члена КР Асамблеї Олени Варнакової , притягнення до відповідальності конкретних державних чиновників, котрі дали розпорядження щодо виготовлення та поширення цієї продукції, надати на усіх задіяних телевізійних каналах ефірний час для Олени Варнакової та інших членів її профспілки з метою можливості висловлення своєї позиції щодо представленої  інформації у цьому пасквілі.

Попереджуємо, що юристами Асамблеї, починаючи з моменту оприлюднення цієї заяви, буде здійснюватися незалежний моніторинг відповідності дій представників державних, в тому числі, і правоохоронних, органів  вимогам чинного законодавства із вжиттям негайних заходів, адекватних виявленим порушенням

Координаційна рада Асамблеї  громадських організацій

малого і середнього бізнесу України

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 526 | Завантажень: 0 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]