Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Заява Координаційної ради Асамблеї громадських організацій малого та середнього бізнесу України
20.01.2011, 02:33

Заява Координаційної ради Асамблеї громадських організацій

малого та середнього бізнесу України

 

 

 

            Координаційна рада Асамблеї громадських організацій малого та середнього бізнесу України відзначає, що органи влади, на жаль, не стали на шлях конструктивного діалогу з підприємцями. Натомість, у Києві і в регіонах продовжуються і посилюються немотивовані і масові перевірки, виклики на допити,  конфіскації власності та інші репресивні дії щодо учасників "Податкового Майдану". На наші численні звернення з боку органів державної влади відсутня будь-яка реакція. Нинішні керманичі схоже нас чують тільки тоді, коли бачать в нас силу. Ввівши в оману частину підприємців обіцянками та імітацією вето на Податковий кодекс,  можновладці вирішили, що нас можна тепер поодинці знищувати та залякувати. Останні події, що відбулися 18 січня  в Луганську, які стосуються безпосередньо активістів та лідерів Луганщини,  зокрема стосовно заступника голови профспілки таксистів Радченко Ірини, голови профспілки ринків Запрудського Ігоря, голови ГО "Правовий Простір" м. Сєверодонецька Білоцерківської Рими  нас не можуть залишити байдужими. Аналогічні події відбуваються і в інших регіонах.

           

Координаційна рада асамблеї громадських організацій малого та середнього бізнесу  вирішила

 

  1. Звернутися до підприємців України із закликом розпочати нову хвилю акцій громадської непокори.
  2. Створити комісію з регіональних представників, запросити журналістів та виїхати на місце події для фіксування фактів протиправних дій та репресій проти активістів майдану. 
  3. Відновити безстрокову акцію протесту підприємців України з 1 лютого; рекомендувати організаціям – членам Асамблеї подати заявки у відповідні органи влади; провести масові акції в обласних центрах з вимогою припинити репресії; відмінити Податковий кодекс, що наносить шкоду економіці України, сприяє  збільшенню корупції та вседозволеності чиновників.
  4. Провести переговори з іншими реальними учасниками Майдану-2 та створити єдиний легітимний орган координації масових акцій протесту  в Україні.
  5. Підготувати та винести на розгляд Асамблеї проект плану протидії свавіллю органів влади по відношенню  до громадян України.

 

 

            Київ                                                                                                 19 січня 2011 року

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 1090 | Завантажень: 0 | Коментарі: 2 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1 Юрий Сегедин  
1
Пропоную один з найдієвіших шляхів підвищення впливу на владу - заснування за казацьким звичаєм Всеукраїнського Віче Родів Підприємців та Власників Бізнесу.
Для цього зібратися пропоную усіх підприємців разом з їхніми працівниками та родинами - за мiсцем роботи чи помешкання груп підприємців відповідних куреней - на чотириденну сесію , залишивши з вівторка по птн. включно свої робочі проекти та роботу, після попередження клієнтів у понеділок про екстрену перерву у роботі підприємця та його працівників з вівторка по пятницю включно.
Уявіть собі - що станеться з підприємствами та акціями тих, хто зараз дивиться на народ як на дурне мезмовне бидло.
Що скаже шановне підприємницьке братство?

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]