Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Віталій Демиденко. Програма дій
[ Викачати з сервера (157.7 Kb) ] 26.12.2010, 01:10
Пане Віталій. Чудовий документ. Він може стати програмним в діяльності багатьох громадських рухів після деяких уточнень. Тому виставляю його на сайті для колективного доопрацювання. Разом із тим повідомляю, що Асамблея ГО МСБ вже включилася в процес проведення рефорендуму. Але Ваші пропозиції будуть також негайно враховані. З питань референдуму зацікавленим особам можна контактувати за адреами: Олександр Томасєвич tomas@it-tim.net, а також Ірина Касьян cppvin@ukr.net,
Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 712 | Завантажень: 107 | Коментарі: 4 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 3
3 Vital_D  
0
Спасибо, Таня, за лестную оценку. Знаете, кое-кто из Ассамблеи меня откровенно посылает "лесом", чтоб я другим "не пудрил тут мозги"... Другие, из здешнего же руководства, считают, что "народ не готов", будто бы кто-то из них спрашивал у этого народа, к чему он готов, а к чему - нет (да и кто давал право решать за народ, к чему он готов?). Что ж - их непонимание, о чем идет речь в моих предложениях (и программе, в т.ч.),- всего лишь их непонимание (видимо, догонять ушедший поезд им нравится больше). sad
На Ваш комментарий на нашем сайте я уже ответил, так что, до связи! smile

2 Тетяна Николаев  
0
Виталий, эти же вопросы я ставлю здесь уже почти три месяца! Здешние "программы" - ничто иное, как просто лозунги и призывы абсолютно лишенные какого либо здравого смысла! Прочитала Вашу программу. Перешла на Ваш сайт. Оставила там свой комментарий и электронный адрес. http://vocv.at.ua/news/tezi_do_detalnogo_planu_dij/2010-12-14-29

В Вашей статье с программой, которую здесь некто громко назвал "документом", очевидно даже не подозревая о смысле этого слова, есть то, что можно обсуждать! Это большой плюс. И большие вы молодчинки.


1 Vital_D  
0
Дякую за таку оцінку, але...
А. Хотів би скаати ось що. Те, про що йдеться в проекті Програми дій, в повному обсязі не може бути прийнятним для переважної більшості громадських рухів. Тому що:
1. мова йде про МЕГАоб'єднання;
2. мова йде про ОДНУ мету - зміни системи формування влади;
3. мова йде про ОБМЕЖЕНУ в часі діяльність, тобто об'єднання - тимчасове;
4. мова йде про АІДЕОЛОГІЧНЕ об'єднання.
Оскільки в країні немає жодного ГО з зазначеними параметрами, то його потрібно негайно створити. З цих же причин жодне з існуючих ГО не здатне виконати перший етап програми, в т.ч. й Асамблея.

Б. Асаблея ГО МСБ включилася в процес проведення референдуму... Якого, дозвольте запитати, тобто - досягнення якої мети очікуєте від референдуму? Недовіра ВР й ПУ та потім їх перевибори? Якщо так, то що зміниться, навіть якщо референдум цілком справдить ваші сподівання? Кого оберемо, я хочу запитати,- в когось є якісь підстави вважати, що наступні обранці будуть кращими? І де вони, ті підстави? Відповідь мені здається очевидною, а Вам? Й нащо такий референдум, якщо він забере купу часу, енергії, ресурсів, людських сподівань, а принесе - розчарування?
Отже, якщо щось робити, то лише те, що дійсно здатне принести успіх, а не те, що "аби що, лише б щось робити". Маю надію, що мене правильно зрозуміють.

Дякую!

PS. Досить багато матеріалів, які можуть пояснити окремі питання Програми дій, розміщені на нашому сайті:

http://vocv.at.ua/

Тож, якщо хтось хоче досконало розібратися, чому пропонується САМЕ ТАКЕ рішення, прошу до нас.
Вдачі всім й веселих свят! smile


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]