Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Володимир Пилипчук. Лист до Президента України!
[ Викачати з сервера (227.5 Kb) ] 04.06.2011, 20:47
Володимир Пилипчук. Лист до Президента України!
Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 1074 | Завантажень: 202 | Коментарі: 5 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 5
5 Serg  
0
Тому, для нас - то є життя, а для них - то є лялькова вистава для нас.

4 Serg  
0
Віталій Лаврик (…11:39)
Є дуже добрий закон, під назвою - Конституція. Це саме "той Закон, який потрібний нам, а не олігархату", як Ви пишете. І він вже є, і давно діє, що не заважає їм робити все що завгодно. Писати такі закони, що суперечать як конституції, усім їх клятвам, так і здоровому глузду.

А отже, є щось таке, що дії всупереч усім законам і нашому розумінню. Тому все що ми бачимо, що дозволено нам бачити, я назвав ляльковим театром, що діє як бутафорія для верхів і як гніт для низів, по кожному прошарку владної вертикалі. А наша боротьба при цьому виглядає як боротьба проти ляльок/бутафорії/уявних “вітряних млинів”. Бо вниз закон діє як закон, а вгору як бутафорія, що й дозволяє їм діяти всупереч будь-яким законам.

Але ще раз повторюсь, я не проти боротьби проти гнітючих законів. І особисто я, найкращим для цього засобом вважаю припинення писання будь-яких законів з боку влади. Що по результату крім погіршання нікуди більше не ведуть. Бо чим більша купа все більш заплутаних протиріччями законів, тим просторіше почуває себе те що дії в супереч усім законам і нашому розумінню.

Чому це все так, я виклав більш детально ось у цій статті - http://graalt.com/forum/viewtopic.php?f=110&t=204 - що діє всупереч законам, і як воно виглядає. З чим треба боротись паралельно. З чим по суті то й простіше боротись, бо то все безпосередньо утримується нашими руками.

3 Віталій Лаврик  
0
Serg (06.06.2011 14:35)
Все они куклы в руках тех-же олигархов. И это весь "кукольный спектакль" закреплен множеством законов, в котором мы все участвуем того не подозревая, на полном серьезе. Потому, вся наша борьба с “куклами”, есть не иначе как - борьба с “ветряными мельницами”. Я не против борьбы, поймите меня правильно, я просто высказал видение обстоятельств со своей точки зрения. Может, просто стоит изменить вектор.

Шановний, це не "кукольный спектакль" , це наше життя. Ви дуже помиляєтесь відносно того, що ми звичайні громадяни не підозрюєм наскільки закони, що лобіюються псами від олігархів, "на полном серьезе" гноблять та знищують нас, наші сімї. Відкриймо врешті наші очі на те, що саме через зраду В. Ющенко і його "команди" , всіляких яценюків, кириленків, наливайченків, гриценків, костенків прийшов до влади мафіозний донецький олігархат країножерського забарвлення. Саме ця зрада позбавила народ України через ВР вирішувати найбільш болючі питання виживання.
Як владі хочеться, щоб ми, прості громадяни, засвоїли те, що у ВР всі одинакові, що боротьба з владою-це борьба с “ветряными мельницами”, а тому розвиртайте вектор і ідіть до неї у кабалу. Ось що Ви пропонуєте.
Не дивлячись на зраду, у ВР ще залишились патріоти, які ведуть нерівну і далеко не безопасну для їх життя боротьбу з олігархатом та цією владою і наша задача допомогти їм, своїми діями змусити ВР приймати ті Закони, які потрібні нам, а не олігархату.

2 Serg  
0
* Сколько было потрачено денег на выборы своих во власть, данными олигархами?
* Отдавать нужно в несколько крат больше - все логично и последовательно, ничего личного - чисто бизнес.

Это есть ЛоХоКратия мирового образца по нашенски. Просто у нас ресурсная база жиже, потому так заметно, а в принципе это мировая практика, и мы к этому все стремимся. Потому имеем то, к чему стремились. Сами виноваты.

Такова система мировой демократии, когда от перемены кукл результат существенно не меняется. А куклы, сами понимаете - ничего не решают, потому данное обращение не по адресу, ни в отношении властей, ни в отношении оппозиции. Поскольку все они шли во власть по одним и тем же правилам.

Все они куклы в руках тех-же олигархов. И это весь "кукольный спектакль" закреплен множеством законов, в котором мы все участвуем того не подозревая, на полном серьезе. Потому, вся наша борьба с “куклами”, есть не иначе как - борьба с “ветряными мельницами”.

Я не против борьбы, поймите меня правильно, я просто высказал видение обстоятельств со своей точки зрения. Может, просто стоит изменить вектор.

1 Віталій Лаврик  
0
Що підписано, те підписано. Іншого бути не могло. Адже це Президент не України, а олігархів. Представник олігархії, а вірніше парламентський пес від олігархії ( автор закону), який бігає по телестудіям і доказує який це "хороший" закон для народу подав цей закон у ВР, вона його прийняла і Президент його підписав. Все логічно. Напевне опозіції потрібно боротись з цими псами тими методами, які описані паном Пилипчуком. Але, окрім цьго, в першу чергу, необхідно підготовити і напрвити у ВР збалансований Закон щодо списання боргів з громадян, які дійсно, в силу об'єктивних, а може і деяких суб'єктивних причин мають заборгованість по комунальним платежам. Змусити ВР прийняти цей Закон, а Пезидента його підписати. Думаю, громадяни , при небажані ВР прийняти цей Закон, своїми діями підтримають опозицію і змусять ВР та Президента виконати їх волю.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]