Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Заява Асамблеї громадських організацій малого і середнього бізнесу України
02.09.2011, 02:45

Вих № 30/8  від 30 серпня 2011року

 

Заява Асамблеї громадських організацій малого і середнього бізнесу України

 

Адміністрація Президента України

Генеральному прокурору України

п. Пшонці В.П.

Голові Черкаської облдержадміністрації

п. Тулубу С. Б.

 

Брутальне ставлення контролюючих органів та чиновництва до активістів громадських організацій набирає обертів в Україні.

Ми неодноразово зверталися до генеральної прокуратури, адміністрації Президента України, міжнародних організацій з інформацією про злочини проти Геннадія Фіміна, Рими Білоцерківської, Ігора Запрудського, Інни Левченко та інших осіб. Сьогодні цей список поповнився іменем Олександра Томасевича.

Як показують події в Умані,  працівникам міліції сьогодні безкарно можна фактично викрасти людину, її сім’ю силоміць виштовхати з автомобіля та відібрати транспортний засіб, не маючи на це жодних законних підстав.

Представниками міліції не було пред’явлено жодного посвідчення особи, не було складено протоколу.

Відповідно Олександром Томасевичем було подано заяву до прокуратури про незаконне позбавлення його волі та незаконне заволодіння його майном.

Якщо припустити, що підставою таких дій було алкогольне сп’яніння водія, що не відповідає істині, оскільки за кермом була інша особа, то чому працівниками медичної установи йому було відмовлено у праві на незалежне обслідування?!

Ми висловлюємо свій категоричний протест проти розкручування маховика репресій щодо активістів Асамблеї громадських організацій малого і середнього бізнесу України.

 

Вимагаємо провести службове розслідування та покарати винних у зазначених незаконних діях, здійснити необхідні кроки щодо недопущення у майбутньому настільки брутального порушення загальнолюдських моральних норм, законодавства, Конституції України, службових обов’язків посадових осіб правоохоронних органів.

 

 

 

Голова Координаційної Ради Асамблеї ГО МСБУ _________________Лідія Кривенко

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 696 | Завантажень: 0 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]