Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Володимир Щербина. Чому Україні ніяк не вдається виборсатися з проблем економіки
19.03.2011, 22:11

Чому  Україні ніяк не вдається виборсатися з проблем економіки.

Тут http://pidpr.com/load/0-0-0-467-20 розрахунок формування величини сукупного пенсійного активу для 10 мільйонів працюючих (з урахуванням тенденції до старіння нації) при використанні анюїтетного платежу для кожного працівника в розмірі 200 грн місячно.
Розрахунок показує, що за 10 років на цих умовах сформується сукупний актив у еквіваленті 116.5 мільярда доларів США (Хай МВФ відпочиває !..).
Я у своїх коментарях до теми пенсійної реформи часто посилаюсь на http://pidpr.com/load/0-0-0-467-20

Над цією темою я міркую вже практично 25 років і на сьогоднішній день вже знайшов ДЛЯ СЕБЕ відповідь на найголовніше з питань: чому  Україні ніяк не вдається виборсатися з проблем економіки. Тимчасові періоди нібито стабілізації насправді не були стабілізацією, а відтермінуванням справжніх проблем на пізніші періоди. І тепер ці проблеми з новою силою обвалюються на нас. А їх корінь полягає у двох речах: надмір податків та різних соціальних внесків, які навмисне (свідомо чи не свідомо) прив"язані до зарплати, і 2) наявність солідарного принципу фінансування та використання соціальних фондів, що створює "общак", до якого залучається еквівалент легальної праці розміром 1/3 від її величини. Крім того в економіці "функціонує" (точніше "висить") величезний тягар квазізобов"язань: якщо людина не скористалася тими "державними нагромадженнями", то їй, нібито, і не потрібно..., а родина втрачає свій природний (і практично, єдиний) капітальний ресурс - капіталізовані пенсійні (та інші "соціальні") нагромадження. До того ж, ці кошти оподатковуються податком на додані вартість і квазізобов"язання приростають ще більше... Цим підтримується практично люмпенський стан родин. Я це назвав комунізацією праці. Якщо цього не подолати, незалежна Україна, як така, буде знищена. Викладений вище принцип є результатом насильницької підміни притаманного українцям родинного соціально-економічного устрою непритаманним їм общинним і ця підміна постійно підтримується в часі. Справжні економічні реформ в Україні  повинні це подолати, але на них жодна влада СВІДОМО не йде...

До речі, до такого ж висновку прийшов і доктор економічних наук Олександр Кендюхов (Всеукраїнська спілка вчених-економістів, м. Донецьк), який презентував у ВР свою концепцію пенсійної реформи. Та концепція мало чим і лише в деталях відрізняється від мого бачення. 

На жаль, поки що такі роботи напрацьовуються більшою мірою "в Інтернет", ніж на депутатський корпус, чи уряд...


Володимир Щербина.
м. Львів

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 619 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]