Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

ВОЛОДИМИР ГОНЧАРЕНКО СВЯЩЕННІ ЗАПОВІДІ УКРАЇНЦІВ
[ Викачати з сервера (48.5 Kb) ] 18.01.2011, 20:25


ВОЛОДИМИР ГОНЧАРЕНКО


СВЯЩЕННІ ЗАПОВІДІ УКРАЇНЦІВ
(Сімдесят сім заповідей)

1. Українці! Нас 46 мільйонів. Всі, хто проживає в Україні і має її громадянство це є українці. Ви великий народ на теренах Східної Європи. Ви мудрі і сильні, сміливі та мужні, працьовиті і добрі, гарні господарі на найродючіших землях Світу. Ви є українці. І будьте цим горді.
2. Українці! Хай не розділяє вас ні мова, ні культура, ні віра, ні традиції, ні колір шкіри. Ви в Україні є всі українці, бо ви є громадяни України, бо ви є мудрість України, бо ви є гордість України, бо ви є щастя України, бо ви є доля України.
3. Українці! Шануйте рідну мову! Бо мова є це прапор народу, це совість народу, це честь народу, це найчистіша кров народу. Бо мова є це сам народ. Хоч українська мова в Україні є державною, поважайте мову кожного народу, який проживає на теренах України і поза нею.
4. В Україні не повинно бути місця проявам шовінізму, махрового націоналізму, тероризму, а тим більше фашизму. Бо з нами Бог і всі народи, що проживають в Україні є вільні і рівні, а їхні права є захищені законами від страху і жебрацтва. Шануйте і поважайте всіх, хто проживає в Україні.
5. Об’єднуйтеся, допомагайте і підтримуйте одне одного. В цьому наша сила, наші успіхи і наша вічність. Бо ми є українці!
6. Розвивайте і зміцнюйте почуття колективізму, щоб історичні бурі не розсіяли нас по світах і не знищили повністю. Тільки колективізм і дружба рятували нас від історичних потрясінь і тільки колективізм і взаємовиручка врятують нас в майбутньому.
7. Українці! Будьте свідомі того високого почуття, що ми прагнемо стати державою міцною і незнищенною, поряд з великими державами світу.
8. Підтримуйте дружбу з усіма народами світу, з усіма державами світу але майте свою гордість та свою ідентичність.
9. Єдність є це наша мета. Тільки за таких умов ми зможемо перемагати і виживати в цьому жорстокому світі. Тільки спільна боротьба за виживання українців зробила можливими перемоги українського народу під проводом Богдана Хмельницького і забезпечить горде і безбідне життя в майбутньому.
10. Об’єднуйтеся і допомагайте одне одному, де б ви не проживали, на яких би континентах та материках не знаходилися. Бо ви українці.
11. Дружба між усіма українцями є це наш головний інструмент, який відкриває двері українцям не тільки до виживання, а й до слави, до визнання наших пріоритетів, до кращого життя на Землі.
12. Формуйте інтелектуальну українську еліту, готуйте грамотні національні кадри. Бо тільки вони можуть вирішити наші проблеми, захистять наші національні інтереси не тільки на території України, а й на територіях, де проживають українці на всіх материках і континентах. Бо вони і тільки вони запорука нашої високої самосвідомості, нашого сьогоднішнього виживання і майбутнього процвітання українців.
13. Українські кадри є це інтелектуальний Всесвіт, який повинен народити нам золотого Бога, який і забезпечить нашу могутність, наше процвітання на Землі.
14. Українська молодь є це наша надія, це наше золоте проміння, яке освітлює шлях у майбутнє. Приділяйте молоді найбільше уваги.
15. Готуйте високоосвічену українську молодь, яка була б здатна прийняти естафету поколінь. Вона прийде на зміну старших, і підхопить прапор наших завоювань і перемог.
16. Заохочуйте українську молодь, щоб вона училася керувати і ставала керівниками підприємств та інших галузей науки, техніки, промисловості та сільського господарства. Хай вона показує зразки кращих здібностей українців, нашої геніальності.
17. Готуйте з української молоді керівні кадри. Передавайте молодим українцям усе краще, що нам передали батьки, а вони в свою чергу передадуть свої найбільші досягнення наступним поколінням. В цьому наша сила, наша стабільність, наше безсмертя, наша мудрість і наші багатства.
18. Створюйте умови для престижного і гарантованого працевлаштування українських кадрів. Щоб вони і тільки вони в переважній більшості були керівниками провідних галузей промисловості, науки і техніки.
19. Хай кожне покоління українців нарощує потужності нашого духовного зростання, нашого руху вперед до зміцнення нашої національної гордості, національного духу, національної самосвідомості.
20. Готуйте українські кадри, здатні аналізувати, узагальнювати і планувати так, щоб забезпечити своє прекрасне майбутнє.
21. Учіться виготовляти багато своєї вітчизняної продукції високої якості, щоб повністю забезпечити не тільки себе, а й вийти на світові ринки і перемагати там у конкурентній боротьбі.
22. Українці! Усвідомте є чим ви багатші, тим ви кращі, тим вас будуть більше шанувати у світі.
23. Українці! Чітко визначіться, що ви і тільки ви є ковалі свого щастя, і тільки ви повинні турбуватися про свою прекрасну долю, про свій народ, про своє майбутнє.
24. Всі, хто проживає на території України за паспортом є є українцями незалежно від приналежності до іншої нації. Ми нікого не позбавляємо мови, традицій, генетичних основ. Але всі, хто є громадянами України є українці. Щоб де ми не були, виділялося горде ім’я українця.
25. Забезпечуйте всіма засобами повноцінне і незалежне життя на своїй землі.
26. Цікавтеся всім від малого до великого, що може приносити користь і багатства тим, хто проживає на українській території, хто сповідує принципи українського колективізму, дружби і порядності у стосунках українських громадян в процесі спілкування між собою та з іншими народами світу.
27. Прищеплюйте в усіх співвітчизників почуття працелюбства, бачення мети і перспективи.
28. Сповідуйте гасло:  Жити з кожним днем все краще! І реально втілюйте його в життя.
29. Наполегливо позбавляйтеся почуття страху і невпевненості в завтрашньому дні.
30. Живіть гордо і незалежно, добиваючись найкращих життєвих успіхів.
31. Будьте свідомі того великого національного почуття гордості, що українська земля і все, що в ній і на ній є є це приналежність українського народу і нікого іншого.
32. Всіх, хто хоче щось прихопити, украсти і вивезти з України, карайте за найсуворішими Законами України.
33. Українці! Не шукайте кращих куточків на планеті. Знайте, що ви вже маєте найпрекраснішу землю і робіть усе, щоб тут жилося вам найкраще.
34. Любіть свій рідний край і шануйтеся на своїй споконвічній історичній території - в Україні.
35. Робіть усе, щоб володіти найсучаснішими засобами зв’язку та інформації і виходьте в цьому питанні з того, що хто володіє інформацією, той володіє й ситуацією.
36. Не гребуйте ні малими, ні великими перемогами. Бо кожна перемога приносить славу Україні, українському народові, збагачуючи його духовно та матеріально.
37. Територія України повинна бути недоторканою, а людина благородною, незалежною і багатою, як матеріально, так і духовно.
38. Потрібно поставити благополуччя кожного українця, що проживає в Україні, на найвищий рівень і зробити його священним обов’язком української влади.
39. Зосередьте в руках українців всі засоби масової інформації, телебачення, кіно, інтернет-структури, пресу та радіо в Україні з метою кращої поінформованості населення.
40. Українці! Якнайглибше проникайте в апарат партійного і державного управління. Всі питання, що формують суспільну думку в Україні повинні бути в руках українців; будь-яке питання громадсько-політичного життя не повинно залишатися поза увагою українців та української влади, якщо воно приносить користь для українського суспільства.
41. Будуйте такі стосунки в суспільстві, щоб ми не мали ворогів, або мали їх якнайменше.
42. Спрямовуйте в потрібному руслі будь-яке починання молодих, талановитих українців, щоб воно приносило користь українському народові.
43. Українці! Перебуваючи чи проживаючи на інших територіях, свято бережіть свою мову, свої традиції, свою неповторність.
44. Виховуйте в собі характер керівника і позбавляйтеся вторинності, рабської психології, яку в минулі віки намагалися прищепити українцям різні пришельці. Якомога швидше позбавляйтеся почуття меншовартості.
45. Нехай українці одружуються на будь-якій з національностей, але де б вони не були, в якій би з держав світу це не сталося, намагайтеся не втрачати своєї української самобутності і реєструвати своїх дітей українцями.
46. Українські громадяни мають першочергово забезпечуватися керівними вакансіями на території України. Всім іншим прибулим в Україну, до отримання громадянства, надається решта вільних вакансій.
47. На території України українці повинні відігравати першорядну адміністративну та творчу роль у виробничих процесах. Всю матеріально-технічну роботу можуть забезпечувати прибулі з інших країн і територій. Нехай вони допомагають нам створювати матеріальні і духовні цінності, показують зразки праці до набуття ними статусу українського громадянина.
48. Свято бережіть на території України природу і всі матеріальні та духовні цінності. Суворо карайте тих, хто порушує ці норми співжиття людини і природи. Це забезпечить необхідну сферу існування українців, як народу чесного і справедливого на планеті Земля.
49. Не дозволяйте нікому руйнувати історичну правду, бо ми без історії не будемо мати й такого великого і святого поняття, як Батьківщина; бо буде порушене наше світосприйняття, як цілісного народу. Ми будемо позбавлені відчуття історичного зв’язку з попередніми епохами, будемо виключені з історичного процесу.
50. Впроваджуйте в Україні найпередовіші технології, які надбала сучасна цивілізація. Це дасть нам можливість вийти на світові ринки і перемагати.
51. Зарплата і пенсії українців та інші соціальні стандарти повинні бути на рівні світових, а по можливості й вищі.
52. Наш національний прибуток потрібно розподіляти чесно і справедливо; найманий український працівник повинен мати рівний доступ до розподілу прибутку підприємця, а держава повинна виробити в цьому питанні відповідні чесні стандарти, при яких прибуток ділився б у відповідності із затратами таланту і енергії всіх і зокрема кожного працівника підприємства чи організації.
53. Українська держава повинна дбати про здоров’я своїх громадян, турбуватися про їх працевлаштування, про здоровий спосіб життя та відпочинок.
54. Виховуйте в собі і дітях своїх почуття високого патріотизму за свій народ, свою Батьківщину, за рідну нам Україну.
55. Хай чесна праця стане джерелом достатку всіх українців, де б вони не проживали. Українці повинні стати зразком чесності, мудрості і працелюбства.
56. Дбайте про те, щоб Україна була в числі найбагатших держав світу, а чесні, працьовиті й добросовісні українці жили в достатку.
57. Будьте взаємно ввічливі, нетерпимі до будь-яких проявів негуманного ставлення до природи, до тварин, не говорячи вже про людей.
58. Де українці, там повинен бути мир і спокій, панувати добропорядність, дружба, взаєморозуміння, взаємовиручка і взаємоприхильність. Вирішуйте всі справи спокійно, розумно і по-діловому.
59. Хай вам завжди буде притаманне гуманне ставлення у стосунках з іншими, взаємоповага, прояви людяності, дружби, товариськості.
60. Виховуйте в собі чесність і справедливість, моральну чистоту, простоту і скромність.
61. Українці! Бережіть сім’ю, як найдорожчий скарб, який забезпечить безперервність і стабільність у розвитку держави.
62. Будьте пильними і непримиренними до проявів несправедливості, нечесності, авантюризму, підлості, шахрайства, корупції, бандитизму.
63. Ставтеся з любов’ю до всіх народів світу, які виявляють дружні і братерські наміри, любіть людей, якої б вони національності чи раси не були.
64. Будьте непримиренними до ворогів українського народу, до тих, хто не визнає українців і України, як держави.
65. Держава є президенти, урядовці, міністри, депутати, весь адміністративно-бюрократичний апарат, так звані слуги народу, повинні дбати про забезпечення добробуту українців, розвиток їх талантів, створення високих соціальних стандартів, належних побутових умов та політичного клімату українцям.
66. Українські олігархи, багатії, заможні люди! Зменшіть свої грабіжницькі апетити і перестаньте принижувати рідний народ: пам’ятайте, що це великий гріх, і робіть усе, щоб Україна розквітала, а народ жив заможно, в достатку, мав престижну роботу, високі зарплати та гідні пенсії. Допомагайте працелюбним і чесним людям.
67. Українці, а не хтось інший, повинні бути господарями на своїй землі!
68. Сповідуйте чистоту душі і найсвятіші постулати совісті.
69. Учіться виборювати свою славу, свою справу, своє щасливе життя в суспільстві.
70. Ви і тільки ви повинні бути авторитетними, знаючими і послідовними в своїх добрих гуманістичних намірах.
71. Удосконалюйте себе всебічно, щоб ви стали прикладом високої моралі і високого інтелекту серед людей. Хай через вашу душу проляже слово Боже.
72. Примножуйте духовні скарби вашої душі та українського народу. Натхненно боріться за себе, за своїх друзів і за кожного українця.
73. Живіть так, щоб щастя віяло від вас, як весняний вітер від сонця, і освітлювало душі всіх оточуючих.
74. Пам’ятайте, що нічого немає вічного, крім вашої совісті, яка супроводжує вас все життя і залишає глибоку борозну на ниві прийдешніх поколінь.
75. Не обманюйте ні себе, ні ближніх. Тільки так ви зможете утвердити правду на Землі.
76. Будьте щедрими і добрими до батьків і рідних своїх, і до всіх людей доброзичливих і щирих у почуттях своїх. Любіть і шануйте своїх героїв. Увіковічнюйте їх у пам’ятниках, книгах, піснях, назвах вулиць, міст і сіл.
77. Любіть Україну, як рідну неньку, віддавайте їй свій розум, талант, знання, цілеспрямовану і мудру працю свою
.

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 691 | Завантажень: 76 | Рейтинг: 2.5/4
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]