Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Заява Координаційної ради Асамблеї громадських організацій малого та середнього бізнесу України з приводу тиску міліції на інтернет-виданн
02.07.2011, 11:15

Заява Координаційної ради

Асамблеї громадських організацій малого та середнього бізнесу України

з приводу тиску міліції на інтернет-видання «ОстроВ»


 

                В інтернеті останніми днями широко обговорюється інформація, опублікована на сайті «ОстроВ» (www.ostro.org),  про спроби донецької міліції отримати несанкціонований судом доступ до серверів цього інтернет-видання.

            При цьому провайдер на запит "ОстроВ"у підтвердив отримання відповідного листа від ГУМВС України в Донецькій області.

            Аналогічний запит видання до керівництва обласної міліції ось уже протягом двох тижнів залишається без відповіді.

            Ми розцінюємо дії донецьких правоохоронців, як втручання у професійну діяльність журналістів, спробу таємно контролювати незалежне ЗМІ і його інтернет - аудиторію, продовження вкрай небезпечної тенденції на згортання в Україні свободи слова і перетворення демократичної країни в поліцейську державу.

Інтернет-видання «ОстроВ» - одне з небагатьох ЗМІ в Донбасі, яке протягом багатьох років відстоює принципи демократії та свободи слова. Завдячуючи таким видянням як ОстроВ,   у нашій країні і зокрема на Донеччині залишаються непоборними з боєм здобуті острівки громадянського суспільства.

            Існування і підтримка подібних об'єктивних ЗМІ є необхідними умовами для демократичного розвитку України, для здійснення контролю громадян над державними органами.
           
Ні в кого не повинно бути жодних сумнівів, що в разі неприпинення тиску на незалежні засоби масової інформації, в даному випадку на інтернет-видання «ОстроВ», Асамблея громадських організацій малого та середнього бізнесу України надаватиме їм всебічну підтримку всіма законними засобами і формами, включаючи й акції прямої дії.

            Ні в кого не повинно бути ілюзій, що малі та середні підприємці мовчки спостерігатимуть беззаконня стосовно не тільки журналістів, а й інших категорій наших співвітчизників: власників квартир, пенсіонерів, селян, просто громадян.

            Бо всі ми живемо за Конституцією України і змусимо її виконувати тих у владних структурах, хто вважає, що закон – не для них.

 

 

02.07.11                                                                   Координаційна рада Асамблеї громадських                                                                                               організацій малого та середнього бізнесу                                                                                        України

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 636 | Завантажень: 0 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]