Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

ВСІ НА РЕВОЛЮЦІЮ. Зіновій Андрухів
22.07.2011, 00:00

Увага, у Львові утворена РЕВОЛЮЦІЙНА РАДА і призначена перша проба сил - дата правової революції на 24 серпня для порятунку України.  Мітинги – кожну неділю. Підстави для революції:  злочини судової влади і прокуратури у Львові - перетворення правоохоронних органів у злочинну організацію, економічний геноцид Народу урядом, правовий геноцид Народу Верховною Радою, підлий обман Народу в процесі приватизації, прийняття шахрайського закону про вибори та інших законв в інтересах злодіїв. Наша зброя – мирний протест.Державу будують розумними законами правники, або руйнуютьшляхом законодавчого шарлатанства псевдо - юристи (депутати ВР).

Проект конституційного закону ПРО ВЛАДУ НАРОДУ, стратегічна (мета) і тактична програми (план дій) правової революції,  причини тотальної злочинності влади, звернення до людей та концепція НАРОДНОЇ КОНСТИТУЦІЇ вже написано і робота над цим продовжується. Прошу приєднуватися і повідомляти всіх. Зараз потрібно прорвати інформаційну блокаду. Детальніше про все наwww.vlada-narody.coм

Не «жиди і москалі», а українські зрадники юстиції в суддівських мантіях і прокурорських мундирах, псевдо – законодавці Верховної Ради знищують Народ України, заставляють людей покидати рідну землю і ненавидіти  владу.  

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 705 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]