Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Висновок до доповіді Романа Пурія 04.10.2022
[ Викачати з сервера (14.3 Kb) ] 07.10.2022, 21:37

Висновок до доповіді Романа Пурія 04.10.2022

Якби США, в часи Великої депресії, не перейшли на паперові гроші, а ФРС не централізувала грошово-банківську систему і не взяла б під свій контроль емісію паперових грошей, то людство так і не побачило б хмарочосів, круїзних лайнерів, тунелю під Ла-Маншем і зворотної сторони Місяця.

Контроль емісії грошей і, особливо, шляхів вливання ліквідності в економіку – це вершина корисності прямої демократії і головне її завдання,  а вершина ефективності цього контролю – повна автоматизація цих процесів. Контроль над емісією – це справжня мета справжнього народовладдя. Вся решта – мишача суєта і підміна цілей.

В епоху лідійського царя Ілліата ІІ (Аліата ІІ), кожен хто мав клапоть землі і доступ до води, був емітентом платіжного засобу, тобто вирощував биків (їстівні гроші), і корів, які ці гроші продукувала. Саме в цей історичний час реальний сектор тодішньої економіки, непомітно для себе,  втратив контроль емісії платіжного засобу.

Іліат ІІ почав штампувати золоті монети.  Контроль емісії, на довгі віки, перейшов до суверенів (влада одного) – царів, королів, князів і так тривало до Великої французької буржуазної революції коли бургери, з ініціативи і за гроші лихварів-банкірів відібрали це право у французького короля. А тепер приходить час народу, реальному секторові економіки, відібрати це право у жменьки “лихварів-бухгалтерів”. (А це багаті і впливові люди).

Прийшов час народові взяти у власність грошово-банківську систему України, встановити контроль емісії, шляхів вливання ліквідності в економіку і забезпечити ефективність цього контролю,  впровадивши ЄЦФОПС про яку йшлося в доповіді Романа Пурія.

 

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 33 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]