Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Заява Координаційної ради Асамблеї малого і середнього бізнесу України щодо підтримки Незалежної професійної спілки Свердловська
06.05.2011, 22:00Адміністрація Президента України

Кабінет міністрів України

Луганська облдержадміністрація

Міська рада Луганська


29 листопада на підприємницькому Майдані Асамблея громадських організацій малого  та середнього бізнесу стала ініціатором акту єднання регіонів України, який підприємництво України, взявшись за руки, прийняло одноголосно. Дещо більше місяця минуло з дня закінчення Автомайдану – акції солідарності усіх сфер українського суспільства, усіх регіонів України, акції вияву нашої волі боротися за конституційні права кожного громадянина, захищати кожну найменшу ланку нашої єдності Львів – Київ –Луганськ.  

Ми стали на гідний шлях, з якого не зійдемо ніколи.

Наші побратими – шахтарі Незалежної професійної спілки міста Свердловська, так само як і підприємці наших організацій, борються за свої  конституційні права. Їм важко протистояти тим, хто державні шахти перетворив на засіб особистого збагачення. Порушення законодавства та Конституції зі сторони  чиновництва та директорату державних підприємств стали для них буденною важкою ношею.

Залякування, відверта брехня, переслідування, позбавлення гарантованої законом заробітної плати, формування атмосфери нетерпимості – лише деякі незмінні щоденні супутники усіх членів незалежної профспілки гірників. Такі дії мали своїм наслідком оголошення безстрокової акції протесту, що розпочнеться 5 травня.


Ми висловлюємо свою повну підтримку протесту шахтарів Свердловська.

Це буде зроблено і на наших регіональних віче 12 травня, де підтримка шахтарям прозвучить як одне з найперших завдань наших акцій.


Ми підтримуємо вимоги шахтарів Свердловська щодо

  • підвищення прожиткового мінімуму до рівня, що забезпечує нормальне функціонування людини,

  • виконання усіх положень Закону України «Про престижність шахтарської праці»,

  • негайної виплати заборгованості із зарплати за минулі роки,

  • включення профспілки гірників до діючого колективного договору на ДП «Свердловантрацит» або укладення з нею окремого колективного договору,

  • призупинення процесу передачі ДП «Свердловантрацит» у концесію до обговорення цих питань з громадськістю міста та за участі незалежних експертів та профкому НПГС,

  • припинення переслідування членів НПГС та перешкоджання законній діяльності профспілки зі сторони ДП «Свердловантрацит», Свердловського теркому ППВП, міського голови Свердловська Шмальца А.І.


Ми висловлюємо своє обурення порушенням прав та зневагою над людською гідністю наших побратимів.

Ми вимагаємо у державних структур негайного реагування на факти порушення прав шахтарів Свердловська.

Ми оголошуємо, що беремо під свій контроль ситуацію на ДП «Свердловантрацит» та надаватимемо необхідну підтримку шахтарям, що мають намір оголосити голодування, та їхнім сім’ям.


Ми закликаємо підприємницькі організації України до солідарності з шахтарськими колективами України. Тільки разом ми доб’ємося торжества закону та Конституції  в Україні.


Поверни Україну громадянам!

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 648 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]