Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Вітання Координаційної ради Асамблеї громадських організацій малого і середнього бізнесу України з Днем Незалежності України
22.08.2011, 21:38


Вітаємо наших друзів та колег з великим національним святом - Днем Незалежності України.

 

Вітаємо наших співгромадян, пам’ятаючи про неймовірно довгий, вкритий руїнами, голодоморами, століттями культурного винищення наших братів і сестер, шлях до власної держави. Всіх тих, хто сповнений любові до Батьківщини, яку справді «не можна обирати», своєю працею здобуває нове світле майбутнє для нашої держави.

 

З чим ми пов’язуємо сьогодні її ім’я? З корупцією, злочинністю, зрадливими політиками, бідністю,  неякісною медициною та освітою, …

 

Нам дали свободу і ми не знали, що з нею робити. То що нам треба було віддати свою свободу назад?  Нізащо!

20 років ми вчились бути громадянами, бути господарями на своїй землі. Комусь це вдавалось, але більшість чекала «доброго царя». Винищена Україна і не могла одразу стати вільною правовою державою, державою вільних людей.

 

За цей час «громадянського сну» у нас відібрали все, що можна було. Залишилося забрати останній атрибут невмирущості українського народу, що поки що належить нашим селянам – землю сільськогосподарського призначення. Може, і її віддамо?

 

В останні роки починаємо думати як громадяни, чинити як громадяни, відчуваємо відповідальність за майбутнє держави як громадяни. Ми не відмовляємось платити податки, ми хочемо знати, на що використовуються наші гроші.

Ми почали розуміти, що держава – це насамперед люди. Що влада – це ми, громадяни, а чиновництво, депутати усіх рівнів – наші наймані працівники.

 

Ми з гордістю та сумом водночас пригадуємо сьогодні дні Помаранчевого, Податкового та Автомобільного Майданів, оскільки чекали від них значно більшого.  

 

Ми горді долею кожної людини, якій нам вдалося допомогти в рамках мережі самозахисту Асамблеї.

 

Ні шоу на стадіонах чи телебаченні, ні гламурні походеньки олігархів, ні щоденний бруд з телеекранів не переконають ні нас, ні наших дітей у тому, що ми маємо прийняти цінності, відмінні від тих, які людство і ми, українці, сповідуємо тисячоліттями.

 

Непорушні гідність та честь кожної окремої людини, її благополуччя – мета кожного з нас і нашої держави Україна.

Давайте з кожним роком наближати цю велику мету!

З святом Вас!

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 560 | Завантажень: 0 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]