Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Заява координаційної ради Асамблеї громадських організацій малого і середнього бізнесу України щодо порушень прав людини у дружній Білорус
[ Викачати з сервера (25.5 Kb) ] 23.12.2010, 00:05

 

Заява координаційної ради

Асамблеї громадських організацій малого і середнього бізнесу України

щодо порушень прав людини у дружній Білорусі

 

 

Цього року народ України вкотре був змушений реалізувати своє конституційне право на мирні зібрання. Асоціації бізнесу та профспілки вийшли на вулиці міст країни, щоб зберегти мінімальні можливості для забезпечення своїх сімей, мільйонів найманих працівників хоча б якимись засобами для існування, заявити про свою позицію щодо неадекватних урядовців та депутатів, що ведуть країну в прірву бідності та тоталітаризму.

 

Частково ми досягнули своїх вимог, частково з використанням різноманітних технологій стримування наш спротив вдалося пригасити. Але ми утвердилися у своєму праві та необхідності захисту конституційних свобод усіма доступними законними методами, переконалися у їх ефективності.

 

Саме вітчизняне підприємництво сьогодні в Україні залишається найбільш реальним гарантом дотримання законів та Конституції України і тому ми вважаємо своїм обов’язком нагадати державним структурам, що грубе порушення прав людини вимагає адекватного реагування демократичних держав.

 

Поруч з нами живе ще один народ, який не може бути чужим для кожного українця, народ, разом з яким ми виграли війну, маємо спільну тоталітарну спадщину. Нам не може бути байдуже, що громадяни Білорусі своє конституційне право вибору, право мирного зібрання сьогодні утверджують під кийком омоновця чи залізним прутом «людини в штатському». Нам не може бути байдуже, що більше 600 учасників мирного зібрання опинилося за гратами.

 

Українська влада зреагувала на зазначені події, висловивши стурбованість, обережно зауваживши щось про сутички між сторонами та «непропорційне застосування сили».

 

Координаційна рада  Асамблеї громадських організацій малого і середнього бізнесу заявляє про неприпустимість використання силових методів у боротьбі з власним народом.

 

Ми висловлюємо свою солідарність з білоруськими побратимами  у боротьбі за конституційні права.

 

За нашу і Вашу свободу!

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 751 | Завантажень: 61 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]