Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Вітаємо підприємців із нашим професійним святом – Днем підприємця.
02.09.2011, 02:27


Руками підприємців створюються матеріальні блага для життя та розвитку суспільства. 

Так в нас сталося, що чим більше ми працюємо, чи створюємо кращі умови для виробництва, більше починаємо випускати продукції , чи надавати послуг, тим більший тиск отримуємо від контролюючих органів, які  переважно поступають з нами протизаконно.

Підприємництво, особливо середнього і малого бізнесу,  стоїть в авангарді українського суспільства. Ми  для всього суспільства  активно вимагаємо вільного простору для життя, для виховання дітей, для запровадження справедливості в суспільстві. Найбільш, в порівняно із іншими суспільними прошарками,  підприємництво здійснює  контроль за роботою чиновників, вносить пропозиції в розвиток самоорганізації населення, активно розглядає проблеми суспільства, впливає на  законотворчі фактори,  а також розвиває свої органи самозахисту.

Все більше і більше підприємництво стає організованіше, щоб захистити не лише себе  чи свою родину, а  і інших  людей. Особливо відчувають це ті, хто входить в мережу колективного самозахисту.

Підприємець – людина небайдужа, це людина ініціативна, творча, винахідлива. Людина, яка сама, на свій страх і риск створила підприємство і успішно працює, незважаючи на складні умови.

Уклін Вам, шановні колеги!  Тримаймося разом. Підтримуйте матеріально свої місцеві організації! Захищайте себе і своїх товаришів. Захищайте дітей, стариків, всіх людей доброї волі. Бережіть землю,  бережіть природу, бережіть свою честь. Спільно ми досягнемо справедливого,  кращого  та вільного життя.

Асамблея громадських організацій малого та середнього бізнесу України, громадянський рух «Вільний простір» завжди буде поряд з Вами та допомагатиме вирішувати ваші проблеми, захищати Ваші інтереси, інтереси Вашої сім’ї.

Ми побудуємо спільно краще суспільство.  Ми стомилися жити  на колінах.

 

Міцного Вам здоров’я, вільного духу, прибутковості в бізнесі! Щасти Вам в житті!

 

Голова     Координаційної     ради      Асамблеї:                                       Лідія  Кривенко

 

Координатор громадянського руху «Вільний простір»:            Олександр Супрунюк
Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 672 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]