Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Віталій Лаврик. єдиний шлях суттєвого покращення життя селян
08.10.2011, 21:56
єдиний шлях суттєвого покращення життя селян – це законодавчо визначене  забезпечення розвитку сільськогосподарської сфери у поєднані капіталу землевласників (фермерів, приватних землевласників-юридичних сільськогосподарських осіб) та  приватного капіталу Садиби, який не такий уже малий, та складає від 2 до 9 га пайової землі  та все, що вирощене на присадових ділянках, а також, що може бути вирощене на пайовій землі ,оціоночно не менше 250000грн. при тих недолугих цінах, що склались для для виробника. 
Нагадаю Вам, що під Садибою я маю на увазі суб’єкт підприємницької діяльності без статусу юридичної особи,  суб’єкт господарювання територіального типу (село, селище, місто сільського типу)  - селянська сім’я, що постійно проживає на цій території, (а також близькі родичі сім’ї, що проживають у містах та постійно приймають участь у сезонній господарській роботі Садиби), керівником якої є Господар Садиби.
Всі члени Садиби, які досягли сімнадцятиріччя, визнаються як працівники Садиби, преференції, що надаються Владою аграрному сектору, розподіляються між Господарями Садиб та сільськими землевласниками на загальних зборах громади у відповідності до затвердженого бюджету.
Виходячи з цього, ще раз наголошую, що Народні реформи  повинні направлені на суттєвє покращення життя селянина  та забезпечити :
1. Такі умови роботи Садиб, щоб їх продукція була конкурентно спроможною, продаж вироблених Садибами продукції проводився  виключно на ринкових засадах, через місцеві аукціони (ярмарки), обробка їх земельних ділянок виконувалась на підставі договірних відношень з місцевим самоврядуванням, передачу у користування надлишків земельних паїв, що належать Садибі, тільки юридичним особам і виключно на акціонерних або конкурсних засадах.
2. Створення Асоціації Господарів Садиб, яка б взяла на себе відповідальність за впровадження зазначених вище умов роботи Садиб та контроль за їх дотриманням всіма суб’єктами сільськогосподарських взаємовідносин.
3.Максимально сприятливі умови , відповідно до яких Садиба, землевласники та їх трудові колективи і держава були партнерами у вирішені економічної та соціальної програми розвитку селасуттєвого поглиблення  кооперації усіх  сільськогосподарських виробників, включаючи Садибу,   ефективної підтримки  їх у вигляді субсидій, пільг, безвідсоткових кредитів, скасування будь-яких обмежень на продаж продукції в Україні та за кордон. Базовим принципом такої кооперації повинен стати "Кодекс землекористувача", який би закріпив екологічні та етичні правила користування землею всіма суб"єктами, включаючи Садибу , що унеможливлювали би виснаження ґрунтів та зберігали їх родючість.
4. Податкову політику , щоб сільськогосподарський бізнес  був нерозривно прив'язаний до сіл і сільських громад та не менше 80% податкових платежів залишались на селі і розподілялись  громадами для підвищення добробуту Садиб, розвитку гуманітарної сфери та соціальної інфраструктури села, тощо.
5. Інформатизацію суспільних відношень та управління як суб'єктами  господарювання так і селом з використанням автомтизованних комп’ютерних систем , впровадження нових технологій та технічного переоснащення сільського господарювання і в першу чергу Садиб, ефективне науковообгрунтоване використання всіх ресурсів території села в умовах ринкової економіки .
6.Створення центрів підготовки та перепідготовки керівників сільского самоврядування для підвищення їх професіонального рівня управління селом в умовах ринкової економіки з використанням автомтизованних комп’ютерних систем управління.
Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 716 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]