Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

«Влада – це Я. Чиновник – це МІЙ найманий працівник»
04.09.2010, 00:51

 

«Влада – це Я. Чиновник – це МІЙ найманий працівник»

 

За ініціативою громадської організації «Правовий простір» (м. Сєверодонецьк, Луганська область) та Товариства підприємців «Край» (м. Нетішин, Хмельницька область) з 5 серпня 2010 року на всій території України проходить громадянська просвітницька акція «Влада — це Я, чиновник — це МІЙ найманий працівник».

Мета цієї акції – навчити суспільство вимагати від чиновників дотримуватися прав людини, Закону та Конституції, навчити ставити у рамки Закону та повноважень контролюючі органи, що перевіряють підприємницьку діяльність, дотримуватися права приватної власності та захищати майно громади від зазіхань державних чиновників.

Звичайно, дуже нелегко визначити орієнтир у безмежному законодавчому океані України. Та для того, щоб успішно навчитися плавати, треба знати про підводні камені, вміти визначати напрямки стрімких течій, знати елементарні правила навігації. А ще мати бажання і вміння на рівних спілкуватися з представниками влади.

Коли державний посадовець стверджує – що він є влада, то це неправда. Бо єдиним джерелом влади в Україні є НАРОД. А той, хто добирається до вищих щаблів державної служби, просто стає державним службовцем, бо приймає присягу на вірність НАРОДУ УКРАЇНИ. Така людина повинна  вдень і вночі дбати перш за все про добробут громади, народу, нації, а не добиватися для себе, коханого, якихось благ і пільг. Лише відкритість і прозорість у взаємодії суспільства і представників влади  мають стати головним принципом діяльності державного службовця.

Ми як платники податків утримуємо чиновників, а вони зобовязані діяти у відповідності до повноважень, передбачених ст.19 Конституції та своїх обовязків, передбачених в Законах України  "Про державну службу" та  "Про службу в органах місцевого самоврядування" на виконання фукцій держави для забезпечення гідного життя громадян. І тому нічого у них не треба просити, а вимагати дотримання Конституції та наших прав.

 Крім того, поставити з голови на ноги нинішню ситуацію в державі та назвати владою - Громадян, саме тих, хто дійсно нею є відповідно до норм законодавства України. А чиновників називати тими, хто вони є - органами державної влади та місцевого самоврядування.  І коли ми самі це усвідомимо та навчимо так думати більшість українців, ми всі станемо ВЛАДОЮ , а вони будуть нам служити, як це є у більшості цивілізованих та демократичних держав, тим більш, що законодавство у нас демократичне, але ми ще й досі чомусь залишаємося рабами.

 Видавимо із себе рабів та навчимо цьому інших.

 

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 900 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]