Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Вітання Оксани Петрівни Продан
07.09.2010, 23:30
Шановні колеги!
  Щиро дякую всім Вам, хто виходив проти проекту Податкового кодексу на майдани в своїх містах і хто вийшов сьогодні разом з опозицією до стін Верховної Ради. 
  Сьогодні ми з Вами перемогли!
  Верховна Рада відхилила внесений Урядом проект Податкового кодексу.

З повагою,
Оксана Продан

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 832 | Завантажень: 0 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1 Володимир Щербина  
0
Пані Оксано, дякую Вам за статтю на Українській правді "Подарунок податківцям"!
Мені видається, що це найкраще привітання підприємцям. Бо ми повинні знати, щого ми варті і яким є наш вклад в економіку України.
Тривалий час в Україні створювався міф про те, що спрощена система є пільговою, неповноцінною і таке інше. Насправді це далеко не так: фінансово вона є більш ефективною для бюджетів (це Ви довели і помістили розрахунки на сайті Ради підприємців при КМУ). А Асоціація платників податків Львівської області довела, що і за розміром сплати внесків до пенсійного та інших фондів соціального страхування ці підприємства ТЕЖ є ефективнішими, тобто сплачують більше, ніз "загальноподаткники". Усі повинні це знати! Інформація з оцінковими розрахунками теж є на тому сайті. Тому не лише невиправдано, а й шкідливо поширювати на підприємства спрощеної системи порядок сплати внесків до ПФ від зарплати. Цей порядок є джерелом корупції, бо призводить до того, що податкові та соціальні зобов"язання в обороті перевищують джерело їх фінансування: платоспроможний попит, утворений від ЛЕГАЛЬНОЇ ЗАРПЛАТИ. А оскільки так - підприємства будуть вимушено приховувати обороти.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]