Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Заява Координаційної ради Асамблеї громадських організацій малого і середнього бізнесу України з приводу ситуації на київських ринках
07.06.2011, 23:29

Заява

Координаційної ради Асамблеї громадських організацій

малого і середнього бізнесу України

з приводу ситуації на київських ринках

 

Останні погроми на ринках "Лісовому", "Виноградарі" та інших київських ринках, в результаті яких знищено сотні торгових точок, показали наступне:

1.Олігархи розпочали відкриту війну проти малого та середнього бізнесу, метою якої є його цілковита ліквідація і заганяння підприємців у найми до мільярдерів, а киян - у наддорогі гіпермаркети.

2. Владні структури відкрито потурають олігархам, про що свідчать дії міліції, судів, та качків від молодіжної бригади правлячої партії.

3. Ілюзорними виявилися надії деяких ринковиків на те, що хабарі за "кришування" убезпечать їх від посягання на їх бізнес, власність і засоби існування. Саме ця причина була основною у відносно невисокій підтримці такими ринками минулорічних та цьогорічних всеукраїнських акцій протесту.

З огляду на це Координаційна рада Асамблеї громадських організацій малого та середнього бізнесу України – закликає:

а) підприємців та працівників ринків – негайно створювати там, де їх ще немає, незалежні від влади об'єднання  за принципом "десяток" і "сотень", бути готовими до відсічі і негайно відгукуватися у разі нових безчинств "влади" на будь-якому з київських ринків,

б) киян – зрозуміти, що монополізація торгівлі однозначно призведе до подальшого зросту цін і, таким чином, захист всіма можливими способами ринків – це захист не тільки робочих місць ринковиків, а й своєї кишені,

в) владні структури – не плекати ілюзорних надій, що Асамблея, її організації та партнери не реагуватимуть адекватно в разі, якщо "владні структури" й далі виступатимуть у ролі ланцюгового пса олігархів,

г) підприємців – боротися за те, щоб у нашій державі можна було нормально працювати і жити виключно в рамках законодавства.

 

Ще раз підкреслюємо: всім нам оголошено війну. Це відбулось не сьогодні. Нам можуть іти на часткові поступки, як це має місце з анонсованим урядовим законопроектом про спрощену систему,  можуть організовувати всеможливі сценічні постановки про те, що «малому бізнесу слід дати можливість обрости жирком», але ганебна суть дій сучасних українських владних структур – створення безликого громадянина та безправного «ручного в управлінні» підприємця, яких можна б було швидко ставити на місце шантажем, залишається незмінною.

Не ми розпочали цю війну. 

Але обов'язково її виграємо, якщо організуємося і будемо діяти як єдиний цілісний потужний організм, озброєний спільними цінностями та демократичними інструментами.

Що робити і як організуватися – тут: http://asambleya.org/uk, http://pidpr.com/

 

Координаційна рада Асамблеї громадських організацій

малого і середнього бізнесу України

 

м.Запоріжжя                                                                                              7 червня 2011р.

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 605 | Завантажень: 0 | Коментарі: 2 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
1 Вікторія, Татарбунари  
0
Одеська область, Татарбунарський район, курортне селище Расєйка. Тут намагалися знести контейнери дрібних підприємців, які протягом 2-3 місяців забезпечують необхідними товарами приїжджих туристів, заробляють копійки, щоб придбати тону-дві вугілля по ціні 1 тис. грн за тону, бо в нашому районі немає жодного сантиметру газопроводу. Після втручання газети "РАЙЦЕНТР" та депутатських звернень до голови РДА і голови райради ці тимчасові робочі місця на цей літній сезон вдалося зберегти.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]